Izabela Zeiske z Gogglebox metamorfoza
Instagram

Izabela z "Gogglebox" pokazała teściową! "Mężczyzna wybiera żonę podobną do matki"

Izabela Zeiske z Gogglebox metamorfoza
Instagram

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała zdjęcie ze swoją teściową! Internauci nie mogli uwierzyć, że to mama jej męża, bo panie są do siebie bardzo podobne. Czy pan Bogusz szukał kobiety na wzór swojej matki? Tylko zobaczcie jak wygląda Iza z teściową. Można pokusić się o stwierdzenie, że panie są jak dwie krople wody!

Rodzina Izabeli z Gogglebox 

Izabela Zeiske z show "Gogglebox. Przed telewizorem" związana jest od pierwszego sezonu. Ocenia seriale i programy ze swoim synem Joachimem. Matka i syn mają ze sobą świetny kontakt, choć wiadomo zdarzają im się lekkie sprzeczki. Niestety w programie nie występuje z nimi ojciec Joachima i mąż Izy, pan Bogusz. Co nie oznacza, że nie wiemy jak wygląda głowa rodziny, bo celebrytka często pokazuje zdjęcia z mężem w sieci.

Zobacz także: Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Izę na Instagramie obserwuje już blisko 95 tysięcy osób! Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia rodziny czy prosi fanów o pomoc, tak jak miało to miejsce ostatnio, gdy szła do fryzjera. Teraz Iza pokazała zdjęcie ze swoją teściową! Okazuje się, że panie wyglądają jak matka i córka!

Teściowa, tyle żartów, humoru z tym związanego. Czasami tez niepotrzebnej złości. A przecież gdyby nie ona nie byłoby tej naszej ukochanej osoby, trzeba pamiętać o tym nawet jak nie zawsze jest dobrze, trochę kompromisu, ustępstwa czasami milczenia , wszystko inne wierzcie mi nie ma sensu życie jest jedno...... - napisała Iza w sieci.

Internauci nie mogli uwierzyć w podobieństwo pań do siebie! Tylko spójrzcie co pisali w sieci. 

- Ale widze że to prawda.... Facet wybiera zawsze kobietę podobną do swojej mamy

- Panie to wizualnie podobnie do siebie ;)

- Ale charaktery widać że inne na szczęście 😂😂😂

- Ja myślałam że to Pani mama 😘

- Tylko dla mnie nie wiem czemu podobieństwo jest ogromne? - czytamy w komentarzach.

Iza zgodziła się z fanami, że jej mąż szukając żony szukał kobiety na wzór swojej matki. 

Zobaczcie zdjęcie o którym mowa! Faktycznie panie są podobne do siebie?

 

 

Izabela z synem Joachimem.

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40