Jarosław Kuźniar odchodzi z Dzień Dobry TVN?
TV-Show

To już pewne! Jarosław Kuźniar ODCHODZI z TVN-u! "To moje ostatnie 48 godzin w TVN"

To już pewne! Jarosław Kuźniar ODCHODZI z TVN-u! "To moje ostatnie 48 godzin w TVN"

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN-u! Dziennikarz poinformował o tym swoich fanów na Facebooku. W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że prezenter odejdzie z "Dzień dobry TVN", bo nie czuje się dobrze w programie śniadaniowym. Anna Kalczyńska, z którą współprowadził program, pojawiła się ostatnio na wizji u boku Marcina Prokopa. Kuźniar jednak nie komentował plotek, ale w końcu postanowił zabrać głos. Co napisał na Facebooku?

Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek ‪#‎WszystkoWamPowiem‬

Fani dziennikarza nie są zaskoczeni, że odchodzi z DDTVN, ale nikt nie spodziewał się, że zupełnie pożegna się ze stacją. Jednak bardzo wspierają go w jego dalszych projektach. 

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN
Facebook

Jakie są dalsze plany Jarosława Kuźniara? Dowiemy się już we wtorek!

 

ZOBACZ: Kto najbardziej wkurza Polaków? Wyniki sondażu zdecydowanie wskazują na...

Jarosław Kuźniar napisał o odejściu z TVN-u na Facebooku

Jarosław Kuźniar napisał na Facebooku że odchodzi z TVN
Facebook

Kuźniar nie będzie już gwiazdą TVN

ONS.pl

Dziennikarz prowadził DDTVN z Anną Kalczyńską

Anna Kalczyńska, Jarosław Kuźniar
ONS

Jarosław Kuźniar znika z Dzień Dobry TVN
Newsy
Jarosław Kuźniar znika z Dzień Dobry TVN?! Dziennikarz ogłosił swoje plany na Facebooku
Czy to przez kłótnię ze współprowadzącą program?

Jarosław Kuźniar znika z Dzień Dobry TVN! Dziennikarz ogłosił to na Facebooku, gdzie wstawił kilka zdjęć z kolegami i koleżankami z programu. Uspakajamy jednak wszystkich fanów dziennikarza - prowadzący poranny program w TVN nie będzie pojawiał się na antenie tylko przez najbliższe dni. Jak się okazuje, Jarosław Kuźniar planuje podróż do Argentyny. Z ‪#‎ddtvn‬ zniknę na dłużej. Stąd ten fotograficzny żalupozbawiacz - napisał Jarosław Kuźniar na jednym ze swoich profili na Facebooku. Z kolei na swoim drugim koncie na portalu społecznościowym Jarosław Kuźniar zdradził cel swojej podróży. Weekend na pakowanie, planowanie, organizowanie pracy biura goforworld. ucałowanie pracowników i od środy Argentyna & Urugwaj. Cieszycie się, że Jarosław Kuźniar jednak nie odchodzi z Dzień Dobry TVN?   Zobacz także: Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska pokłócili się na Twitterze?! Poszło o politykę!   Jarosław Kuźniar znika z DDTVN. Dziennikarz ogłosił swoje plany na Facebooku. Jarosław Kuźniar wróci do DDTVN po skończonej podróży.  

Jarosław Kuźniar
Newsy
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! Wiemy, jaka jest prawda!
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! Wiemy, jaka jest prawda!

Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! Taki rewelacyjne doniesienia pojawiły się łamach magazynu "Show". Według informacji opublikowanych przez tytuł, dziennikarz miał podjąć decyzję o rezygnacji z pracy kilka miesięcy po swoim debiucie w telewizji śniadaniowej. Zaledwie kilka dni temu media obiegł news o tym, że z pracy w porannym paśmie stacji rezygnuje Bartosz Węglarczyk, którego miejsce zajął Piotr Kraśko. Posadę Kuźniara miałby przejąć jeden z dziennikarzy, którzy już związani są ze stacji TVN. Padły dwa nazwiska: Olivier Janiak lub Andrzej Sołtysik. Ile w tym prawdy? Głos w tej sprawie zabrał sam Jarosław Kuźniar. Na swoim profilu na Twitterze napisał, że plotki o jego rezygnacji są nieprawdziwe. Czytam, że "Jarosław Kuźniar odszedł z # DDTVN". Rozmawiałem z nim, twierdzi, że pogłoski o jego śmierci są mocno przedwczesne. Cieszycie się, że Kuźniar jednak zostaje w "Dzień Dobry TVN"? A może wolelibyście kogoś z potencjalnie wskazywanych nowych prowadzących?   Zobacz też: Kraśko jako prowadzący Dzień Dobry TVN. Jak sobie poradził? Hejt internautów: "Kraśko ok, ale...".   Jarosław Kuźniar zdementował, że kończy pracę w "Dzień Dobry TVN". W miniony weekend w telewizji śniadaniowej zadebiutował Piotr Kraśko.

Jarosław Kuźniar
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24!
Zamiana miejsc w TVN-ie!

  Jarosław Kuźniar w Dzień dobry TVN   Dziś na językach wszystkich jest Jarosław Kuźniar , który ogłosił, że odchodzi z programu “Wstajesz i wiesz” na TVN24 . Skąd taka decyzja? Dziennikarz chce skupić się na rozkręceniu swojego biznesu - serwisu podróżniczego i serwis dla przewodników wycieczek.   Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosława Kuźniara w porannym programie stacji TVN24 zastąpi znany dziennikarz radiowy i prowadzący “Dzień dobry TVN” Robert Kantereit .   „Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we „Wstajesz i Wiesz“ będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i – mam nadzieję – okazją dla Roberta Kantereita na nową pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym“ – powiedział Adam Pieczyński, Dyrektor Programowy TVN24 i Członek Zarządu TVN.   Dziennikarze zamienili się rolami - Kantereit przejdzie do TVN24, Jarosław Kuźniar zajmie jego miejsce w Dzień dobry TVN.   „Cieszę się, że Jarek, zasili DD TVN. Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach“, powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN.   Czy Jarosław Kuźniar poradzi sobie w porannym programie, którego tematyka różni się od newsów omawianych na antenie TVN24? Już nie możemy się doczekać jego pierwszego programu! Przypominamy, że Jarosław Kuźniar poprowadzi “Dzień dobry TVN” z Anną Kalczyńską, która również przeszła z TVN24 do “DDTVN”.             

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner