You're Back in the Room
Materiały prasowe

TVN szykuje nowy program rozrywkowy! "You're back in the room" to show oparty na brytyjskim formacie, w którym zahipnotyzowani uczestnicy walczą o duże pieniądze. Będzie to pierwszy tego typu program w Polsce. Show na być zrealizowany z dużym rozmachem. Choć nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł otrzyma nowy program TVN, to pewnym jest, że show pojawi się w ramówce stacji już wkrótce, informuje portal Wirtualnemedia.pl. W każdym odcinku wystąpi drużyna kilku osób, z których każda zostanie wprowadzona w stan hipnozy. Hipnotyzer każdemu przydzieli inną rolę, a następnie uczestnicy będą poddawani różnym zadaniom. Przy show będzie pracował profesjonalny hiponoterapeuta. Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi polską wersję "You're back in the room". 

 

Zobacz też: Kontrowersyjna Justyna z "Kuchennych rewolucji" zamknęła bistro i uciekła z Polski? Nowe fakty w sprawie słynnej restauratorki!

 

Kiedy polska premiera "You're back in the room"?

 

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, nowy show TVN prawdopodobnie trafi do wiosennej ramówki stacji. Trwają poszukiwania osób, chętnych od udziału w programie. Stacja jest już po pierwszych castingach. Program był świetnie odebranych w takich krajach jak Australia, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia czy Kolumbia. Czy równie pozytywnie będzie odebrany również w Polsce?

 

Kogo widzielibyście w roli prowadzącego polskiej edycji "You're back in the room"?

 

Polecamy: Hipnoza transgresyjna – przekraczanie granic. Kto może się jej poddać?

 

Hubert Urbański doskonale hipnotyzuje widzów pytaniami w "Milionerach". ;)

Hubert Urbański
ONS

A może fenomenalna Kinga Rusin?

Kinga Rusin
Kinga Rusin

Więcej na temat TVN