Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona...

Reklama

Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii

Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu!

screen/Player.pl

W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.

O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost, że chciałaby, żeby to Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise".

Zobacz także

Mam nadzieję, że odpadnie Wiktoria bo ona tylko o swój tyłek dbać potrafi- napisała fanka.

Miłosz zareagował na wpis internautki i odpowiedział w krótki, ale bardzo zaskakujący sposób.

To prawda- odpisał Miłosz, ale już skasował swój komentarz.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Vanessa wyznaje: "To Afryka robi z ludźmi, czułam się jak brudas"

Instagram @mily_mo_

Czyżby relacja Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwała? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka tygodni!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiki była w szpitalu, ale tego nie było w telewizji. Dlaczego? Tłumaczy Nana!

screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama