Agnieszka Kaczorowska przytyła przez... ciążę!
ONS

Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała hejterom! Bardzo emocjonalny wpis

Agnieszka Kaczorowska przytyła przez... ciążę!
ONS

Agnieszka Kaczorowska jest ostatnio krytykowana między innymi za nagły przyrost wagi czy fakt, że przy niej Nikodem Rozbicki nie rozwija się wystarczająco w "Tańcu z Gwiazdami". Po piątkowym odcinku "TzG" Kaczorowska postanowiła przerwać milczenie i odpowiedziała hejterom w bardzo zaskakujący sposób. Co napisała?

Kochani, chcę Wam całym sercem podziękować za miłe wiadomości i komentarze. Najważniejsze, że są ludzie, którym podoba się to co tworzę. Natomiast całej grupie hejterów wysyłam mnóstwo miłości, bo myślę, że tego im w życiu brakuje najbardziej - napisała Kaczorowska na Facebooku. 

Agnieszka przy okazji postanowiła podziękować Rafałowi Jonkiszowi - to z nim wystąpiła w piątkowym odcinku "TzG". Okazuje się, że Jonkisz był bardzo wdzięczny Agnieszce za to, czego go nauczyła na treningach. 

Dziękuję Ci za bardzo miły tydzień i za potok pięknych słów, które od Ciebie wczoraj usłyszałam. Mało ludzi szczerze potrafi docenić czyjąś pracę i pełne zaangażowanie - podziękowała Jonkiszowi Kaczorowska.

Teraz Agnieszka zapowiedziała, że zabiera się poważnie do pracy i nie zamierza w tym momencie pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Zabieram się dalej do pracy na wszystkich płaszczyznach mojej działalności. Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotyka, ponieważ dzięki temu staję się silniejsza i mądrzejsza. Mimo czasem wielu chmur, burz, deszczu, a do tego wiatru, który nie pozwala iść dalej, zawsze też świeci słońce. Za chwilę znów się odsłoni. Wiem to - zakończyła pozytywnie Agnieszka.

Kibicujecie jej w dalszej karierze?

 

Emocjonalny wpis Agnieszki Kaczorowskiej na Facebooku.

Kochani, chcę Wam całym sercem podziękować za miłe wiadomości i komentarze. Najważniejsze, że są ludzie, którym podoba...

Opublikowany przez Agnieszka Kaczorowska na 9 kwietnia 2016

Agnieszka Kaczorowska w tej edycji "Tańca z Gwiazdami" tańczy z Nikodemem Rozbickim.

Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska w programie Taniec z Gwiazdami
East News

 

Wyjątkowo w ostatnim odcinku zatańczyła z Rafałem Jonkiszem.

Rafał Jonkisz w kolorowej koszuli

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11