Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Adam z Martyną parą!?
TV-Show

"Hotel Paradise": Romans Adama i Martyny kwitnie! "Nie zapomniałem o Oli". Co z Łukaszem?

Hotel Paradise, odcinek 13. Czy Martyna rzuciła Łukasza dla Adama? Romans Adama i Martyny kwitnie.

Za nami 13. odcinek "Hotelu Paradise"! Co wydarzyło się w show? Czy Adam odbił Martynę Łukaszowi? Jak przebiegła randka Sandry i Mateusza? Zobaczcie naszą relację!

"Hotel Paradise 3": Bibi zdradziła nam, czy jest już gotowa na nową miłość

"Hotel Paradise": Romans Martyny i Adama kwitnie!

Na początku nowy uczestnik Mateusz i Sandra wybrali się na randkę, podczas której zagrali w dwuznaczną grę. Sandra musiała przytulić uda chłopaka, Mateusz zaś klepnąć... piersi uczestniczki. 

Z kolei Viola porozmawiała z Blondino, który w poprzednim odcinku, podczas imprezy, nie chciał z nią gadać. Kobieta miała pretensje do chłopaka, który nie okazywał jej zainteresowania. Chce jednak nadal tworzyć z nim parę:

To wszystko jest dziwne. Jak ktoś mi dają energię, odchodzę od tej osoby - stwierdził Łukasz. 

Ta impreza była zakrapianą imprezą. Dziś było mi głupio. Wczoraj było jak stare małżeństwo. Póki jest Latino, chcę z nim tworzyć parę. - powiedziała Viola. 

Tymczasem romans Adama i Martyny kwitnie! 

Dla mnie ten program się zaczął - powiedziała Martyna po romantycznej rozmowie z Adamem

Dla mnie też - stwierdził Adam

Adam wytłumaczył się, że nie zapomniał o Oli"

To nie jest tak, że zapomniałem o Oli, mam ją z tyłu głowy, ale życie toczy się dalej. Ale ja nie będę cały czas lamentować, że Ola odeszła, bo po co tak. Ale nie chcę uciekać, od tego co czuję - powiedział Adam. 

A co z Łukaszem? Martyna stwierdziła:

Żalu nie ma. Ale to jest pierwszy, albo jeden z pierwszych, zawód w relacjach damsko męskich.  

Z kolei Łukaszowi jest... smutno: 

Czuję, że nawiązują relację bliższą. Jest atmosfera, której nie powie się słowami. Czuję lekkie zaniepokojenie i lekki smutek.

Wraz z pojawieniem się Klaudii El Dursi, przyszedł czas na kolejną grę. Dziewczyny musiały pocałować uczestników i na podstawie najlepszego pocałunku wybrać kandydata na randkę. Viola, Martyna, Marietta wybrały Adama, zaś Sandra Maćka.

Na koniec uczestnicy ponownie zagrali w "Puszkę Pandory", czyli odpowiadali na trudne pytania uczestników. Sandra wyznała m.in. że bierze pod uwagę bycie w parze z Mateuszem. Martyna powiedziała szczerze, że myśli nad zmianą partnera, Łukasza. Ten z kolei nie żałuje, że ją wybrał.

Czy Adam i Martyna sparują się podczas "rajskiego rozdania"?

 

Adam podbija damskie serca w "Hotelu Paradise"!

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Martyna chce przyspieszyć relację z Adamem! Czy wybierze go podczas rajskiego rozdania?

Martyna Kondratowicz z
Instagram

 

Klaudia El Dursi o dzieciach
TV-Show
"On mnie po prostu wyganiał" Kto namówił Klaudię El Dursi na udział w "Hotelu Paradise"?
"On mnie po prostu wyganiał" Kto namówił Klaudię El Dursi na udział w "Hotelu Paradise"?

Klaudia El Dursi przebywa na planie "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy! Co było dla niej najtrudniejsze? Oczywiście rozłąka z dziećmi! Ale co ciekawe, na wyjazd na wyspę Bali namówił ją ponownie partner, Jacek Dlaczego ostatecznie się zgodziła? Czego obawiała się najbardziej? Zobaczcie, co nam zdradziła podczas rozmowy na Bali! Zobacz także:  Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

"Hotel Paradise": To koniec związku Macieja i Sandry
Newsy
"Hotel Paradise": Adam spiskuje z Violą po gorącej nocy z Martyną! Sandra odpada z programu!
Zmienne uczucia Adama w "Hotel Paradise" szokują uczestników!

Kolejny odcinek " Hotel Paradise " za nami! Po gorącej nocy Martyny i Adama uczestnik stwierdził, że popełnił błąd i zaczął spiskować z Violą. Oboje stwierdzili, że chcą być parą! Do kłótni doszło między Sandrą a Maćkiem i żelazna para rozstała się przez Martę, nową uczestniczkę. Kto ostatecznie odpadł z programu?  Gorąca noc Adama i Martyny! Uczestniczki tym razem spędziły dzień w SPA, a uczestnicy zamienili się pokojami i mieli je udekorować, a dziewczyny na podstawie wystroju wybierały pomieszczenie, w którym spędzą noc. Dopiero potem okazało się z kim będą mieszkały. Martyna bezbłędnie rozpoznała sypialnię, którą urządzał Adam. Para spędziła tam gorącą noc.  Doszło do kontaktu fizycznego . To była potrzeba bliskości, a nie uczucie. Troszkę żałuje, no żałuje - powiedział następnego dnia do kamery Adam. Niedługo potem Adam wyznał Violi, że coś do niej czuje i chce, aby odpadła Martyna. Powiedział wprost, że iskierka między nim a Martyną przygasła.  Uwierz mi, że ciągnie mnie do Ciebie - tak Adam zaczął rozmowę z Violą. Ostatecznie Adam zdecydował się na szczerą rozmowę z Martyną, aby powiedzieć jej, że to koniec ich relacji, a wtedy ona wyznała, że się w nim zakochała: Trochę się na Tobie zawiodłam. Może wyjdę na idiotkę przed całą Polską, ale chyba się w Tobie zakochuje. -powiedziała szczerze Martyna. Dziewczyna uwierzyła w coś więcej, a Adam dał jej ku temu powody. Z załamaną dziewczyną zaczął porozmawiać Blondino, który pocieszył ją. Niestety uczestnik poczuł się skrzywdzony przez Violę i doszło do wielkiej kłótni między nimi! Sandra zdradziła największą tajemnicę Maćka! Tymczasem w "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka Marta. Ekstremalną randkę...

Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?
TV-Show
"Hotel Paradise": Sojusz przeciwko Sandrze! Odpadnie z show? "Chcieli mnie oszukać, ale..."
Hotel Paradise: Czy Sandra odpadnie z show przez nową uczestniczkę Martę? Ania i Sandra zawrzą sojusz?

Za nami bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise", przed nami - choć wydaje się to niemożliwe - jeszcze większe emocje! Grupa uczestników zawiązała sojusz przeciwko Sandrze, która chce z kolei, wraz z Anną, wyeliminować Adama. Kto w tej grze będzie górą? "Hotel Paradise": sojusz przeciwko Sandrze A wszystko zaczęło się od przybycia Marty - nowej uczestniczki programu. 25-latka wybrała się na podwójną randkę z Adamem i Maćkiem. Adam, chwilowo (?) wierny Violi, nie walczył o jej uwagę, tak jak Maciej (dotychczas w parze z Sandrą), który ewidentnie zauroczył się dziewczyną. Podczas "puszki Pandory" stwierdził, że przeżył z Martą najlepszą randkę w hotelu. W trakcie randki wraz z Adamem zapewnili dziewczynę, że zrobią wszystko, by została na wyspie najdłużej. Co więcej, Maciek, po rozmowach z Adamem, zapowiedział, że podczas rajskiego rozdania (już w piątek) postawi na Martę! W takim wypadku singielką zostałaby... Sandra! Dziewczyna ma pretensje do Maćka, że jest pod wpływem Adama. I rzeczywiście - aktualny partner Violi, wcześniej Martyny, a jeszcze wcześniej Oli, ma duży wpływ na całą grupę. Po wczorajszym rozdaniu Adam, Viola, Maciek, Marietta oraz Marta zawiązali sojusz przeciwko Sandrze. Mosakowska na swoim Insatgramie postanowiła to skomentować tak: Czy to Sandra odpadnie z show? Nic nie wiadomo, tym bardziej, że immunitet ma Martyna, również bojowo nastawiona do Adama. Czy dziewczyna wręczy go Maćkowi, by w ten sposób zaszkodzić jemu i Marcie?  Marta namiesza w show. Kiedy na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się jej zdjęcie, Maciej skomentował je: Dzień dobry Pani 😍🔥 Czy to oznacza, że zwiąże się z uczestniczką?         Wyświetl ten...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner