Idole nastolatek chcieli uciekać z Hell's Kitchen! Zespół NEO w Hell's Kitchen Zespół NEO w Hell's Kitchen Zespół NEO w Hell's Kitchen Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzacy Hell's Kitchen?
Idole nastolatek chcieli uciekać z Hell's Kitchen!
Krystian Szczęsny
1/5
Idole nastolatek chcieli uciekać z Hell's Kitchen!
Krystian Szczęsny

W dzisiejszym odcinku „Hell's Kitchen” zobaczymy idoli nastolatek - zespół NEO! Muzycy będą przerażeni wydarzeniami w kuchni. Dlaczego chcieli uciekać z restauracji? Kolejny odcinek kulinarnego show w Polsacie o 20:05.

 

Zespół NEO, który tworzy czterech przystojnych chłopaków, podbija serca nastolatek. Okazuje się, że muzycy są fanami kulinarnego show Polsatu.

Oglądam „Hell's Kitchen” od pierwszej edycji i bardzo chciałem pojawić się w piekielnej restauracji. No i udało się. Szliśmy z nastawieniem, że kucharze „Hell’s Kitchen” czymś nas zaskoczą. Muszę przyznać, że było bardzo gorąco... - mówi tajemniczo Hubert Jabłoński z zespołu NEO.

Podczas wizyty na planie „Hell's Kitchen” zespołowi NEO udzieliły się emocje. W pewnym momencie chłopaki zastanawiali się, czy nie uciekać z restauracji. Dlaczego?

Byliśmy bardzo ciekawi nowego szefa „Piekielnej Kuchni”. Początkowo sprawił wrażenie bardzo spokojnej osoby, ale kiedy w pewnym momencie po kuchni zaczęły latać naczynia, nie wiedzieliśmy czy uciekać, czy siedzieć dalej przy stole. Jak się później okazało, uczestnicy wyprowadzili z równowagi Michała Brysia. Jego reakcja była dla nas bardzo zaskakująca, ale z drugiej strony nie dziwiliśmy się za bardzo. Sami niejednokrotnie daliśmy się we znaki naszym agentom, więc wiemy, że zarządzanie kilkoma osobami może czasem doprowadzić kogoś do furii. Szef Bryś to z pewnością konkretny facet i przydałby się nam taki "generał" do zarządzania naszym czasem i pracą, bo czasami codzienność się nam rozłazi. Pod tym względem bardziej przypominamy uczestników „Hell's...”, niż szefa – śmieje się Oli Kacprzyk.

Szósta edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" - w każdy wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie.

 

Zobacz także: Kim jest Michał Bryś z Hell's Kitchen?

2/5
Zespół NEO w Hell's Kitchen
3/5
Zespół NEO w Hell's Kitchen
4/5
Zespół NEO w Hell's Kitchen
5/5
Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzacy Hell's Kitchen?
Więcej na temat Hells Kitchen