Izabela Zeiske z Gogglebox z kwiatkiem
Instagram

Izabela z "Gogglebox" została modelką! Pierwszy wybieg ma już za sobą

Izabela Zeiske z Gogglebox z kwiatkiem
Instagram

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła spróbować swoich sił w modelingu! Celebrytka nigdy nie marzyła o wybiegu, jednak gdy nadarzyła się okazja, przyjęła zaproszenie do udziału w pokazie modowym. Do tej pory uczestnika rozrywkowego programu na TTV wyłącznie prezentowała ubrania na Instagramie. Jak widać, wysiłek opłacił się. Zobaczcie, jak Izabela prezentowała się na wybiegu.

Izabela z "Gogglebox" została modelką 

Już zaraz 100 tysięcy osób będzie obserwować Izabelę Zeiske na Instagramie. Celebrytka jest bardzo aktywna w sieci. Internauci cenią ją za naturalność i pokazywanie zdjęć bez tony filtrów. Izabela nie ukrywa niczego przed fanami i nawet pokazuje swój rodzinny dom w mediach społecznościowych. Pod jej fotkami nie brakuje ciepłych słów od fanów, i oby takich komentarzy było jak najwięcej! 

Kobieta z mega klasą ❤️🔥❤️ - komplementują Izę obserwujący. 

Oprócz fotek z wakacji czy zdjęć z ukochanym synem, Joachimem, Izabela z chęcią pokazuje ubrania i oznacza marki na Instagramie. Szczególnie upodobała sobie jednego producenta - Karko. Marka zajmuje się szyciem ubrań dla osób plus size. Współpraca między firmą a Izabelą musi się świetnie układać, bo celebrytka została zaproszona na pokaz mody! Celebrytka przyjęła zaproszenie. Na scenie towarzyszył jej syn, Joachim. Udany debiut mamy i syna? 

Wspaniały pokaz na miarę Paryża czy Mediolanu. Cudowni ludzie, organizatorzy i modelki. Jestem pod wrażeniem i dla polskich producentów marek dbających o wygląd i samopoczucie kobiet o nieprzęciętnych kształtach, zarówno odzieży wierzchniej jak i bielizny - napisała Izabela w sieci. 

Internauci pogratulowali Izie zaproszenia. Coś nam się wydaje, że to nie była jednorazowa współpraca.  

Pani Izo no pokaz faktycznie na miarę Paryża, piękna kolekcja Pani wygląd SUPER"😍 a Pan Joachim model elegancja 👍

Wspaniale 😍😍 buziaki 😘😘

Super p Izo .świetna torebka i fajnie pani wygląda 😁😁😁 - czytamy na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia z pokazu! Co myślicie o zielonej sukience Izy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani ,wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w pokazie mody @plussizepoland.pl .Wspaniały pokaz na miarę Paryża czy Mediolanu.Cudowni ludzi; organizatorzy i modelki.Jestem pod wrażeniem i dla polskich producentów marek dbających o wygląd i samopoczucie kobiet o nieprzecietnych kształtach ,zarówno odzieży wierzchniej jak i bielizny. -------------------------------------- Wystawcy ;@karko.pl @shine_moda_plussize @kochamciuchy.pl. Evi , Iwa , Eight, Design, Dama Kier ,Mest Fashion. bielizna; www.nazeli.com.pl. www.krisline.com. ------------------------------------------------------------ Torebka @dzierganka. sukienka @karko.pl. ------------------''------------------------------------------------- @plussizepoland.pl @ttv.pl #goggleboxprzedtelewizorem #plussizefashion #pieknapolska #pieknechwile #pieknekobiety #pretty #pretywoman #bloggerstyle #blogger #bloggerstyle #plussizegirls #plussizemodel #targimody #targimody #łowicz #pieknapolka ##piękna

Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske)

Izabela Zeiske jest zadowolona ze swojej figury! I tak trzymać! ;) 

Izabela Zeiske z Gogglebox metamorfoza
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30