Kamila, która poszukiwała miłości w 8. edycji "Rolnik szuka żony", cieszyła się rekordowym powodzeniem. Niestety, spośród setek kandydatów ostatecznie nie udało jej się znaleźć tego jedynego. Mimo to, życie rolniczki uległo zmianie po programie. Uczestniczka musi mierzyć się na co dzień ze sławą i krążącymi o niej plotkami. Ostatnia, według której Kamila żałuje udziału w programie, spotkała się z szybką reakcją ze strony rolniczki.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kamila żałuje udziału w show? Jest komentarz

Niedawno media obiegły plotki o tym, że Kamila z "Rolnik szuka żony" sceptycznie podchodzi do swojego udziału w programie. Od samego początku miłosnego show uczestniczka zrobiła na widzach ogromne wrażenie. Atrakcyjna blondynka, która z sukcesem prowadzi firmę produkującą pieczarki, postanowiła poszukać w miłosnym show idealnego partnera. Kamila mogła przebierać spośród prawie 500 kandydatów, którzy mieli nadzieję na wybór ich miłosnego listu. Ostatecznie jednak, rolniczka nie zdecydowała się nawiązać żadnej głębszej relacji w programie. Piękna blondynka prowadzi obecnie szczęśliwe życie singielki, w którym jedynym problemem Kamili z "Rolnik szuka żony" jest nieumiarkowanie w jedzeniu słodyczy. Ostatnio jednak, rolniczka musiała stawić czoła jeszcze jednej trudności. W mediach pojawiły się doniesienia na temat jej udziału w programie. Z opublikowanego wywiadu wynika, że Kamila żałuje udziału w miłosnym show. Uczestniczka postanowiła sprostować sensacyjne informacje na swoim InstaStories.

-Nie komentowałam artykułów na mój temat, ale bardzo nie lubię jeśli ktoś przypisuje mi słowa, których nie wypowiedziałam. Ktoś coś wymyśli, a kolejni kopiują - napisała na Instagramie.

Instagram / kamila.bos

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pochwaliła się nietypową pasją córki!

Kamila z "Rolnik szuka żony" odniosła się wywiadu na jej temat, którego nigdy nie udzieliła. Informacje w nim były więc zmyślone.

- To niezwykłe, ile informacji dziennikarz pewnej kolorowej gazety potrafi wyciągnąć z "nie będę komentować". Dla jasności, nigdy nie udzielałam wywiadu Rewii i na pewno tego nie zrobię. Zresztą kolejny raz jak widać, rozmowa nie jest im potrzebna - sprostowała Kamila.

Instagram @kamila.bos

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ilona pochwaliła się prezentem za ponad 260 tys. zł!

Zobacz także
Reklama

Na końcu swojej wypowiedzi, Kamila wyznała, że nie żałuje udziału w "Rolnik szuka żony", czym raz na zawsze ucięła krążące plotki na jej temat.

-Nie, nie żałuję udziału w "Rolnik szuka żony", to była jedna z najlepszych moich decyzji - podsumowała.

kamila.bos
kamila.bos
kamila.bos
kamila.bos
Reklama
Reklama
Reklama