Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje
East News

Janusz Dzięcioł nie żyje. Produkcja "Big Brothera" pożegnała go w wyjątkowy sposób

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje
East News

Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Niestety, 6 grudnia dotarła do nas tragiczna wiadomość. Janusz Dzięcioł zginął w wypadku samochodowym na przejeździe kolejowym, do którego doszło zaledwie 100 metrów od jego domu!

Produkcja "Big Brothera" postanowiła pożegnać zmarłego 65-latka w wyjątkowy sposób. Zobaczcie sami!

Produkcja "Big Brothera" żegna Janusza Dzięcioła

Janusz Dzięcioł w programie "Big Brother" dał się poznać jako ciepły i szczery człowiek obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. Gdy zgłosił się do show, był komendantem straży miejskiej. Mimo odpowiedzialnej pracy potrafił się wyluzować i bawił widzów do łez. To między innymi dlatego fani "Big Brothera" zdecydowali, że to właśnie Janusz zasługuje na główną wygraną w wysokości 500 tysięcy złotych.

Produkcja "Big Brothera" postanowiła pożegnać Janusza Dzięcioła w wyjątkowy sposób. Na Facebooku pojawił się właśnie film, który składa się z najlepszych momentów z pierwszej edycji show. Ich bohaterem jest oczywiście Janusz Dzięcioł!

Pod nagraniem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy, w których fani "Big Brothera" wspominają Janusza Dzięcioła.

- W programie BB dał się poznać jako Ciepły, pogodny,wspaniały, mądry człowiek. Straszny żal. Ciężko uwierzyć. Wyrazy żalu i kondolencje dla rodziny. 😢😢😢

-  [*] ciepły pogodny, bardzo pozytywny człowiek, był wspaniałym człowiekiem. Ludzie go pokochali po programie BB nigdy go nie zapomną teraz będzie strażnikiem miejskim w lepszym świecie .... wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich znajomych.... Zawsze pozostanie w naszych sercach jako Janusz Dzięcioł z BB ❤❤ nie znałam go osobiście Ale bardzo się przejęła... Jestem po prostu w ciężkim szoku...

- To był najlepszy BB , przykro że tyle pozytywnych osób z tamtej edycji BB i nie tylko,odeszło już z tego świata, nie ma ich wsród nas.😢 Wyrazy współczucia dla rodziny Pana Janusza,cudowny człowiek......szok😢 - czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna). 

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyny śmierci

Janusz Dzięcioł zginął 6 grudnia w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło około godziny 8.40.

Na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza pod pociąg relacji Toruń Główny – Grudziądz pomimo czerwonych świateł wjechał samochód osobowy. Komisja ustali, co spowodowało, że pomimo sygnału zabraniającego wjazdu doszło do zdarzenia. W wypadku zginął kierowca samochodu. Nikt z pasażerów ani obsługi pociągu nie został ranny – poinformował PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Janusz Dzięcioł miał tylko 65 lat. Osierocił córkę Kasię oraz pozostawił pogrążoną w żałobie żonę. Składamy im szczere kondolencje!

Takiego go zapamiętamy!

Piotr Gulczas Gulczyński, Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak Jabłońska
East News

Janusz Dzięcioł po programie zajął się również polityką. Dwukrotnie zasiadał w Sejmie z ramienia PO

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje
East News

 

Więcej na temat Big Brother Janusz Dzięcioł
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01