Bibi i Simon "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Decyzja Bibi i Simona rozzłościła fanów show! "Żenujące jest to, jak dają się sterować"

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, Bibi i Simon podjęli szokującą decyzję. Fani są wściekli i twierdzą, że zostali zmanipulowani przez Olę i Luizę. Zobaczcie, co dokładnie myślą o ich zagraniu widzowie.

Kolejne Rajskie Rozdanie, to kolejne wielkie emocje w "Hotelu Paradise". Tym razem dostarczyli ich Bibi i Simon, którzy mieli dodatkowy przywilej - musieli zadecydować, która z par nie może się ze sobą połączyć. Ich wybór padł na Sarę i Krystiana, co przyczyniło się do tego, że to właśnie Sara pożegnała się z programem. Fani show są zszokowani decyzją Bibi i Simona i twierdzą, że do takiego zagrania z ich strony, przyczyniły się Ola i Luiza, które dążą do tego, aby pozbyć z show Krystiana. 

Zobaczcie, co na ten temat piszą fani programu!

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Sary z "Hotelu Paradise 3": "Mam syna, ma cztery lata". Pokazała zdjęcie 

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 3": Fani nie mogą uwierzyć w decyzję Bibi i Simona

W 3. edycji "Hotelu Paradise" fani show nie mogą narzekać na nudę. Co chwila jesteśmy świadkami zaskakujących zwrotów akcji, które potrafią totalnie zmienić losy uczestników. Tym razem to Bibi i Simon nieźle namieszali. Dzięki temu, że wygrali ostatnią konkurencję, w ramach nagrody mogli zadecydować, która z par nie będzie mogła się ze sobą połączyć podczas Rajskiego Rozdania.

Po rozmowach ze wszystkimi uczestnikami, mieli dość duży mętlik w głowie, ale wygląda na to, że ostatecznie posłuchali się Luizy, która bez zastanowienia doradziła im, aby rozdzielili właśnie Sarę i Krystiana. Jak wiadomo, zarówno Luiza jak i Ola chcą pozbyć się z show Krystiana i robią wszystko, aby stało się to jak najszybciej. 

Bibi i Simon uargumentowali swoją decyzję o rozdzieleniu Sary i Krystiana tym, że ich zdaniem chłopak dzięki temu będzie miał dodatkowe "benefity". Krystian jednak podsumował ich zagranie dość dosadnie. 

To nie jest ich decyzja, tylko pociąganie za sznurki - skwitował Krystian, który jednoznacznie zasugerował, że jego zdaniem Luiza i Ola miały wpływ na decyzję Bibi i Simona. 

Podobnego zdania są fani programu, którzy nie mogą pogodzić się z decyzją tej pary.

- Bibi i Szymon mega mnie zawiedli serio

- Ale Simon się słabo zachował wobec Krystiana i Sary😢

Po prostu Luzia i Ola rządzą wszystkimi w hotelu. Słabo się to ogląda...

Żenujące jest to jak Simon i Bibi dają się sterować tym dwóm fałszywym uczestniczkom

Nie no to są jakieś żarty. Luiza i Olka tak manipulują ludźmi, że to jest aż śmieszne, lubiłam Bibi, ale teraz widać jak podąża za grupą, żeby nie została odpulona - piszą fani show. 

A Wy, co o tym myślicie? Też Was zaskoczyła decyzja Bibi i Simona?

Zagranie Bibi i Simona przyczyniło się do odejścia Sary z "Hotelu Paradise". Tym samym jest to kolejny cios dla Krystiana, który wcześniej stracił Basię przez decyzję Luizy.

Sara
Mat. prasowe

Zobacz także
Ivan i Ania z "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise": Ania i Ivan podzielili się radosną nowiną! Ukrywali to do samego końca! 

Nathalia i Kamil "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3: Nathalia krytykuje Kamila. "To nie było fajne"

 

Simon i Bibi "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Decyzja Bibi i Simona zszokowała wszystkich!
Kiedy Bibi i Simon wygrali ostatnie zadanie w "Hotelu Paradise", nie mieli pojęcia, że spocznie na nich tak ogromna odpowiedzialność. Którą z par postanowili rozdzielić? Ich decyzja pociągnęła za sobą poważne konsekwencje.

W tym sezonie Klaudia El Dursi zadbała o to, by uczestnicy " Hotelu Paradise " nie czuli się zbyt pewnie. Mieszkańcy rajskiej willi mają do podjęcia bardzo trudne decyzje, a dziś o ich dalszych losach zadecydowali Simon i Bibi, którzy w poprzednim odcinku w nagrodę otrzymali list, który wcale nie okazał się miłą niespodzianką. Uwielbiany duet podczas dzisiejszego Rajskiego Rozdania musiał wybrać, która z par nie będzie mogła się ze sobą połączyć, a ich decyzja wstrząsnęła nie tylko uczestnikami, ale widzami.  Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Simon i Bibi dostali możliwość wywrócenia porządku w "Hotelu Paradise" do góry nogami. Czy jednak z niej skorzystali? Kiedy w ciągu dnia próbowali uzyskać odpowiedź na to, która z par nie powinna być razem, uczestnicy skutecznie zamącili im w głowach, a Luiza ponownie próbowała zmanipulować Bibi i wdrożyć w życie swój diabelski plan! Z powodzeniem?  Sara i Krystian - powiedziała bez zastanowienia, kiedy Simon i Bibi zadali jej pytanie, którą z par wybrałaby podczas Rajskiego Rozdania.  Te słowa nikogo nie powinny dziwić. Luiza najpierw pozbyła się Basi, a z jej rozmowy z Olą jasno wynikało, że dziewczyny najpierw chcą wykluczyć z gry Sarę, a następnie zabrać się za Krystiana. Okazuje się jednak, że Simon i Bibi mieli na sprawę nieco inny pogląd, a wyznania innych uczestników sprawiły, że postanowili postawić na inną, najmocniejszą parę! - Dobrze się czujemy, chcemy ze sobą zostać w parze - wyznała Ola. - Będziemy robić wszystko, żeby zaufać sobie nawzajem - dodał Mariusz.  - Wiecie o tym, ze on nie szuka po pierwsze normalnej relacji. To jest tak jakby ci Simon powiedział "słuchaj mała, bawimy się tutaj w programie, ale ja nie szukam niczego na...

Hotel Paradise 3: Ola i Luiza
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Ostry hejt na Olę i Luizę po ostatniej Pandorze! "Szczyt hipokryzji". Luiza odpowiedziała!
Podczas ostatniej Puszki Pandory w "Hotelu Paradise" było naprawdę gorąco! Również fanom show udzieliły się te emocje, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci ostro krytykują Olę i Luizę.

Podczas ostatniej Puszki Pandory w "Hotel Paradise 3"  było naprawdę gorąco. Mocno oberwało się przede wszystkim Oli i Luizie, gdzie gorzkich słów nie szczędził im Krystian, ale także Krzysztof, czy Kamil. Padły nawet słowa, że dziewczyny są zakłamane i fałszywe. Wygląda na to, że Internauci również są rozżaleni zachowaniem Oli i Luizy, bo w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Na jeden z nich Luiza postanowiła zareagować. Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Luiza pozbyła się Basi a teraz czas na... Bibi?! Partnerka Simona jest załamana  "Hotel Paradise 3": Internauci gorzko o zachowaniu Luizy i Oli Po tym, jak Luiza zdecydowała się rozbić parę Krystiana, atmosfera w "Hotelu Paradise" stała się dość napięta. Chłopak nie może wybaczyć dziewczynie tego zagrania, a po rozmowach z pozostałymi mieszkańcami hotelu utwierdził się, że Luiza spiskuje razem z Olą. Każdy fan programu doskonale wie, że dziewczyny razem się trzymają i omawiają każde zagranie. Puszka Pandory, którą ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć, była pierwszą po wyeliminowaniu Basi z programu. Nic więc dziwnego, że padły pytania związane z zagraniem Luizy. Wygląda na to, że nie tylko Krystian, ale również Kamil czy Krzysztof uważają, że dziewczynom zależy tylko na spiskowaniu i eliminacji najmocniejszych osób, a nie na utworzeniu prawdziwych relacji.  Zarówno Ola jak i Luiza wyparły się tego, że spiskują i stwierdziły, że ich zagrania są jak najbardziej w porządku. Wygląda jednak na to, że w słowa dziewczyn nie wierzą nie tylko uczestnicy, ale przede wszystkim fani show. Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy w kierunku Luizy i Oli. - Krystian karma wraca, Ola i Luiza same się pogrążą, bo...

Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza pozbyła się Basi a teraz czas na... Bibi?! Partnerka Simona jest załamana 
Emocje w "Hotelu Paradise 3" sięgają zenitu. Jak się okazuje, los kolejnej mocnej pary wisi na włosku. Simon zostawi Bibi dla Luizy?

Po ostatnich wydarzeniach w "Hotelu Paradise 3" emocje wciąż nie ostygły. Luiza i Ola ponownie znalazły się na językach widzów, którym zachowanie dziewczyn nie specjalnie przypadło do gustu . Okazuje się, że rozbicie związku Krystiana i Basi może nie być jedynym szokującym wydarzeniem! Choć Krystian zapowiedział Luizie otwartą wojnę , jednemu z uczestników szczególnie zależy na tym, by dziewczyna pozostała w programie. Czy uda jej się rozbić kolejną mocną parę? "Hotel Paradise 3": Luiza odbije Simona Bibi? Do " Hotelu Paradise 3 " dołączyła nowa uczestniczka, a po jednym z zadań ponownie doszło do kolejnej zamiany par. Tym sposobem Sara zastąpiła miejsce Luizy przy boku Krystiana, a ta znalazła się w parze z Simonem, który do tej pory był nierozłączny z Bibi. Choć mogłoby się wydawać, że pomiędzy tą dwójką nawiązało się prawdziwe uczucie i wszyscy zakładali, że razem dotrwają do finału, zachowanie Simona sprawiło, że Bogusia coraz bardziej martwi się o swoją pozycję. Co więcej chłopak sam przyznał, że jego planem jest pozostawienie Luizy jak najdłużej w programie! On mówi ciągle o tobie! - wyznała w rozmowie z Luizą. I choć zaznaczyła, że wierzy, że nie ma ona wobec Simona większych zamiarów, wygląda na to, że nie do końca ufa swojemu, obecnie byłemu, partnerowi.  Mówisz o Lui jakby to była dobra opcja dla Ciebie, a ja jestem, bo jestem. Nie chcesz siadać obok mnie. Tak to odebrałam - stwierdziła z wyrzutem. Simon nie ukrywa, że od początku złapał z Luizą świetny kontakt, a podczas wspólnego śniadania wyznał jej, że uważa ją za bardzo lojalną i kontaktową osobę. Mimo tego w stronę Bibi również padły poważne deklaracje - Simon wyznał, że być może chciałby być z nią w związku po programie! Czy jednak...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik