Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Joanna Racewicz zostaje w TVP
TV-Show

Co dalej z karierą Joanny Racewicz? Znamy szczegóły jej negocjacji z TVP!

Informacja o tym, że Joanna Racewicz traci pracę w Panoramie była dla wszystkich zaskoczeniem. Dlaczego? Wydawało się, że jest jedną z niewielu osób, których nie dotknie fala zwolnień w TVP. Gwarancją nietykalności miało być to, że sześć lat temu w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem zginął jej mąż. Właśnie na ten fakt zwracali uwagę ci, którzy – nie kryjąc oburzenia – komentowali wyrzucenie Racewicz z Panoramy.

Nowa propaganda nie akceptuje na wizji nawet wdowy smoleńskiej. Cynizm nowej władzy jest tak wielki, że powinien mieć odrębną księgę wieczystą, napisał na Facebooku Kuba Wojewódzki.

Równie ostro zareagowała Bogumiła Wander, która powiedziała:

Dlaczego zwolnili Racewicz? Zwłaszcza że jej mąż zginął w katastrofie smoleńskiej, o którą płacze i wraca do niej cały ten PiS. Z jednej strony na nowo będą ją badać, a z drugiej pozbawiają pracy kobietę, która została sama z dzieckiem. To jest skandal”.

Joanna Racewicz wstaje do pracy o nieludzkiej porze, jednak TA rzecz ją bardzo cieszy!

Czy Joanna Racewicz zostanie w TVP?

Na głosy krytyki szybko zareagowała rzeczniczka prasowa Telewizji Polskiej Aleksandra Gieros-Brzezińska, która poinformowała, że Racewicz zniknie z „Panoramy”, ale nie odchodzi z TVP. Nie podała jednak, czym dziennikarka ma się teraz zajmować. Sama Joanna Racewicz nie chce rozmawiać na ten temat, bardziej wylewni są jej znajomi. 

Joanna cały czas prowadzi negocjacje, bo liczy na propozycję adekwatną do jej zawodowego doświadczenia. Pierwszą propozycję, żeby przeszła do TVP Polonia odrzuciła - mówi koleżanka dziennikarki. 

A jeśli negocjacje nie powiodą się i Racewicz odejdzie z Telewizji Publicznej? Wtedy być może zrealizuje swój plan B. Kiedyś Joanna Racewicz razem z mężem marzyła o tym, by otworzyć przedszkole. Mieli nawet nazwę: Polak Mały, bo chcieli propagować w nim wartości patriotyczne. Pytanie tylko, czy Racewicz wyobraża sobie życie bez telewizji. Więcej na ten temat w nowym magazynie "Flesz". 

 

Joanna Racewicz nie prowadzi już Panoramy

Joanna Racewicz na TeleKamerach 2016

Czy zostanie w TVP?

Joanna Racewicz na noworocznym obiedzie z dziećm
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Przetakiewicz w spodniach
Fleszstyle
Halejcio, Racewicz i wiele innych gwiazd na pokazie marki Joanny Przetakiewicz ZDJĘCIA
Joanna Racewicz w szarym szaliku, Bogumiła Wander w białej koszuli
Eastnews
TV-Show
Zaskakujące kulisy zwolnienia Joanny Racewicz z TVP! Bogumiła Wander: "Została sama z dzieckiem. To jest skandal!"
Czy teraz przejdzie do TVP Polonia?

Joanna Racewicz została bez pracy?! Okazuje się, że wcześniejsze informacje o przejściu dziennikarki do stacji TVP Polonia, okazały się nieprawdziwe! Według informacji Super Expressu,  zwolniona z Panoramy Racewicz nie dostała takiej propozycji od szefostwa Telewizji Publicznej. Informator tabloidu zdradził również jak wyglądały kulisy jej zwolnienia. Okazuje się, że Joanna Racewicz o decyzji swoich przełożonych dowiedziała się zaledwie dzień przed jej ostatnim pojawieniem się na wizji. O tym, że nie będzie już w "Panoramie", dowiedziała się w przeddzień ostatniego jej programu. Z racji tego, że kończył jej się kontrakt, nie dostała nawet odprawy. Została z niczym. Z materiałów prasowych dowiedziała się, że ma przejść do TVP Polonia. Nie padły żadne konkretne propozycje - przyznał rozmówca SE. Decyzja o zwolnieniu Joanny Racewicz oburzyła m.in. Bogumiłę Wander. Prezenterka, która przez wiele lat związana była w TVP w ostrych słowach skomentowała zaistniałą sytuację. Dlaczego zwolnili Racewicz? Zwłaszcza że jej mąż zginął w katastrofie smoleńskiej, o którą płacze i wraca do niej cały ten PiS, z jednej strony na nowo będą ją badać, a z drugiej strony pozbawiają pracy kobietę, która została sama z dzieckiem. To jest skandal. Sytuację Joanny Racewicz komplikuje fakt, że podobnie jak większość dziennikarzy TVP, była zatrudniona na umowę "śmieciową".  W związku z czym nie przysługuje jej odprawa, ani okres ochronny.   Zobacz także: Joanna Racewicz spełni marzenie zmarłego w katastrofie smoleńskiej męża. Co planuje prezenterka?   Joanna Racewicz została bez pracy? Bogumiła Wander krytykuje władze TVP za zwolnienie Joanny Racewicz.

Joanna Racewicz w niebieskim futrze
Newsy
Wojewódzki ostro o odejściu Racewicz z TVP "Nowa propaganda nie akceptuje nawet wdowy smoleńskiej!"

Kuba Wojewódzki skomentował "odejście" Joanny Racewicz z TVP. Wydawać by się mogło, że po zmianie władzy w stacji pozycja dziennikarki nie jest zagrożona. Joanna Racewicz jest wdową po Pawle Janeczku, poruczniku Biura Ochrony Rządu, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Jednak kilka tygodni temu Joanna Racewicz pożegnała się w jednym z wydań "Panoramy" z  widzami. W mediach pojawiła się informacja o tym, że prezenterka sama zdecydowała o końcu współpracy z TVP. Później okazało się jednak, że dziennikarka została zwolniona, o czym dowiedziała się na dzień przed. To jednak nie koniec współpracy Joanny Racewicz z TVP. Dziennikarka dostała bowiem posadę w TVP Polonia. Jak całe zajście skomentował Kuba Wojewódzki? Joanna Racewicz, dziennikarka najlepiej ilustrująca powiedzenie "Kobieta zmienną jest", odeszła z "Panoramy". Nowa propaganda nie akceptuje na wizji nawet wdowy smoleńskiej. Cynizm nowej władzy jest tak wielki, że powinien mieć odrębną księgę wieczystą. Popieracie zmiany, jakie dzieją się w TVP?   Zobacz: Joanna Racewicz spełni marzenie zmarłego w katastrofie smoleńskiej męża. Co planuje prezenterka?   Kuba Wojewódzki skomentował odejście Joanny Racewicz z "Panoramy"   Joanna Racewicz rozpocznie pracę w TVP Polonia

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner