TV-Show

"Hotel Paradise": Bartek wrócił do byłej narzeczonej. Co doprowadziło ich do rozstania?

"Hotel Paradise": Bartek wrócił do byłej narzeczonej. Co doprowadziło ich do rozstania?

Bartek po zakończeniu drugiej edycji "Hotel Paradise" zdecydował się wrócić do swojej byłej narzeczonej. Para jednak nie publikuje swoich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, a dziewczyna uczestnika reality-show nie jest osobą publiczną i wygląda na to, że dba o to, aby tak pozostało. 

Jeżeli będzie taka sytuacja, że chcemy to upublicznić to podejmiemy tę decyzję razem. Lubię robić niespodzianki, więc pewnie zrobię niespodziankę - powiedział niedawno Bartek w rozmowie z naszą reporterką. 

A dlaczego wcześniej para rozstała się, a po programie nagle wrócili do siebie? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co na ten temat powiedział sam Bartek! Powód może Was zaskoczyć...

Zobacz także: Ata z "Hotelu Paradise 2" pokazała chłopaka! Przystojny brunet podbił serca internautek: "Nierealnie piękny

Bartek z
Party.pl

 

Zobacz także
"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?

Bartek z "Hotel Paradise 2" nie odpuszcza Dominice: " Kłamie w żywe oczy"! Ten wpis ją zdenerwuje

Dominika Konował z Hotelu Paradise 2 w studiu Party.pl

Hotel Paradise 2. Dominika trzyma się z dziewczynami z 1. edycji: "Przeżyły podobne kwasy w ekipie!"

 

 

Bartek z "Hotelu Paradise" niedługo pokaże swoją dziewczynę?
Party.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Kiedy Bartek pokaże swoją 8 lat starszą ukochaną?! Wiemy!
"Hotel Paradise": Kiedy Bartek pokaże swoją 8 lat starszą ukochaną?! Wiemy!

Bartek po powrocie z Bali, gdzie kręcony był "Hotel Paradise" wrócił do byłej dziewczyny. Wygląda na to, że przysłowie "Stara miłość nie rdzewieje" sprawdziło się w przypadku Bartka i Agaty, bo tak ma na imię, jego osiem lat starsza miłość.  Kobieta jednak nie jest medialną osobą i chciałaby jeszcze przez jakiś czas taką pozostać. Co prawda Bartek i Agata odwiedzili studio Party.pl razem, jednak nie chcieli ujawniać się przed kamerami. Czy możemy liczyć na to, że zrobią to w najbliższym czasie?  Jeżeli będzie taka sytuacja, że chcemy to upublicznić to podejmiemy tę decyzję razem. Lubię robić niespodzianki, więc pewnie zrobię niespodziankę - powiedział nam Bartek.  Co jeszcze zdradził nam na temat relacji z Agatą oraz tego, jak godzą jego rozpoznawalność z tym, że jego ukochana stroni od mediów? Zobaczcie nasze wideo!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2". Dziewczyna Bartka jest od niego starsza o 8 lat! Czy przeszkadza im różnica wieku?  

Kamil i Ivan ponownie w "Hotelu Paradise 2"
Instagram
TV-Show
Hotel Paradise 2: Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" i podbite oczy Kamila i Ivana? Wiemy, co się tam naprawdę zdarzyło!
Hotel Paradise 2: Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" i podbite oczy Kamila i Ivana? Wiemy, co się tam naprawdę zdarzyło!

Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" drugiej edycji " Hotelu Paradise "? Gościli na niej również wyeliminowani wcześniej uczestnicy. A wśród nich jedna z najbarwniejszych postaci - Kamil. Uważni widzowie szybko zauważyli zamaskowanego nieco makijażem siniaka pod okiem uczestnika. Zresztą sińca miał też Ivan! Jak to się stało? Dlaczego Kamil na ostatniej "pandorze" nie odezwał się ani słowem? Czyżby to bójka?  Postanowiliśmy zapytać o to samego Ivana. Jak się okazuje, doszło do niecodziennej sytuacji… To sytuacja, która zdarza się raz na 10 tysięc…” - mówi. Rzeczywiście, to niespotykana historia. Zobaczcie co powiedzieli nam Ivan i Ania.  Ania i Ivan opowiedzieli nam o ostatniej "puszce Pandory". Co się tam wydarzyło?

"Hotel Paradise": Bartek ostro o Dominice
Newsy
"Hotel Paradise": Bartek miażdży Dominikę! "Chce się wybić na mnie"
"Hotel Paradise": Bartek miażdży Dominikę! "Chce się wybić na mnie"

Ta para raczej nie dojdzie do porozumienia. A mowa o Bartku i Dominice z drugiej edycji "Hotelu Paradise". W programie przez chwilę tworzyli zgrany duet, jednak po - zaczęły się wzajemne oskarżenia i ciągłe docinki. Niedawno w studiu Party.pl gościliśmy Dominikę, która miała żal do mężczyzny, a największy o to, że po dwóch tygodniach od rozstania wrócił do byłej narzeczonej. Jak widzi to sam Bartek? On również pojawił się w naszej redakcji i przedstawił swój punkt widzenia! Kogo wspieracie w tym sporze? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Dominika o kulisach rozstania z Bartkiem. "Dojrzałam w nim buractwo”

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner