Ryszard z "Sanatorium miłości"
Facebook

Kolejna odsłona programu "Sanatorium miłości" już za nami. W minioną niedzielę, widzowie mogli zobaczyć dziewiąty odcinek show, w którym nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń - po trzech tygodniach uczestnicy pożegnali się z "Sanatorium miłości" i wrócili do swoich domów. Bohaterowie pierwszej edycji programu nie ukrywali łez przy pożegnaniu, był jednak ktoś, kto szczerze przyznał, że chciałby jak najszybciej zapomnieć o swoim pobycie w uzdrowisku... To Ryszard! Mężczyzna od samego początku nie był zachwycony swoimi kolegami i koleżankami, których poznał w "Sanatorium miłości". Ryszard mocno krytykował ich zachowanie i niezbyt chętnie się z nimi integrował. Tak też było w ostatnim odcinku show! 

Co mówił w dziewiątym odcinku "Sanatorium miłości" i jak na jego zachowanie zareagowali internauci? W sieci pojawiło się sporo nowych memów z Ryszardem w roli głównej!

Zobacz także: Wybierz najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"! Kto zasłużył na miano króla i królowej turnusu?

1/4
Memy z Ryszardem

W dziewiątej odsłonie programu uczestnicy mieli okazję pożegnać się ze wszystkimi podczas wspólnej kolacji. Każdy z kuracjuszy we wzruszający sposób wspominał udział w show i dziękował kolegom za wspólnie spędzony czas. Niestety, najmniej wylewny był Ryszard, który wygłosił dość chłodne pożegnanie. 

Przede wszystkim chciałem podziękować paniom. Były bardzo miłe, powściągliwe. To wszystko!- powiedział krótko. 

Internauci błyskawicznie zareagowali na słowa Ryszarda. Spójrzcie na te memy!

2/4
Memy z Ryszardem

W ostatnim odcinku uczestnicy wybierali króla i królową turnusu. No... prawie wszyscy uczestnicy. Ryszard stwierdził bowiem, że nie będzie na nikogo głosował. 

Nie wybieram króla- powiedział stanowczo. 

Jak na decyzję Ryszarda zareagowali internauci? Mężczyzna wywołał skrajne emocje. 

-Dla mnie królem turnusu bezapelacyjnie jest Ryszard. Bez niego ta produkcja byłaby mocno nudnawa. Oby w następnym sezonie znalazły się tak bogate osobowości jak kochany Pan Ryszard :D
-Ryszard powinien być królem, telewizja ustawiła wybory !!!!
-Oj RYSZARDZIE!!! Kobiety to Ty nie znajdziesz! A trzeba było bawić się jak reszta- żal patrzeć 🙄😣
-Dzięki Ryszardowi czarnemu było trochę śmiesznie, bo mnie osobiście w pewnym momencie przestał wkurzać, a zaczął bawić 😜 on ewidentnie nie pasował do całej reszty tych wspaniałych ludzi ❤️- komentowali fani show. 

 

3/4
Memy z Ryszardem

Ryszard wcale nie zmartwił się, że to już koniec "Sanatorium miłości". Mężczyzna przyznał wprost, że nie zamierza kontynuować znajomości z pozostałymi uczestnikami programu.

Nie wymieniam z nikim telefonów, bo nie chcę. Będę chciał zapomnieć!- powiedział Ryszard.

4/4
Memy z Ryszardem

Jedno jest pewne, wydaje się, że to właśnie Ryszard przynosił widzom największe emocje w "Sanatorium miłości"! 

Będziecie za nim tęsknić? My bardzo! 

Więcej na temat Sanatorium miłości