Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
TV-Show

Jakub z "Rolnika" wprowadził w błąd kandydatki? Wcale nie będzie mieszkał na wsi?!

Jakub z "Rolnika" wprowadził w błąd kandydatki? Wcale nie będzie mieszkał na wsi?!

Jakub to jeden z najbardziej wymagających uczestników nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna jest bardzo krytyczny wobec swoich potencjalnych kandydatek. Nie boi się głośno mówić o ich wyglądzie, co nie do końca spodobało się widzom. Mimo wszystko Jakub wychodzi z założenia, że ma prawo wysoko zawiesić poprzeczkę.

Rolnik w rozmowie z Party.pl zdradził swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że nie do końca są one związane z gospodarką... Czyżby coś zataił przed kandydatkami? Zobaczcie nasze wideo i oceńcie sami!

Jakub podpadł widzom przez swoje wysokie wymagania wobec kandydatek 

Jakub z Rolnik szuka żony
Facebook

Zobacz także: Jakub z "Rolnika" znalazł miłość w programie?! Zobacz, co zdradził nam uczestnik nowej edycji

Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Poznaj tajemnicę Sławomira z "Rolnik szuka żony 6"! Nie uwierzysz, czym jeszcze się zajmuje
Poznaj tajemnicę Sławomira z "Rolnik szuka żony 6"! Nie uwierzysz, czym jeszcze się zajmuje

Niebawem na antenie TVP 1 zadebiutuje 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" . Widzowie z niecierpliwością czekają na ten moment. Na szczęście produkcja już wcześniej ujawniła, który z uczestników zakwalifikował się do dalszej zabawy. Najwięcej listów otrzymał Seweryn, który urzekł wszystkich swoją wzruszającą historią. Zobacz także:  To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział Wśród nowych uczestników pojawił się także Sławomir. Okazuje się, że mężczyzna jest nie tylko rolnikiem. Czym jeszcze zajmuje się Sławek? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!  Czekacie na nową edycję programu "Rolnik szuka żony"? Zobacz także:  Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Rolnik szuka żony - szósta edycja, pierwszy odcinek
TV-Show
"Rolnik szuka żony": co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Łzy Seweryna, zawiedzony Jakub...
"Rolnik szuka żony": co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Łzy Seweryna, zawiedzony Jakub...

Za nami pierwszy odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przez kolejne tygodnie będziemy śledzić losy pięciu mężczyzn, poszukujących miłość. A są to: Adrian, Seweryn, Jakub, Waldemar i Sławomir. W pierwszym odcinku panowie odczytywali listy nadesłane przez kandydatki oraz wybierali te, które chcą zaprosić do programu. Co jeszcze się wydarzyło? Zobacz w naszej relacji poniżej! Zobacz także:  Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show
Waldemar z "Rolnik szuka żony" musiał przerwać nagrania: "Nie jestem zadowolony"
Waldemar z "Rolnik szuka żony" musiał przerwać nagrania: "Nie jestem zadowolony"

Jednym z uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest 46-letni Waldemar z Mazowsza, który poszukuje kobiety swojego życia. Jak sam zaznacza, chciałby mieć z nią dziecko. W pierwszym odcinku wszyscy kandydaci odczytywali listy nadesłane przez panie, które chciałby ich poznać. Rolnik nie był zadowolony z treści niektórych z nich...  Waldemar z "Rolnik szuka żony" załamany listami? Otwierając kopertę za kopertą, Waldemar był coraz bardzie załamany. Odrzucił m.in. 53-letnią Ewę, 52-letnią Małgorzatę czy Justynę. W pewnym momencie poprosił produkcję o przerwę w nagraniach - emocje wzięły górę: Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę.  Potem było trochę lepiej. Jedna z kobiet napisała, że chciałby pojechać z nim do Katynia.  Rolnik uznał, że jest interesująca. Ponadto, Waldemar zadzwonił nawet do jednej z kobiet, Wioletty, którą zaprosił do siebie! Mimo wszystko gorzko podsumował kandydatki i ich listy: Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę - stwierdził smutno.  Kim jest Waldemar z "Rolnik szuka żony 6"? Jak czytamy na jego oficjalnej stronie na Facebooku: 46-letni Waldemar z Mazowsza jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą, lokalnym agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności Waldemar gotów jest na nowy związek z kimś...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner