Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski
TV-Show

"Hotel Paradise": Wiemy, kto wygrał pierwszą polską edycję! Chris i Marietta czy Blondino i Martyna?

"Hotel Paradise" Wiemy kto wygrał pierwszą polską edycję! Kto wygrał Hotel Paradise?

Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" w TVN 7! W finale o główną nagrodę walczyły dwie pary - Marietta i Chris oraz Martyna i Blondino. Ale tylko jedna z nich mogła stanąć na rajskiej ścieżce i powalczyć o główną wygraną. Wygrała miłość czy pieniądze? Zobaczcie relację z show!

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

"Hotel Paradise" - kto wygrał?

W dzisiejszym odcinku o zwycięstwo zmierzyły się dwie pary. O tym, kto wygra zdecydowali pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach. 

I tak za Chrisem i Mariettą stanęli Ania, Matt, Sandra, Adam, Viola, Maciek oraz Marta.

Zaś za Martyną i Blondino tylko Szymon, Ola oraz Łukasz. 

Sandra zaskoczyła kostiumem podczas finału Hotelu Paradise!

Finał
Grzegorz Piekarski

Tym samym to Chris i Marietta walczyli o główną nagrodę! Finałowa para musiała przejść ze złotymi kulami po rajskiej ścieżce. Na każdym etapie mieli minutę, czy zrobią kolejny krok, warty 10 tysięcy złotych. Jeśli jedno z nic rzuciłoby ją, zabrałoby pieniądze z danego etapu. Chris i Marietta na rajskiej ścieżce doszli do  jednak do samego końca razem, wygrywając aż 100 tysięcy złotych do podziału!

 

 

Wygrała więc miłość!

W tym programie totalnie niespodziewanie wygrałam miłość i pieniądze - powiedziała świeżo po finale show Marietta.

Gratulacje! 

Chris i Marietta wygrali "Hotel Paradise"! 

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

Chris i Marietta wygrali 100 tysięcy złotych!

Finał
Grzegorz Piekarski

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o przyjaźni z uczestnikami "Hotelu Paradise"
Newsy
Klaudia El Dursi szczerze o relacjach z uczestnikami "Hotelu Paradise". Zaprzyjaźnili się?

Wielkimi krokami zbliżamy się od finałowego odcinka pierwszego sezonu " Hotelu Paradise ". Już w piątek poznamy zwycięzcę lub zwycięzców programu - ponieważ finałowa dwójka zdecyduje czy dzielą się wygraną, czy jedno z nich zabiera całość tylko dla siebie.  Udział w show to niezwykła przygoda nie tylko dla uczestników, ale również dla gospodyni programu, która debiutowała w tej roli. Czy Klaudia El Dursi mogłaby się zaprzyjaźnić z uczestnikami show TVN 7? Zobaczcie co nam powiedziała!  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie pozostało pięć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! Czy Klaudia El Dursi mogłaby się zaprzyjaźnić z uczestnikami show, którego była gospodynią?  Uczestnicy "Hotelu Paradise" spędzili ze sobą kilkadziesiąt dni i zdążyli się ze sobą zżyć. Narodziły się także pierwsze uczucia.   

Finał Hotelu Paradise
TV-Show
Dziś finał "Hotelu Paradise"! Znamy zasady! Przed finalistami najtrudniejszy wybór! 
Hotel Paradise: finał show. Kto wygrał Hotel Paradise? Hotel Paradise - kto wygra? kto w finale? Jakie zasady?

To już dziś! Wielki finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" w TVN 7 o 20! Kto znajdzie się w ścisłym finale i powalczy o główną nagrodę? Chris i Mairetta czy Martyna i Blondino? Czy wygra uczucie, lojalność a może jednak pieniądze i zdrada? Przed nami ogromne emocje! Poznajcie szczegółowe zasady finału. Zobacz także:   QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się! "Hotel Paradise" - wielki finał. Kto wygra? Już dziś poznamy zwycięzców/zwycięzcę programu? Dlaczego ostatni odcinek programu może przynieść tak wiele rozwiązań? Wszystko przez zaskakujące zasady finału show! A mianowicie: Finałowa para stanie na Rajskiej Ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy podąża z partnerem do samego końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem i dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie. Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając czy mogą zaufać drugiej osobie - czytamy w komunikacje stacji. Która para stanie na Rajskiej Ścieżce? Czy będą to Chris i Marietta czy może Blondino i Martyna? O tym zadecydują pozostali uczestnicy. A jak zakończy się jej pobyt w Hotelu Paradise? Wygraną czy wielkim rozczarowaniem? O tym przekonamy się już dziś o godzinie 20. w TVN 7! Za kogo trzymacie kciuki? W finałowym show z programu odpadli m.in. Szymon i Ola oraz Marta i Łukasz.   

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady!
Hotel Paradise: kto znajdzie się w finale show? Finał Hotelu Paradise - kiedy? Hotel Paradise - kto w finale? Kiedy emisja.

Przed nami największe emocje w "Hotelu Paradise" w TVN 7, ponieważ właśnie dziś rusza finałowy tydzień! Jak on będzie wyglądał? Kto znajdzie się w finale? Jaka jest główna nagroda? Poznajcie szczegóły i zasady. Komu kibicujecie najbardziej? Zobacz także: Czy uczestnicy "Hotel Paradise" bali się Klaudii El Dursi i jej zadań? Gwiazda zdradziła, jak ją traktowali! Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie zostało sześć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta, Blondino i Martyna oraz Ania i Matt. W wielkim finale, który zobaczymy 17 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7, zobaczymy jednak tylko dwie. Które? O tym będziemy przekonywać się stopniowo w tym tygodniu. Czy najsilniejsza okaże się przyjacielska relacja Martyny i Blondino, a może burzliwa relacja Ani i Mateusza? Silną parą wydają się również być Chris i Marietta oraz Adam i Viola, którzy są w show od samego początku. Z kolei Szymon, związany z Olą, zapowiedział, że będzie chciał namieszać! Czy uda mu się pokonać innych zawodników w grze o wielkie pieniądze? Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych. Pary, które przetrwają najdłużej, zostaną wystawione na wielką próbę lojalności i uczuć! Jak dokładnie będzie wyglądała walka o zwycięstwo? O tym przekonamy się w najbliższy piątek. Przypominamy - finał "Hotelu Paradise" już 17 kwietnia o godzinie 20. w TVN 7! Co z drugą edycją show? Na razie stacja nie podjęła decyzji w tej sprawie, wiadomo jednak, że kolejna odsłona została już nakręcona. Czekacie? My bardzo!         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner