Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Marcin Maciejczak o nauczycielach
EastNews
TV-Show

Jak Marcin Maciejczak radzi sobie w szkole? Szczere wyznanie zwycięzcy "The Voice Kids"!

Marcin Maciejczak o szkole i uczeniu się. Jak Marcin Maciejczak radzi sobie w szkole?

Wielkim zwycięzcą trzeciej edycji "The Voice Kids" został 13-letni Marcin Maciejczak. Tuż po wygranej w show TVP 2 ruszyła wielka machina promująca jego singiel "Jak gdyby nic" (już ponad 2,5 mln wyświetleń na YouTubie), a młody wokalista udziela wielu wywiadów. W rozmowie z "Radiem Zet" zdradził, jak radzi sobie w szkole! Czy nauczyciele są dla niego wyrozumiali?

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

Marcin Maciejczak o szkole

Młode gwiazdy w Polsce mają na głowie nie tylko karierę, ale przede wszystkim szkołę. Jak sobie radzą z chodzeniem do niej, kiedy muszą grać koncerty, nagrywać płyty, udzielać wywiadów? Roxie Węgiel przeszła na nauczanie indywidualne, Viki Gabor nadrabia zaległości w trasie. Co z Marcinem? 13-latek przyznał, że jest mu trudno, zwłaszcza, że przez udział w "The Voice Kids" zaległości w szkole rosły. Ale na szczęście ma bardzo wyrozumiałych nauczycieli i wspierającą klasę:

Teraz jest trudno i w trakcie nagrywania "Voice’a" było trudno ze szkołą, bo dużo lekcji opuszczałem, ale nauczyciele to rozumieli. Moja szkoła jest wyrozumiała i mnie wspiera - powiedział Marcin w rozmowie z Radiem Zet.

W szkole pojawił się po zwycięstwie w "The Voice Kids". Dzieciaki zgotowały mu niesamowite powitanie, które skwitował podczas wywiadu:

Był szok i niedowierzanie

Mamy nadzieję, że Marcin pogodzi karierę ze szkołą! 

Zobacz także: Marcin Maciejczak wystartuje w Eurowizji Junior 2020? "Zasługujesz na scenę eurowizyjną"

Marcin Mikołajczak w show był pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Doświadczony artysta na pewno przekaże mu kilka cennych rad, jak pogodzić ze sobą aż tyle obowiązków.

Marcin Maciejczak i Dawid Kwiatkowski
Instagram

Marcin w The Voice Kids nie miał sobie równych!

Marcin Maciejczak z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
The Voice Kids 3 - Cleo
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Dziś poznamy ostatnich finalistów "The Voice Kids 3"! Ten występ to as w rękawie Cleo?
Dziś poznamy ostatnich finalistów "The Voice Kids 3"! Ten występ to as w rękawie Cleo?

Dziś o 20:05 w TVP 2 zobaczymy ostatnie bitwy oraz sing offy w trzeciej edycji " The Voice Kids ". Na muzycznym oktagonie zmierzą się dzieci z drużyny Cleo . W sieci pojawił się już fragment jednej z bitew. Magdalena Pająk, Wiktoria Zwolińska i Cornelia Andrzejak dostały od trenerki nie lada wyzwanie! Zaśpiewały piosenkę "At Last" Etty James czyli klasyk muzyki jazzowej.   Trenerzy nie kryli zachwytu:  - Mieliśmy dzisiaj iście królewski występ - stwierdził Tomson. - Sięganie po takie utwory wymaga dużej świadomości, dojrzałości i doświadczenia. Pokazałyście klasę i to, jak ten utwór jest piękny - dodał Baron.  Warto również zwrócić uwagę na miny Dawida Kwiatkowskiego podczas występu nastolatek. Ten występ zdecydowanie zrobił wrażenie! To będzie czarny koń drużyny Cleo?  Oto dotychczasowy skład finałowy:  - Drużyna Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak, Ala Tracz - Drużyna Tomsona i Barona: Ola Gwazdacz, Ewelina Kozub, Hania Sztachańska  Dziś poznamy ostatnią trójkę z drużyny Cleo!  Zobacz także:  Ta nastolatka pracuje z najlepszymi! Rośnie konkurencja dla Roxie Węgiel i Viki Gabor? Wieczorem znany już będzie cały finałowy skład The Voice Kids 3! Czyj podopieczny ma największą szansę wygrać trzecią edycję show? Drużyna Cleo już raz świętowała sukces! Drugą edycję talent show wygrała Anika Dąbrowska. Czy w tym roku uda się to powtórzyć?   

Finaliści "The Voice Kids 3"
Instagram
TV-Show
Kto wygra "The Voice Kids 3"? Masz swojego ulubieńca - zagłosuj!
Weź udział w plebiscycie Party.pl i zagłosuj na osobę, która powinna wygrać 3. edycję "The Voice Kids"!

Już dziś przekonamy się, kto zwycięży 3. edycję "The Voice Kids" . To będzie naprawdę zacięta walka, ponieważ we wszystkich trzech drużynach znaleźli się wybitni młodzi artyści. Macie swoich ulubieńców? Zagłosujcie na nich w naszym plebiscycie! Jesteśmy ciekawi, komu kibicujecie...

Marcin Maciejczak o nauczycielach
EastNews
TV-Show
Marcin Maciejczak, zwycięzca "The Voice Kids", zdradził, jaki serial ogląda i kto go inspiruje! 
Marcin Maciejczak z The Voice Kids odpowiada na trudne pytanie w Q&A! Marcin Maciejczak Q&A na YouTubie!

Marcin Maciejczak, zwycięzca trzeciej edycji programu "The Voice Kids" w TVP 2, odpowiedział na kilka pytań w tzw. "Q&A" na YouTubie! Kto jest jego największym wsparciem? Jaki jest jego ulubiony serial? Która artystka go inspiruje?  Marcin Maciejczak - Q&A na YouTubie! Marcin Maciejczak od samego początku był typowany do zwycięstwa w muzycznym show Dwójki. Kropką nad i było wykonanie singla "Jak Gdyby Nic", którym zachwycił nie tylko trenerów, ale i widzów. Dziś jego singiel ma już prawie 5 mln wyświetleń na YouTubie, a to dopiero początek, bo jak zaznaczył młody wokalista - prace nad nowymi utworami trwają. W filmie "Q&A" Marcin odpowiada na kilka pytań dotyczących jego kariery i pasji. Zdradził, dlaczego jego ulubionym serialem jest "Stranger Things" oraz jak inspiruje go Billie Eilish. Posłuchajcie sami! Zobacz także: Jak Marcin Maciejczak radzi sobie w szkole? Szczere wyznanie zwycięzcy "The Voice Kids"! Marcin Maciejczak był podopiecznym Dawida Kwiatkowskiego.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner