Karolina Korwin-Piotrowska i Agnieszka Szulim

Zmiany w "Na językach". Karolina Korwin Piotrowska zostaje w programie. Będą też nowe twarze. Wiemy kto!

Karolina Korwin-Piotrowska i Agnieszka Szulim
To się porobiło. Karolina Korwin Piotrowska najpierw zapowiedziała, że odchodzi z programu "Na językach". A teraz już wiadomo, że dziennikarka jednak w programie zostaje.

Czemu zmieniła zdanie? "Na Językach" nie będzie już realizowany z gazetą "Fakt". Przypomnijmy, że po publikacji na okładce gazety "Fakt" zdjęcia umierającej dziewczynki z Kamiennej Góry, Karolina Korwin-Piotrowska stwierdziła, że nie chce mieć nic do czynienia z wydawnictwem, które coś takiego puszcza. A do tej pory "Fakt" współtworzył program "Na językach".

Zobacz: Korwin Piotrowska odchodzi z "Na językach"! Wszystko przez okładkę "Faktu" z umierającą dziewczynką

Dlatego Karolina Korwin Piotrowska, która występowała w "Na językach" jako ekspert od show-biznesu, zrezygnowała z udziału w programie. Teraz jednak zmieniła zdanie i skomentowała to na swoim Facebooku:
TVN nie ma już umowy z dziennikiem "Fakt". I program NIE BĘDZIE nagrywany z redakcji "Fakt".

Karolina Korwin Piotrowska zostaje w Na językach

Ale i tak szykują się poważne zmiany w programie "Na językach". W szóstym sezonie nie zobaczymy już Ewy Wojciechowskiej. A kto zasiądzie przy stole dyskusyjnym za dziennikarke? Obok prowadzącej Agnieszki Szulim, Karoliny Korwin Piotrowskiej oraz Mikołaja Lizuta znajdą się tam Agnieszka Jastrzębska i Barbara Pasek.

Agnieszka Jastrzębska w Na Językach

Jastrzębska znana jest m.in. z "Dzień Dobry TVN" A kim jest Basia Pasek? Basia jest reporterką WP, wcześniej wypowiadała się też do tego programu, a teraz będzie jednocześnie tworzyć materiały reporterskie jako reporterka "Na językach".

Nowy, szósty sezon "Na językach" rusza 7 września i będzie od teraz emitowany w poniedziałki o 22:30 w TVN.

Będziecie oglądać?
 
 
 
A photo posted by Barbara Pasek (@barbrabelt) on

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43