Party Stories
Ania i Martyna hejtowane po Hotelu Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Ania i Martyna najbardziej hejtowane po rajskim rozdaniu! 

"Hotel Paradise" Martynie i Ania fani zarzucają fałsz! Dlaczego były przeciwko Sandrze?

Za nami kolejne rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"! Z show po raz drugi odpadła Sandra. Blondwłosa uczestniczka stanęła za Mateuszem, a ten, choć wybierając Sandrę zapewniłby sobie miejsce w finale, pozostał wierny Ani. Ania była bardzo ucieszona (do tego stopnia że przytuliła się nawet ze swoim największym wrogiem - Adamem), a na koniec dogryzła Sandrze. Wcześniej, wraz Martyną, były wyraźnie źle nastawione do dziewczyny, co nie uszło fanom show TVN 7! Uczestniczki zostały ostro skrytykowane w sieci!

 

Flesz ewydanie

 

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Ania i Martyna skrytykowane po rajskim rozdaniu

Jeszcze kilka tygodni temu Sandra była najlepszą koleżanką Martyny. To ona stanęła po jej stronie, kiedy porzucił ją Adam. Z Anią z kolei podczas rajskiego rozdania postanowiły, że razem wyeliminują Adama. Wydawało się, że dziewczyny trzymają sztamę i są żeńską odpowiedzią na nierozerwalną "świętą trójcę". Nic bardziej mylnego. Kiedy Ania i Martyna miały szanse podglądać randki Sandry z Blondino i Mateuszem, nie szczędziły jej złośliwości, zwłaszcza partnerka Matta. Ale również Martyna traktowała Sandrę mocno na dystans. Dlaczego? Tego nie wie nikt, ale w sieci dostało się dziewczynom za ich zachowanie:

Martyna jest tak fałszywa.. 

Nie spodziewałam się, ze Ania jest tak wrednym człowiekiem :/

bardzo slabe zachowanie dziewczyn. szczegolnie na Martynie sie zawiodlam.

Latino jak najbardziej zdał test lojalności czego nie można powiedzieć o Martynie względem Sandry

Po Ani wszystkiego można się spodziewać ale Martyna okazała się fałszywa osoba i dużo straciła w moich oczach

Martyna, fatalne zachowanie w stosunku do Sandry

To tylko kilka z dziesiątek komentarzy na temat Ani i Martyny! A Wy co o tym sądzicie? Może Ania i Martyna miały powód, żeby tak traktować Sandrę?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

Dlaczego Martyna była przeciw Sandrze?

Martyna Kondratowicz z Hotel Paradise w różowej bluzce Popatu
Instagram

Sandra odpadła z show, ale została Ola.

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi na planie programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

Z "Hotelem Paradise" pożegnało się już kilku uczestników. Niektóre werdykty zaskoczyły nie tylko widzów, ale również samą Klaudię El Dursi, prowadzącą. W rozmowie z Party.pl (oczywiście online na Instagramie) gwiazda zdradziła, kogo jest jej szkoda najbardziej. Chodzi o pewnego mężczyznę! Ponadto - Klaudia oceniła również decyzję Maćka, który wyeliminował Sandrę, pozostawiając Martę. Zobaczcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

Newsy
"Hotel Paradise": Martyna przyznała się do swoich wszystkich operacji plastycznych! Nos, piersi... a co z policzkami?

Martyna z "Hotel Paradise" nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej! Dziewczyna otwarcie przyznaje, że poprawiła kilka rzeczy w swoim wyglądzie. Ostatnio na swoim kanale Youtube wymieniła, które partie ciała zoperowała, aby lepiej czuć się ze samą sobą!  Zobacz także: " Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi! Okazało się, że o pierwszych operacjach plastycznych, Martyna myślała mając zaledwie 14 lat! Dziewczyna podkreśliła, że swoim nagraniem nie chce nikogo namawiać do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, a jedynie marzy, aby ludzie przestali je piętnować. Zobaczcie do jakich ingerencji chirurgicznych w swoje ciało, przyznała się Martyna z "Hotelu Paradise"!   

"Hotel Paradise": To koniec związku Macieja i Sandry
Newsy
"Hotel Paradise": Adam spiskuje z Violą po gorącej nocy z Martyną! Sandra odpada z programu!
Zmienne uczucia Adama w "Hotel Paradise" szokują uczestników!

Kolejny odcinek " Hotel Paradise " za nami! Po gorącej nocy Martyny i Adama uczestnik stwierdził, że popełnił błąd i zaczął spiskować z Violą. Oboje stwierdzili, że chcą być parą! Do kłótni doszło między Sandrą a Maćkiem i żelazna para rozstała się przez Martę, nową uczestniczkę. Kto ostatecznie odpadł z programu?  Gorąca noc Adama i Martyny! Uczestniczki tym razem spędziły dzień w SPA, a uczestnicy zamienili się pokojami i mieli je udekorować, a dziewczyny na podstawie wystroju wybierały pomieszczenie, w którym spędzą noc. Dopiero potem okazało się z kim będą mieszkały. Martyna bezbłędnie rozpoznała sypialnię, którą urządzał Adam. Para spędziła tam gorącą noc.  Doszło do kontaktu fizycznego . To była potrzeba bliskości, a nie uczucie. Troszkę żałuje, no żałuje - powiedział następnego dnia do kamery Adam. Niedługo potem Adam wyznał Violi, że coś do niej czuje i chce, aby odpadła Martyna. Powiedział wprost, że iskierka między nim a Martyną przygasła.  Uwierz mi, że ciągnie mnie do Ciebie - tak Adam zaczął rozmowę z Violą. Ostatecznie Adam zdecydował się na szczerą rozmowę z Martyną, aby powiedzieć jej, że to koniec ich relacji, a wtedy ona wyznała, że się w nim zakochała: Trochę się na Tobie zawiodłam. Może wyjdę na idiotkę przed całą Polską, ale chyba się w Tobie zakochuje. -powiedziała szczerze Martyna. Dziewczyna uwierzyła w coś więcej, a Adam dał jej ku temu powody. Z załamaną dziewczyną zaczął porozmawiać Blondino, który pocieszył ją. Niestety uczestnik poczuł się skrzywdzony przez Violę i doszło do wielkiej kłótni między nimi! Sandra zdradziła największą tajemnicę Maćka! Tymczasem w "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka Marta. Ekstremalną randkę...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner