Karol z Rolnik szuka żony 4 na okładce gazety Karol z Rolnik szuka żony 4 w swoim domu Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola
Karol z Rolnik szuka żony 4 na okładce gazety
Mat. prasowe
Mamy nowe szczegóły!
1/5
Karol z Rolnik szuka żony 4 na okładce gazety
Mat. prasowe

 

Karol z "Rolnik szuka żony" w ostatnim odcinku zaskoczył wszystkich, gdy nie wybrał żadnej z kandydatek i stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości z Anią, Justyną i Sarą. Widzowie byli w szoku, bo wydawało się, że rolnikowi spodobała się Sara i to z nią będzie chciał się związać. Jednak ostatniego dnia pobytu w domu rolnika, Sara miała wypadek, przewróciła się, trafiła do szpitala, a Karol nie pojechał z nią, o co dziewczyna miała do niego wielki żal.

Karol był zły, że jest przez nią oskarżany o to, że się nią nie zajął, bo w wywiadzie dla "Wspólnoty Łukowskiej" zdradził, że chciał jej pomóc i pojechać z nią do szpitala.

To bardziej było położenie się, niż przewrócenie. Sara uderzyła się głową o podłogę. Chciałem udzielić jej pomocy i pojechać z nią do szpitala. Tylko że ona twardo powiedziała, że się nic nie stało i nie chce takiej sytuacji, bo jest wszystko w porządku - zdradził Karol. 

Sara jednak w środku nocy pojechała do szpitala, a Karol został w domu, o co dziewczyna miała do niego żal. On jednak twierdzi, że o wizycie Sary w szpitalu dowiedział się dopiero rano. Ostatecznie Karol nie zdecydował się pojechać do domu Sary, żeby bliżej ją poznać. Za to zdradził, że myśli o pewnej dziewczynie - Jagodzie, która również napisała do niego list.

Kim ona jest?

 

ZOBACZ: Karol z "Rolnik szuka żony" komentuje udział Justyny w wyborach miss i "Grze wstępnej": "Wkurzyłem się! U mnie święty Antoni..."

2/5
Karol z Rolnik szuka żony 4 w swoim domu
Mat. prasowe

 

Na zakończenie odcinka Karol wyznał, że myśli o Jagodzie - dziewczynie, która wysłała do niego list i zdjęcia, ale nie mogła wziąć udziału w show. 

Wracam myślami do Jagody, która napisała do mnie - przyznał Karol.

Dlaczego Jagoda nie mogła przyjechać do Karola?

3/5
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Co na temat Jagody zdradził Karol?

Mogę tylko powiedzieć, że to brunetka z powiatu lubartowskiego. I czyta Wspólnotę :). Jagoda napisała do mnie list i chciała wziąć udział w programie. Ja dostałem jej list i zaprosiłem ją na spotkanie. Jednak w czasie, kiedy program był nagrywany, ona miała zaplanowany wyjazd do pracy do Norwegii. I mimo, że twórcy programu bardzo ją namawiali do udziału, to nie zrezygnowała z pracy i wyjechała - powiedział Karol w wywiadzie dla gazety "Wspólnota Łukowska".

Czy to z nią związał się Karol?

4/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Zdjęcia do programu powstawały w wakacje, więc gdy my oglądaliśmy Karola z Sarą, rolnik spotykał się już z inną kobietą. Czy to była Jagoda?

W niedzielę na sumie w kościele ludzie go widzieli z jakąś czarnulką - donosi mieszkaniec Serokomli w gazecie "Wspólnota Łukowska".

5/5
Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola
Mat. prasowe

Karol nie znalazł miłości w programie, ale wiele wskazuje na to, że związał się z dziewczyną, która napisała do niego list, ale nie mogła przyjechać na plan programu. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony