Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"
x-news
TV-Show

"Zrobię sobie kuchnię!" Pani Maria wygrała milion w "Milionerach". Na co jeszcze przeznaczy pieniądze?

Gratulacje!

Padła główna wygrana w "Milionerach"! Od środy wszyscy zadają sobie pytanie - kim jest osoba, która wygrała milion w teleturnieju TVN. Zwyciężczynią została Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bieszczad. Kim jest? Co wiemy o nowej milionerce?

 

Dowiedz się: Ile wynosi podatek od wygranej w konkursie lub na loterii?

 

Zobacz też: W Milionerach padło pytanie za MILION! Czy Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc wiedzieli jak odpowiedzieć?

 

W "Milionerach" znów padnie główna wygrana! Kto zgarnie milion?!

Maria Romanek - kim jest zwyciężczyni z "Milionerów"?

Maria Romanek mieszka w miejscowości Bezmiechowa Dolna. W przeszłości uczyła języka polskiego. Obecnie jest na emeryturze. Na początku programu wyznała Hubertowi Urbańskiemu, że policzyła sobie, że główna wygrana to równowartość jej emerytury z pięćdziesięciu lat. Pani Maria jest matką sześciorga dorosłych dzieci. W czwartek rano zwyciężczyni "Milionerów" była gościem programu "Dzień dobry TVN". Zdradziła, czy wygrać pomogła jej wiedza czy... łut szczęścia.

- Wiedzy trochę chyba było skoro odpowiedziałam. Ale fart, że miałam takie pytania, że znałam na nie odpowiedzi. Z tym za pół miliona to zaryzykowałam, więc to był totalny fart - powiedziała Maria Romanek.

Maria Romanek zdradziła, że chciała wziąć udział w programie "Milionerzy" w dużej mierze za sprawą swojej ogromnej sympatii do prowadzącego teleturniej Huberta Urbańskiego.

- Ja nie wiem, dlaczego, ale ja go po prostu niesamowicie lubię. Nie rozmawiałam z nim prywatnie, tylko w czasie nagrania. Więc wcześniej go nie znałam, ale jakoś... Hubert, pozdrawiam - powiedziała.

 

Na co Maria Romanek przeznaczy wygraną z "Milionerów"?

Zwyciężczyni z "Milionerów" powiedziała, co zrobi z wygranymi pieniędzmi.

- Na pewno trochę prezentów moim dzieciom zrobię, bo są wspaniałe. W ogóle uważam, że to jest moja największa wygrana - moje dzieci. Wszystkie już są dorosłe, wszystkie są po studiach. Są wspaniałe. Są cudowne. Wspierają mnie. Naprawdę każdemu bym życzyła takich dzieci, więc muszę im troszeczkę, skoro mi tak skapnęło, prezentów zrobić. Tak jak już mówiłam, zrobię sobie kuchnię - nareszcie będę mieć zmywarkę. To mi się bardzo przyda. Pojadę do Gruzji. I Ankę wczoraj zapytałam o Paryż, więc myślę, że Paryż też. Na takie przyjemności trochę sobie zostawię - wyznała świeżo upieczona milionerka.

Maria Romanek zaznaczyła jednak, że pieniądze z wygranej trafią również do potrzebujących.

- Naprawdę sporą kwotę rozdam. I chciałabym tu, z tego miejsca prosić wszystkich, żeby czasami zaglądali na stronę siepomaga. Są ludzie, którzy liczą każdy grosz i jest im ciężko, ale są ludzie, który naprawdę mogliby pomóc, a tam widać, jak dużo ludzi potrzebuje pomocy. Zachęcam - zaapelowała.

Pani Maria jest społecznikiem. Chętnie angażuje się w inicjatywy społeczne. Zajmuje się m.in. odnawianiem zabytkowych, opuszczonych nagrobków na cmentarzu w Lesku. 

 

Zwyciężczyni "Milionerów" skradła serca widzów teleturnieju. Dorota Wellman zdradziła, że w czasie nagrań programu, kiedy padła informacja o wygranej pani Marii, ekipa pracująca w reżyserce show... płakała ze wzruszenia!

 

Polecamy: Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!

 

Maria Romanek wygrała milion w "Milionerach".

Pytanie za milion w
TVN

Gratulujemy!

Maria Romanek
Materiały prasowe

 

Kuba Wojewódzki podstawiony w Milionerach?
TV-Show
"Milionerzy": Kuba Wojewódzki jako przyjaciel był podstawiony? Widzowie nie mają wątpliwości!
"Milionerzy": Kuba Wojewódzki jako przyjaciel był podstawiony? Widzowie nie mają wątpliwości!

Oglądaliście?

Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Maria Romanek jest milionerką, a wcześniej dostawała emeryturę w wysokości... Sprawdź!
"Milionerzy": Maria Romanek jest milionerką, a wcześniej dostawała emeryturę w wysokości... Sprawdź!

Za nami historyczny odcinek " Milionerów ", w którym padła główna wygrana! Emerytowana nauczycielka języka polskiego Maria Romanek jako druga osoba w historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" TVN wygrała milion złotych. Pani Maria od początku szła jak burza, a gwarantowane 40 tysięcy zdobyła bez żadnego koła ratunkowego! Potem miała kilka problemów, ale z pomocą publiczności czy koła "pół na pół", doszła do pytania o milion, które okazało się... nie tak trudne!    Ile to jest 1111 razy 1111, jeślli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121: A. 12 321 B. 1 234 321 C. 111 111 111 D. 123 454 321   Po krótkiej analizie pytania, Pani Maria zaznaczyła odpowiedź B i wygrała milion złotych. Zanim jednak udzieliła odpowiedzi na pytanie, powiedziała, że przecież ma stały dochód, więc może zaryzykować. Ile wynosi jej emerytura?   Milionerzy: Maria Romanek wygrała milion. Ile dostawała wcześniej?   Zanim Pani Maria rozpoczęła grę, Hubert Urbański przedstawił uczestniczkę i powiedział: - Pani Maria jest byłą nauczycielką języka polskiego, ponieważ przeszła na stypendium ZUS-u.    Wtedy Pani Maria dodała: - Obliczyłam, że gdyby to się udało i wygrałabym milion to byłoby 50 lat mojej emerytury.   Wychodzi na to, że Pani Maria wcześniej dostawała ok.  1600 złotych, a teraz dostanie milion! Oczywiście nie cała suma trafi do uczestniczki, bo od wygranej będzie musiała zapłacić podatek - 10% wartości nagrody.  Co zrobi z wygraną?  Pani Maria zdradziła, że marzy o odnowieniu kuchni oraz podróży do Gruzji. Część wygranej chciała również przeznaczyć na pomoc potrzebującym dzieciom oraz odnowienie zaniedbanych nagrobków. Jeszcze raz gratulujemy wygranej!    ZOBACZ:  Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"! A ty byś wygrał?...

Maria Romanek, Hubert Urbański
Materiały prasowe
TV-Show
Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?
Gratulacje dla pani Marii!

Padła główna wygrana w "Milionerach"! Milion w teleturnieju TVN wygrała Maria Romanek, emerytowana nauczycielka. Zwyciężczyni zaimponowała wiedzą i opanowaniem. Kobieta doskonale poradziła sobie ze wszystkim pytaniami. Również z tym ostatnim - wartym milion złotych! Jak brzmiało?   KONIECZNIE SPRAWDŹ:  >>> WYGRAŁA MILION - ILE ZAPŁACI PODATKU PANI MARIA???   Zobacz:  Pytania za 500 złotych w "Milionerach". Sprawdź się QUIZ   Zobacz też:  Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!   Jakie było pytanie za milion w "Milionerach"?   Pytanie za milion w "Milionerach"   było następujące: Ile to jest 1111 razy 1111, jeślli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121: A. 12 321 B. 1 234 321 C. 111 111 111 D. 123 454 321 Maria Romanek doskonale znała odpowiedź na to pytanie. Prawidłową odpowiedzią było B. Dzięki swojej wiedzy, została milionerką! Serdecznie gratulujemy! Pani Maria tuż przed ogłoszeniem wygranej zdradziła, marzy o odnowieniu kuchni oraz podróży do Gruzji. Część wygranej chciała również przeznaczyć na pomoc potrzebującym dzieciom oraz odnowienie zaniedbanych nagrobków. A Wy znaliście odpowiedź na pytanie za milion?   Więcej tutaj:  Quiz z pytań o gwiazdy w "Milionerach"! Jak dużo wiesz o Rozenek i Dodzie? Sprawdź się!   Koniecznie zobacz:  W Milionerach padło pytanie za MILION! Czy Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc wiedzieli jak odpowiedzieć?   Polecamy:  QUIZ Sprawdź się w "Milionerach"! Czy znasz odpowiedzi na pytania za... 500 zł!   Maria Romanek została milionerką! Gratulujemy wiedzy i wygranej! Emocji z głównej wygranej nie krył nawet Hubert Urbański!

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner