Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Sebastian w ogniu krytyki za zdjęcie z imprezy! Internauci nie mają litości i nawiązują do zbiórki na leczenie: "Ludzie wpłacali a..."  

Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Sebastian Tokarski w programie "Hotel Paradise" 3 doznał poważnej kontuzji barku i tak zakończyła się jego przygoda na Zanzibarze. Z pomocą uczestnikowi przyszła Basia Pędlowska  i zorganizowała zbiórkę w sieci, aby uczestnik mógł wrócić do zdrowia, swojej pasji i zawodu, którym są sztuki walki. Zbiórka od samego początku wzbudzała mnóstwo kontrowersji i ostatecznie została zakończona przed zebraniem pełnej kwoty. Teraz Sebastian opublikował na Instagramie zdjęcie ze wspólnej imprezy z uczestnikami "Hotelu Paradise" i spadła na niego fala krytyki! Internauci sugerują, że uczestnik może korzystać z... pieniędzy zebranych na leczenie. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza!

Sebastian w ogniu krytyki za zdjęcie z imprezy! Internauci pytają, co z pieniędzmi ze zbiórki?

Kontrowersje wokół Sebastiana z "Hotel Paradise" nie ustają. Podczas żartów Dawida i Sebastiana przy basenie uczestnik doznał kontuzji i znalazł się w szpitalu.

Okazał się prawie najgorszy scenariusz - wycięto 1 cm obojczyka, przewiercono go wraz ze stawem kruczkowym i wpuszczono przez niego metalowy drut z 2 blachami - mówił jakiś czas temu Sebastian na swoim Instagramie.

Wtedy Basia zdecydowała się pomóc przyjacielowi i w serwisie pomagam.pl zorganizowała zbiórkę na rehabilitację. 

Sytuacja Sebastiana jest bardzo ciężka w tym momencie, dlatego też proszę Was o pomoc - czytamy w opisie zbiórki.

Teraz Sebastian opublikował na Instagramie zdjęcie z imprezy ze znajomymi, a w relacji na Instastory pokazał, jak doskonale się bawi. Internauci nie mogą uwierzyć, że jeszcze niedawno jego sytuacja była określana jako bardzo trudna, a teraz wyjeżdza i imprezuje, o czym pisze w mediach społecznościowych:

Tak to robi EKIPA! ❤️ Montaż - gdzie chcesz, o której chcesz, jak chcesz 😂😈 - napisał Sebastian pod wspólnym zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Internauci są wściekli na Sebastiana za zdjęcie z wyjazdu z pozostałymi uczestnikami "Hotel Paradise". Zarzucają mu, że pieniądze na imprezy powinien przeznaczyć na leczenie. Niektórzy piszą jeszcze ostrzej!

Naiwni ludzie wpłacali a typ imprezuje a teraz jest na jakimś wyjeździe z innymi uczestnikami

Zbierasz pieniądze od ludzi, a potem jeździsz na wypady ze znajomymi. To w końcu po co ta zbiórka? Skoro stać Cie na takie wyjazdy to stać Cie na dbanie o swoje zdrowie😉 Albo oszczędzaj zamiast żebrać od ludzi.

 

Uczestnik odpowiedział na niektóre z tych zarzutów. Na krytykę jednej z internautek napisał:

To jest zdjęcie sprzed miesiąca. 

Wierzycie w to?

Kwota, jaką udało się zebrać to 12,5 tys, zł. To połowa z założonej kwoty, ale kontrowersje wokół zbiórki sprawiły, że zdecydowali się ją zamknąć. 

Sądzicie, że Sebastian przesadził?

Zobacz także: QUIZ! Połowa "Hotelu Paradise 3" za nami! Co pamiętasz z tej edycji? Sprawdź się!

Basia zorganizowała zbiórkę na leczenie i rehabilitację Sebastiana z "Hotel Paradise" 3


 

Basia zbiera pieniądze na operację Sebastiana z Hotelu Paradise 3

Na niedawnych zdjęciach Sebastian nie wyglądał najlepiej... 

Sebastian z "Hotelu Paradise" w szpitalu
Instagram

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48