Rolnik szuka żony 3 finał
TV-Show

Co działo się w finale "Rolnik szuka żony"? Tylko jedna para zaręczyła się, a Zbyszek rozstał się z Ireną! RELACJA

Co z Moniką i Tomkiem?

To już finał programu "Rolnik szuka żony 3"! W ostatnim odcinku pary spotkają się po dwóch miesiącach od ostatnich randek i odpowiedzą o swoich uczuciach. Kto nadal jest razem? Kogo połączyło gorące uczucie? A czyje drogi rozeszły się na dobre? Aby poznać odpowiedzi na te pytania przed telewizorami zasiądą dziś miliony telewidzów, którzy z wypiekami na twarzach śledzili miłosne wzloty i upadki Moniki, Zbigniewa, Szymona, Łukasza i Marka. Przypominamy, że w poprzednich odcinkach Ania zerwała z Markiem, a Szymon z Marysią. Z kolei Łukasz przed kamerami powiedział, że nie jest pewny swoich uczuć do Patrycji i nie wie, czy mógłby z nią być. Podobne wątpliwości miała Monika, która wyznała, że nie jest jeszcze pewna Tomka. Jako jedyny chętny na kontynuowanie znajomości ze swoją kandydatką na żonę był Zbyszek. W ostatnim odcinku poruszył nawet z Ireną temat ślubu! Czy choć jednemu z uczestników udało się znaleźć wielką miłość w programie "Rolnik szuka żony"? Zapraszamy na relację na żywo od 21.25!
 

Za nami wielki finał "Rolnik szuka żony"! Jak wyglądały ostatnie randki rolników? Zobacz WIDEO

RELACJA NA ŻYWO z finału Rolnik szuka żony 3
 

<<< Aby zobaczyć najnowsze wpisy, odśwież stronę, klikając F5 >>>

 

22:15 - To już koniec trzeciej edycji "Rolnik szuka żony"! Czy TVP pokaże jeszcze świąteczne wydanie z rolnikami? Mamy taką nadzieję!

 

22:10 - Okazuje się, Kasia i Dawid są parą! Ich uczucie zaczęło kiełkować jeszcze w trakcie programu. Wyznają, że są zaręczeni! Kasia pokazuje pierścionek. Marta Manowska wprasza się na ich ślub! Z radością ją zapraszają. Przypominamy, że Kasia była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid kandydatem na męża Moniki. Żadne z nich nie zostało wybrane, ale poznali się na planie show i zakochali!

Kto szuka, ten znajdzie. I znalazł - mówi Kasia.

Rolnik szuka żony 3 - Dawid i Kasia w finale
Facebook

 

22:04 - Marta Manowska rozmawia z Markiem. Może chociaż u niego rozkwitło uczucie? Dziewczyny wyznają, że Marek nie był zainteresowany żadną z nich. Okazuje się, że żadna z nich nie urzekła rolnika. Był bardziej zainteresowany kobietami, które zaczęły do niego pisać po tym, jak został pokazany w telewizji. Mówią, że mają do niego pretensje. Marek przeprasza oficjalnie, że od początku nie wyznał, że nie był zainteresowany żadną z kobiet.

To było moje tchórzostwo - mówi.

Marek mówi, że nie utrzymywał kontaktu z dziewczynami, bo nie chciał im dawać nadziei. Wyznaje, że kogoś poznał i od jakiegoś czasu spotyka się z kobietą, która do niego napisała list. Jej imię to Ola. Jak mówi, była już u niego, a on u niej. Mówi, że jest bardzo szczęśliwy.

 

 

22:00 - Kasia - kandydatka Szymona na żonę - mówi, że nie żałuje udziału w programie. Marysia, której Szymon zaproponował przyjaźń, wyznaje, że nie ma żalu do rolnika. Szymon mówi, że cieszy się, że przerwał ich znajomość.

Przecież nie wydarzyła się w naszym życiu jakaś tragedia. Nic się nie wydarzyło - mówi Szymon.

Marysia wyznaje, że była zauroczona i czekała na ciąg dalszy znajomości. Niestety nie doczekała się. Szymon mówi, że jest wolny i "żyje myślą Boga". Zdradza, że czyta listy i rozpoczyna kolejny casting, ale już prywatny.

 

21:58 - Pora na Szymona. Do pokoju wchodzi Ula, którą odradzała Szymonowi mama. Dziewczyna nie ma żalu, uważa, że Marysia, którą wybrał rolnik jest piękną i mądrą dziewczyną.

 

21:53 - Pojawiają się Robert i Tomek. Monika wyznaje, że jej faworytem od początku był Tomek. Robert wychodzi. Monika i Tomek nie widzieli się od dwóch miesięcy.

Mnie bardzo zależało, ale ona od siebie nie dała nic - mówi Tomek.

Rolnik szuka żony 3 - Monika i Tomek rozstali się
Facebook

 

Monika nie uważa, żeby skrzywdziła Tomka. Mówi, że czuła duże zaangażowanie ze strony Tomka, jednak z jej strony uczucia było sporo mniej. Ich relację nazywa "koleżeńską". Zdradza, że tylko lubi Tomka. Rolniczka wyznaje, że spotyka się z innym mężczyzną, który również napisał do niej list w programie.

To już trwa. On jest mocny, jest silny. Warto było. Mnie program pomógł - mówi Monika.

21:52 - Wchodzi Dawid. Okazuje się, że kogoś poznał i jest szczęśliwy.

 

21:50 - W pokoju pojawia się Monika. Okazuje się, że przyjechał Dominik, którego Monika odrzuciła. Rolniczka wyznaje, że zrobiła to, ponieważ Dominik mówił dużo o swoich problemach. Monika mówi, że to było miłe, że przyjechał na spotkanie, ale nie wydaje się, żeby miała plan ponownie się z nim umówić.

 

21:50 - Zbigniew wyznaje, że sam nie będzie, że interesuje się nim wiele kobiet. Liczy na to, że ktoś właściwy stanie na jego drodze. Czy będzie to Bogusia? Mówi, że może lepiej by było, gdyby to właśnie ją najpierw wybrał...

 

Rolnik szuka żony 3 - Zbyszek w finałowym odcinku
Facebook

 

21:48 - Do pokoju wchodzi Bogusia, która wyznaje, że zależy jej na Zbyszku. Mówi, że liczy chociażby na znajomość koleżeńską. Zbyszek mówi, że czas pokaże, co z tego będzie.

 

21:43 - Pora na Zbigniewa i jego spotkanie. Rolnik wyznaje, że ma poczucie, że jego zmarła żona czuwa nad nim. Do pokoju wchodzi Irena. Pojawia się temat ślubu. Okazuje się, że dla Zbigniewa bardzo ważny jest ślub kościelny, a Irena jest po rozwodzie.

Sytuacja między nami powoli zmierza do zakończenia związku. Nie widzieliśmy się od około dwóch miesięcy - wyznaje Irena.

Zbigniew tłumaczy, że miał dużo pracy. Niestety emocje między nimi opadły. Irena proponuje, by wspólnie pojechali nad morze. Zbigniew niby godzi się, ale "nie dziś, nie jutro". W końcu odpowiada, że nie. Irena przyjmuje to do wiadomości i mówi, że nie będzie rozpaczać. Wyznaje, że spodziewała się takiego obrotu spraw między nimi.

 

21:36 - Jako pierwszy z dziewczynami spotka się Łukasz. Patrycja wyznaje przez łzy, że jest zażenowana sytuacją. Agnieszka mówi, że żałuje, że zgłosiła się do programu. Uważa, że nie miała okazji wystarczająco poznać Łukasza. Ania uważa, że to była fajna przygoda, ale po show poznała kogoś innego i jest szczęśliwa.

Postaram się być spokojna. Czy żałuję? Nie, ale czy bym się jeszcze raz zgłosiła? Nie! - wyznaje Patrycja. Ja potrzebuję kogoś konkretnego, kto mnie poprowadzi, kto ma większe jaja ode mnie - dodaje.

Rolnik szuka żony 3 - Łukasz w finałowym odcinku
Facebook

 

Mówi, że między nią a Łukaszem nie było żadnego uczucia. Pojawiają się łzy. Żałuje, że jej rodzina w tym uczestniczyła. Patrycja twierdzi, że Łukasz stworzył ścianę między nimi. Łukasz mówi, że zwalniał tempo, bo nie był pewien, a naciski Patrycji odstraszyły go. Łukasz mówi, że czuje, że skrzywdził Patrycję.

Żałuję, że powiedziałem stop za późno - mówi Łukasz.

Patrycja na koniec mówi, że szanuje Łukasza. On odwzajemnia się tym samym. Każde z nich rozchodzi się w swoją stronę.

 

 

21:31 - Wszyscy są już przy jednym stole. Marta Manowska przypomina rolnikom i rolniczce najciekawsze momenty z programu. Monika pół żartem pół serio zdradza, że gdyby nie drastyczna różnica wieku, to zainteresowałaby się Zbigniewem.

 

Rolnik szuka żony 3 finał show - ostatnie spotkanie
Facebook

 

21:28 - Zbigniew jest bardzo zadowolony, że będzie mógł się ze wszystkimi spotkać! Marek wyznaje, że jest zdenerwowany. Łukasz nie ma wielkich oczekiwań... Szymon czeka na spotkania z dziewczynami. Monika też z wielką niecierpliwością zmierza na miejsce.

 

21:27 - Uczestnicy spotkają się po raz pierwszy po dwóch miesiącach od ostatniego nagrania programu. Czy uczucia między nimi przetrwały? Czy ktoś się zakochał? To spotkanie nie dla wszystkich będzie łatwe.

 

21:25 – Zaczynamy finałowy odcinek „Rolnik szuka żony 3”! Czy coś jedna z par odnalazła miłość w programie?

 

Zobacz też: Już dziś wielki finał "Rolnik szuka żony"! Jak wyglądały ostatnie randki rolników? Zobacz WIDEO

 

To już koniec trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony"!

Wyniki oglądalności ostatniego odcinka
Facebook

Rolnik szuka żony 3 - Monika z Tomkiem na randce
Facebook
TV-Show
Dziś finał "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie randki rolników, których nie pokazano w telewizji!
Dziś finał "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie randki rolników, których nie pokazano w telewizji!
Ile osób oglądało finał programu "Rolnik szuka żony 3"?
Facebook
Newsy
Wiemy, ile osób oglądało finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"! Padł rekord?
Wiemy, ile osób oglądało finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"! Padł rekord?

Będzie kolejny sezon?

Rolnik szuka żony 3 uczestnicy
TV-Show
W "Rolnik szuka żony" czas próby! Kto pożegnał się z show?
Jak kandydaci poradzili sobie w pracach rolnych?

Rolnik szuka żony 3, odcinek 5. Zapraszamy na relację NA ŻYWO w Party.pl! Co się działo w programie? Najnowsze wpisy znajdują się na górze strony! Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z  programu Rolnik szuka żony !   Koniec - Z programem Rolnik szuka żony 3 pożegnała się Łucja!   22:09 Łucja zła, nie chce zostać nawet na obiad. Nie chce tez prezentu na pożegnanie od Zbigniewa - miodu. Nie żałuje tego, ze odjeżdżam - mówi Łucja ze łzami w oczach. Łucja nie gniewaj się, Daj całusa na pożegnanie - mówi Zbigniew. Mam trochę ambicji i charakteru, nie będę się uśmiechać do takiej sytuacji - mówi Łucja i pakuje swoje rzeczy do samochodu.   22:08 Zbigniew informuje Irene i Bogusie, że Łucja odjeżdża. Bogusia tak się cieszy, że aż daje całus Zbigniewowi. Pozbyła się rywalki.   22:05 Marek zagonił panie do skubania gęsi z pierza. Bożenka sobie radzi, ale Ania nie. Ania - w ogóle mi się nie podobało, trochę się bać, tego gospodarstwa i zwierząt. Nie wiem czy to moje miejsce - mówi.   Marek ocenia, że Beata, raczej jest do całowania zwierząt niż ich hodowania. Beata stwierdziła, że ona nie jest od tego, żeby pierze rwać. Od tego jest fachowiec, a nie kobieta co chce być żoną rolnika.   22:00 Monika ma dla chłopaków prezent. Składanie basenu i widać, że lepiej im szlo z ogrodzeniem bo się gubią. Grają w Chińczyka. Ten kto przegra wchodzi pierwszy do basenu na golasa... - obiecuje Monika. Robert przegrał i nura dał do basenu próbując łapać Monikę. Dziewczyna zadowolona z obrotu sprawy.   21:58 Ania prowadzi traktor, jest miło, że Łukasz ją zniósł z traktora. Patrycja ma nadzieje, że ją zniesie z kombajnu. Za to Agnieszka daje w domu Łukaszowi pieróg w kształcie serca.   21:58 Szymon...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner