Kinga Rusin, Maja Ostaszewska Agent Gwiazdy. 7 odcinek - zdjęcia, relacja, kto odpadł? Diagnoza odcinek 12 co się wydarzy Filip Chajzer Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
Kinga Rusin, Maja Ostaszewska
ONS/Materiały prasowe
1/5
Kinga Rusin, Maja Ostaszewska
ONS/Materiały prasowe

Wiosenna ramówka stacji TVN w 2018 roku roku ruszy wcześniej niż zwykle - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Stacja zaplanowała emisję premierowych odcinków seriali i programów rozrywkowych już na 12 lutego. A co mamy szansę zobaczyć w wiosennej ramówce TVN? Nie zabraknie dobrze znanych i lubianych seriali, reality shows oraz nowości!

 

Zobacz też: Kolejny sukces serialu "Diagnoza"! Serial TVN będzie pokazywany za granicą. Gdzie?

 

Co w wiosennej ramówce stacji TVN? Sprawdź na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

2/5
Agent Gwiazdy. 7 odcinek - zdjęcia, relacja, kto odpadł?

Wiosenna ramówka stacji TVN wystartuje dokładnie 12 lutego 2018 roku o godzinie 15:30. Na antenie stacji najwcześniej pojawią się seriale paradokumentalne, takie jak "„Szkoła”, „19+”, „Ukryta prawda” i „Szpital” - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Wśród wiosennych propozycji znajdzie się również kolejna edycja hitowego programu "Agent Gwiazdy" z Kingą Rusin w roli prowadzącej. Pierwszy odcinek najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w okolicach 19 lutego. W podobnym terminie w emisji pojawią się również "Kuchenne rewolucje" oraz "MasterChef Junior". A co serialami?

3/5
Diagnoza odcinek 12 co się wydarzy
x-news.pl

Wiosną 2018 roku na antenę TVN wrócą również uwielbiane przez widzów seriale, takie jak "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską oraz "Diagnoza" z Mają Ostaszewską.

4/5
Filip Chajzer
ONS

W wiosennej ramówce TVN nie zabraknie również nowości. Widzowie będą mogli oglądać debiutujący na antenie stacji program "Hipnoza", który poprowadzi Filip Chajzer. 

5/5
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN

W lutym pokazywane będą również nowe odcinki programu "Milionerzy". Na co czekacie najbardziej?