Hotel Paradise
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": Sonia pokazała nagranie, na którym całuje się z Arturem! Jednak coś ich łączy?!

"Hotel Paradise": Sonia pokazała nagranie, na którym całuje się z Arturem! Jednak coś ich łączy?!

Sonia Szklankowska z "Hotelu Paradise 2" w ostatnim czasie wzbudziła spore zainteresowanie, a teraz jeszcze dolała oliwy do ognia! Uczestniczka popularnego programu, która dotarła do ścisłego finału show co prawda przed kamerami nie znalazła miłości, jednak ostatnio wygadała się, że ma chłopaka! Spekulacjom na temat tajemniczego mężczyzny nie ma końca. To jednak nic! Jej najnowsze nagranie z Arturem opublikowane na InstaStory z pewnością nie uspokoi spekulacji fanów. Sprawdźcie szczegóły.

 

Zobacz także: "Hotel Paradise" i "BrzydUla" łączą siły na Sylwestrze TVN 7! Znamy szczegóły 

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

Hotel Paradise: Sonia pokazała nagranie, na którym całuje się z Arturem! 

Ostatnio w jednej ze swoich relacji na InstaStories Sonia wygadała się, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna, którego nazywa swoim "chłopakiem"!

Chciałam wam pokazać ten produkt, ale właśnie się okazało, że jak sprzątałam, to chyba go wyrzuciłam przez przypadek i właśnie mój chłopak poszedł szybko do piwnicy, bo już chyba wyniósł rzeczy na śmietnik. Teraz jest akcja szukania - mówiła jakiś czas temu. 

Jak możecie się domyślać, rozbudziła tym wyznaniem ogromną ciekawość fanów. Niektórzy internauci spekulowali nawet, że jej nowym partnerem jest... Pan Lektor z rajskiego hotelu! Teraz jednak wszystko nabrało niespodziewanego zwrotu akcji, a to przez kilka dodanych zdjęć i jeden filmik, na którym Sonia całuje się z Arturem z "Hotelu Paradise 2"!

Sto lat słońce - czytamy w opisie na zdjęciu, na którym widzimy Sonię i Artura.

Druga relacja zawiera z kolei jeszcze bardziej romantyczne kadry! Widzimy, jak dwójka uczestników popularnego show daje sobie buziaka! Myślicie, że tą dwójkę coś łączy, czy może wspólne zdjęcia i nagranie to tylko urodzinowe żarciki, które mają nas zmylić? Zobaczcie i oceńcie sami!

Hotel Paradise
Instagram

Sonia i Artur mają ze sobą bardzo dobre relacje po zakończeniu "Hotelu Paradise". Czy ich przyjaźń właśnie przerodziła się w coś więcej?

 

Zobacz także
Dominika z "Hotelu Paradise 2" poznała Bartka ze swoimi rodzicami

"Hotel Paradise 2": Dominika zdążyła poznać Bartka ze swoimi rodzicami. "Już się nie dogadają"

Dominika i Artur z "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise": Dominika nie podobała się Arturowi?! "Gdy to usłyszałam, czułam się strasznie"

 

"Hotel Paradise": Dominika odpowiada Arturowi i Acie
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 2": Dominika gorzko o Acie "Dziwię się, że w ogóle zabiera głos" O co chodzi?
"Hotel Paradise 2": Dominika gorzko o Acie "Dziwię się, że w ogóle zabiera głos" O co chodzi?

Dominika z " Hotelu Paradise 2 " w rozmowie z "Party" skomentowała głośną wypowiedź Aty i Artura na temat zakończenia jej relacji z Bartkiem. Znajomi z programu nie szczędzili mocnych słów pod adresem koleżanki:   Tutaj Bartek najbardziej został poszkodowany. Dominika pokazała rogi po „Hotelu Paradise”, jak potraktowała Bartka. Kopnęła Bartka w tyłek. I to była ta cała prawdziwa relacja - mówił Artur  Oliwy do ognia dodała również Ata, twierdząc, że Bartek:  Chciał ją bardzo przedstawić rodzinie i się mega cieszył. Ale dostał kopa w d*** i to jakiego Dominika z rozmowie z nami nie kryła, że bardzo ją zaskoczyły przykre słowa Aty:  Strasznie się dziwie Acie, że ona w ogóle zabrała głos w tym temacie. Ona nie widziała od początku tego, co się działo między mną a Arturem, a co potem było z Bartkiem. Tym bardziej nie miała pojęcia, jakie były moje relacje z Bartkiem po powrocie do Polski. To wiemy tylko my, bo się tym nie dzieliliśmy z nikim.  W dodatku stwierdziła, że Bartek jej nie mówił, o tym, że chciałby przedstawiać ją rodzinie. Z kolei zachowanie Artura nie było dla niej zaskoczeniem:  Nie zdziwiłam się, że Artur zabrał głos, bo straszył mnie już w programie, że szykuje na mnie bombę.  Co jeszcze zdradziła nam na temat swoich relacji z Arturem? Dominika odniosła się również do zarzutów Aty, że to właśnie przez nią Artur spotyka się z hejtem. Jak się na to zapatruje i jak wyglądały ich stosunki po powrocie do Polski?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Bartek wiedział o seksie Dominiki i Artura jeszcze w programie!  

"Hotel Paradise 2": Dominika ocenia Bartka i Artura
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 2": Dominika mówi wprost: "Artur ma dwie twarze". Z Bartkiem też ma kosę... Dogadają się?
"Hotel Paradise 2": Dominika mówi wprost: "Artur ma dwie twarze". Z Bartkiem też ma kosę... Dogadają się?

Druga edycja " Hotelu Paradise " była bardzo emocjonalna. Jednym z wielu zaskoczeń był fakt, że Dominika i Bartek nie kontynuowali związku po programie. W końcu w ostatnich odcinkach byli niemalże nierozłączni. Czy Dominika byłaby skłonna jeszcze raz stworzyć coś więcej, z którymś ze swoich programowych partnerów?  Artur ma dwie twarze. Poznałam tę jego dobrą twarz. (...) Potrafi być fajnym chłopakiem, w końcu zawrócił mi w głowie ale poznałam też tę jego złą stronę, tego takiego nerwusa, jest w rozmowie zaczepny a ja tego nienawidzę.  A co sądzi o Bartku? Którego by wybrała, gdyby musiała dokonać wyboru?  Ciężko mi odpowiedzieć, bo mam teraz kosę z Bartkiem ale normalnie bym odparła, że z Bartkiem, bo jest uczynny i opiekuńczy. Ja się potrafię długo gniewać ale potrafię też wybaczyć, bo nie lubię mieć spin. To co się teraz dzieje to są też pomówienia. Jak przyjdzie nam porozmawiać to pewnie porozmawiamy ale czy będziemy przyjaciółmi? To samo mam z Arturem: ani nie lubię ani lubię. Zobaczcie, co jeszcze na temat swoich relacji z uczestnikami opowiedziała nam Dominika.  Zobacz także:  "Hotel Paradise" 2: Dominika ostro o Soni "Ma za długi jęzor i łatwo nią manipulować"!  

Hotel Paradise
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Dominika nie utrzymuje kontaktu z pozostałymi uczestnikami?! "Zrobiono ze mnie potwora"
"Hotel Paradise": Dominika nie utrzymuje kontaktu z pozostałymi uczestnikami?! "Zrobiono ze mnie potwora"

Dominika z drugiej edycji "Hotelu Paradise" dała się poznać jako bardzo sympatyczna osoba. Niestety w programie nie zyskała zbyt wielu przyjaciół, a po zakończeniu show kilkoro z nich udzieliło wywiadów, w których dość nieprzychylnie wypowiadali się na temat Dominiki. Zobacz także:  Artur z "Hotelu Paradise" ma dziewczynę?! Na najnowszym zdjęciu całuje tajemniczą blondynkę Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Dominiką, która wyjaśniła nam, czy jest ktoś, z kim utrzymuje kontakt po zakończeniu "Hotelu Paradise".  Zrobiono troszeczkę ze mnie potwora. Też Sońka wspomniała, że "Dominika ma problem, żeby dogadać się z innymi uczestnikami". [...] Na ten moment mam kontakt z Adamem oczywiście, z Julią, Hanią, Robertem, Łukaszem, Karoliną - to są takie osoby, do których mogę się na spokojnie odezwać i dostanę od nich wiadomość zwrotną - powiedziała nam Dominika.  Dominika wyjawiła nam również, dlaczego nie otrzymała zaproszenia na imprezę urodzinową Kamila, a także dlaczego ich relacje uległy pogorszeniu.  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner