Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS

Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?

Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS

17 marca ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera". Niestety, od tamtej chwili z programu musiały odejść już 3 osoby: Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel oraz Daniel Barłóg. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz i Tomasz. Teraz jednak okazuje się, że grono osób zagrożonych powiększyło się o jeszcze jedną osobę, która złamała regulamin "Big Brothera"! Kto złamał zasady programu i został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

Uczestniczka show złamała regulamin

Okazuje się, że to Justyna Żak złamała regulamin "Big Brothera". Co zrobiła? Okazuje się, Justyna razem z Marleną rozmawiały o finale programu i typowały, kto mógłby się w nim znaleźć. Dalszej części rozmowy dziewczyn widzowie jednak nie usłyszeli, ponieważ Justyna zakryła mikroport. Zachowanie Justyny nie ukmnęło uwadze Wielkiego Brata.

Uwaga mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Dzisiaj Justyna poważnie naruszyła regulamin. Jutro Wielki Brat podejmie decyzję, czy Justyna, czy cała grupa poniesie konsekwencje- oznajmił uczestnikom Wielki Brat. 

Jak już wiemy, Wielki Brat zdecydował, że za naruszenie regulaminu Justyna Żak została nimonowana do opuszczenia programu. Teraz to widzowie zdecydują, czy program opuści Łukasz, Tomasz czy właśnie Justyna. 

Sama Justyna nie ukrywała zaskoczenia decyzją Wielkiego Brata i tłumaczyła, że źle zrozumiała regulamin, który według  jest napisany w niejasny sposób. Pozostali uczestnicy nie zgodzili się z jej opinią. Myślicie, że Justyna pożegna się z programem w najbliższą niedzielę?

Justyna Żak złamała regulamin w domu Wielkiego Brata.

Big Brother - Justyna Żak
East News

Justyna została nominowana do opuszczenia programu.

Big Brother 2019 - uczestnicy w domu Wielkiego Brata
x-news

Zobacz także: Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi?

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04