Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
TV-Show

Jakub niespodziewanie przyznał, że... wróciłby do "Rolnik szuka żony"! Żałuje, że dał szansę tylko Ani? 

Jakub niespodziewanie przyznał, że... wróciłby do "Rolnik szuka żony"! Żałuje, że dał szansę tylko Ani? 

Jakub z 6. edycji "Rolnik szuka żony" zaskarbił sobie ogromną sympatię internautów. Jego związek z Anią, który narodził się na oczach widzów w programie, wzbudził dużo emocji. Podobnie ich decyzja o rozstaniu od której minął już ponad rok!

Jakub jeszcze do niedawna nie był aktywny w mediach społecznościowych. Teraz można skontaktować się z nim nie tylko na Facebooku ale również na Instagramie. W niedzielny wieczór był gościem na transmisji u Ilony i Adriana z tej samej edycji. Przy okazji rozmowy zdradził, że... chętnie ponownie wziąłby udział w programie!

Czy żałuje, że podczas kręcenia "Rolnik szuka żony" dał szansę jedynie Ani? 

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" planują trzecie dziecko? "Nadzieja umiera ostatnia"

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Jakub z "Rolnik szuka żony" żałuje, że wybrał Anię? 

Jakub z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Anią mówił, że spotyka się z kobietą, która napisała do niego list. To był jedyny szczegół na temat jego ostatniego związku, ponieważ rolnik nie chciał zdradzać nic więcej i chronił prywatność swojej nowej partnerki. Niedługo przed świętami niespodziewanie przyznał, że jego serce ponownie jest wolne. 

Jesteś w związku? Nie. Czy miłość kwitnie? Nie. - czytał i krótko odpowiadał na pytania podczas transmisji u Ilony i Adriana.

Wspólne live'y z Iloną i Adrianem z 6. edycji "Rolnik szuka żony" bardzo spodobały się nie tylko widzom ale również samym rolnikom. W niedzielny wieczór Jakub ponownie gościł na transmisji u przyjaciół z programu. Podczas kilkudziesięciominutowej rozmowy zdradził, że mimo niepowodzenia w sprawach sercowych nie żałuje swojego udziału w show i chętnie by to powtórzył: 

Nie żałuję występu w "Rolnik szuka żony" i gdybym miał zrobić to jeszcze raz to zrobiłbym to jeszcze raz.

Podczas udziału w programie Jakub zdecydował, że jedyną kobietą, z którą chciałby coś stworzyć jest Ania, dlatego podziękował uprzejmie innym kandydatkom, a pozostały czas w programie spędził tylko z nią. Po programie udało im się stworzyć kilkumiesięczny związek. Jednak ostatecznie doszli do wniosku, że muszą się rozstać.

Nigdy publicznie nie powiedzieli o powodach, które miały na to wpływ. Myślicie, że gdyby Jakub ponownie mógł znaleźć się w programie, dałby szansę również innym kandydatkom, a nie tylko Ani? A może ponowne zgłoszenie wcale nie byłoby takim złym pomysłem?  

Zobacz także: Tak intymnego zdjęcia z mężem Małgosia Borysiewicz z ''Rolnik szuka żony'' jeszcze nigdy nie pokazała!

Jakub z "Rolnik szuka żony" przyznał, że nie żałuje udziału w programie i chętnie zgłosiłby się do niego jeszcze raz. 

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Czy gdyby Jakub ponownie mógł znaleźć się w "Rolnik szuka żony" dałby szansę również innym kandydatkom, a nie tylko Ani? 

Ania i Jakub na planie programu
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
AKPA
TV-Show
Ania z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wyznaniem o ważnej osobie: "Też macie obok siebie kogoś..." O kim te słowa?
Ania z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wyznaniem o ważnej osobie: "Też macie obok siebie kogoś..." O kim te słowa?

Ania z " Rolnik szuka żony " zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedziała w sieci o ważnej dla siebie osobie.  Nawet kiedy czas nie pozwala nam się spotkać, to nic to nie zmieni - napisała szczerze. Kogo ma na myśli? Ostatnio kilkukrotnie na transmisjach na żywo wspominał o niej Jakub... Czy ona również ma go na myśli? Zobaczcie, o kogo chodzi!  Zobacz także:  Jakub z "Rolnik szuka żony" potwierdził rozstanie! Niespodziewane wyznanie rolnika na transmisji u Ilony i Adriana! Zaskakujące wyznanie Ani z "Rolnik szuka żony 6" Związek Ani i Jakuba mimo tego, że rozpadł się już niemal rok temu, wciąż budzi zainteresowanie fanów "Rolnik szuka żony". Widzowie pokochali tę parę niemal natychmiast, nic więc dziwnego, że to co u nich słychać, ciągle wywołuje poruszenie. Jakub niedawno gościnne wystąpił na transmisji u Ilony i Adriana z 6. edycji a także poprowadził swojego live'a. Odpowiedział na pytanie odnośnie rozstania z Anią. Po raz kolejny wyjaśnił, że ustalili wspólnie, że nie będą mówić, co było przyczyną ich decyzji. Przy okazji potwierdził również, że ponownie jest singlem. Podobnie jest z Anią, ona również nie związała się z nikim po rozstaniu z Jakubem, chociaż przyznała, że dzięki udziałowi w programie zrozumiała, że miłość wciąż jest możliwa. Dziś podzieliła się pięknym wpisem o przyjaźni i przedstawiła swoją przyjaciółkę, na którą może liczyć w trudnych chwilach:  Też macie obok siebie kogoś, na kim zawsze możecie polegać? Kogoś kto zawsze odbierze telefon, wysłucha, doradzi a nawet jak trzeba wyleje kubeł zimnej wody i zawsze powie prawdę? Ja jestem szczęściarą i mam właśnie ją @koko_design_kok I każdemu z Was życzę takiej osoby 😘 - napisała na...

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?
Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Jakub z " Rolnik szuka żony" pojawił się na weselu Natalii, która również brała udział w szóstej edycji hitowego show TVP. Rolnik pokazał zdjęcia z uroczystości. Z kim wybrał się na wesele? Czy po rozstaniu z Anią ponownie się zakochał? Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej Jakub z "Rolnik szuka żony" na weselu Natalii  Jakub, który w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" poszukiwał kandydatki swojego serca nie był aktywny w mediach społecznościowych. Po rozstaniu z Anią wydał tylko jedno oświadczenie i nie wypowiadał się więcej w sieci oraz nie publikował żadnych zdjęć. Niedawno jednak postanowił założyć konto na Instagramie.  W miniony weekend pojawił się również na ślubie Natalii, kandydatki Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Natalia, co prawda nie znalazła miłości w show TVP, ale zakochała się niedługo po programie. 25 lipca przysięgali sobie miłość przed ołtarzem. Panna młoda zaprosiła na uroczystość swoich przyjaciół z programu. Na ślubie pojawili się Ilona i Adrian, którzy do tej pory tworzą zgodną i szczęśliwą parę oraz Jakub Napierała, który powiózł również parę młodą do kościoła.  Rolnik opublikował na swoim koncie pamiątkowe zdjęcie.  Na uroczystości pojawił się w towarzystwie Adriana i Ilony. Najprawdopodobniej nie towarzyszyła mu żadna partnerka - chyba, że jego weselna partnerka po prostu nie pozowała do wspólnych zdjęć.  Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała relację ze ślubu! Suknia ślubna kosztowała... 779 zł! Wiemy, gdzie ją kupić! Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii.   ...

Instagram
TV-Show
Ania z "Rolnik szuka żony" zaszalała z fryzurą na święta. Odważna zmiana! Pasuje jej? 
Ania z "Rolnik szuka żony" zaszalała z fryzurą na święta. Odważna zmiana! Pasuje jej? 

Ania z " Rolnik szuka żony " przed świętami znalazła czas nie tylko na przygotowania do świątecznego stołu ale również na wizytę u fryzjera. Właśnie zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów i nieco krótszą ich długością! Tak jasnego koloru włosów dawno nie miała! Podoba wam się jej nowy wizerunek?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Magda i Kuba nadal razem, a Marta opowiada o relacji Pawła i Stefanii. Oto ZWIASTUN świątecznego odcinka Ania z "Rolnik szuka żony" ma nową fryzurę  Ania Stelmaszczyk zdobyła popularność w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w programie poznała Jakuba, z którym udało jej się przez chwilę stworzyć związek. Anna i Jakub byli zdecydowanie najbardziej lubianą parą ówczesnej edycji, więc nic dziwnego, że fanów zszokowała wiadomość o ich rozstaniu. Ania i Jakub niewiele zdradzili na temat powodu zakończenia związku. Zgodnie stwierdzili, że życzą sobie jak najlepiej ale nie utrzymują kontaktu. Fani jednak nie odpuszczają i niedawno, podczas gościnnej obecności Jakuba na transmisji u Ilony i Adriana, ponownie zadali mu pytanie o Anię, chociaż ci rozstali się już wiele miesięcy temu.  Ania po rozstaniu z Jakubem nie związała się z nikim innym, chociaż nie ukrywa, że dzięki udziałowi w programie znowu uwierzyła, że miłość jest osiągalna. Od czasów udziału w programie chętnie udziela się również w mediach społecznościowych, a widzowie z radością śledzą jej aktualne życie. Ania i jej synek udali się na przedświąteczną wizytę u fryzjera. Uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na mocne rozjaśnienie swoich włosów. Takiego platynowego blondu jeszcze nie miała! Ania postanowiła przy okazji skrócić też swoje włosy. Jak wam...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner