ONS.pl

Wielkimi krokami zbliża się finał "Sanatorium miłości". Już dziś niedzielę dowiemy się, kto został królem i królową turnusu. Uczestnicy w każdym odcinku głosowali na swojego ulubieńca. Teraz ich głosy zostaną podliczone i dowiemy się, kto zdobył największą sympatię kolegów. Wy też macie swoich ulubieńców? W takim razie zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"!

Małgorzata
Małgorzata Sanatorium miłości
Zagłosuj
EastNews

Małgorzata już od początku programu zyskała ogromną sympatię niemal wszystkich uczestników "Sanatorium miłości". Jej wdzięk podziałał szczególnie na męską część towarzystwa. Małgosia miała wielu adoratorów, jednak jej sercu najbliższy stał się Marek. Czy tak będzie już zawsze?

Ryszard K.
Ryszard z Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Ryszard zdobył sympatię pań przede wszystkim dzięki swoim wyjątkowym manierom. Marta Manowska w rozmowie z party.pl również wyznała, że bardzo jej to imponowało. Sympatyczny kolarz w każdej sytuacji potrafił zachować klasę. Czy dzięki temu zasłużył na miano króla turnusu?

Lesław
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Lesław to ciepły człowiek, który ma serce na dłoni. Jego uśmiech rozbraja wszystkich. Panie bardzo sobie ceniły jego towarzystwo. Czy zyskał również waszą sympatię?

Cezary
Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Zagłosuj
Mat. promocyjne

Cezary był duszą towarzystwa. Uśmiechnięty, rozgadany. Takiego go właśnie zapamiętamy. Niestety, niedługo po zakończeniu zdjęć do programu Cezary zmarł. Marta Manowska oraz pozostali uczestnicy show TVP1 wspominają go jako ciepłego i bardzo dobrego człowieka. Takiego, których coraz mniej chodzi po tym świecie...

Joanna
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Joanna to bardzo ciepła i delikatna osoba. Ceni sobie towarzystwo innych i ma swoje pasje. W programie dała się poznać jako energiczna kobieta z apetytem na nowe przygody. 

Teresa
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Teresa to artystyczny dusza. Nie od razu otworzyła się przed swoimi kolegami z programu. Jednak gdy lepiej ich poznała, coraz chętniej opowiadała o sobie i swoich uczuciach. Zasłużyła na miano królowej turnusu?

Wiesława
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Wiesława, tak jak Nina, była duszą towarzystwa. Obie panie trafiły do jednego pokoju i szybko stały się nierozłączne. Wiesia zbliżyła się także do Czarka. On odkrył w niej artystyczną duszę. Polubiliście ją?

Krzysztof
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Krzysztof to bardzo ciepły człowiek, który rozbraja wszystkich swoim uśmiechem. Nie było osoby, która przeszłaby koło niego obojętnie. Czy zdobył również wasze serca?

Marek
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Marek od początku wiódł prym wśród grupy. Nie tylko swoim wysokim wzrostem, ale również zachowaniem. Marek zawsze był najgłośniejszy i wszędzie go było pełno. Nie wszystkim spodobała się ta rubaszność. A czy wy polubiliście Marka?

Nina
Nina z Sanatorium miłości miała wystąpić w programie TVN
Zagłosuj
East News

Nina to kolorowy kwiat tej edycji! Żywiołowa, temperamentna. Nie dało się przejść obok niej obojętnie. To onieśmielało niektórych mężczyzn w programie. Czy Janina skradła wasze serca? Jeśli tak, to koniecznie na nią zagłosujcie! 

Walentyna
Uczestnicy Sanatorium miłości
Zagłosuj
Facebook

Walentyna to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek "Sanatorium miłości". Emerytka zgłosiła się do programu, ponieważ dotychczas jej życie nie dostarczało jej wielu wrażeń. Show TVP1 sprawiło, że otworzyła się na ludzi i na nowe przygody. Polubiliście ją?

Zobacz także: Widzowie po raz kolejny śmieją się z Ryszarda! "Surowszy od Magdy Gessler"

Ryszard
Zagłosuj
Facebook

Ryszard to jeden z najwyrazistszych uczestników "Sanatorium miłości". Pochodzący z Warszawy mężczyzna od początku jasno wyrażał swoje poglądy. Ryszard kilkukrotnie wdawał się także w konflikt z innymi uczestnikami. Czy mimo wszystko udało się wam go polubić? 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata...
Ryszard K....
Lesław...
Cezary...
Joanna...
Teresa...
Wiesława...
Krzysztof...
Marek...
Nina...
Walentyna...
Ryszard...