Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Basia zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz Sebastiana! "Sytuacja jest bardzo ciężka"

Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Basia z "Hotelu Paradise 3" zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz Sebastiana Tokarskiego, który w show doznał poważnej kontuzji barku. Po powrocie do Polski mężczyzna przeszedł poważną operację - niestety, nie przebiegła ona tak jak powinna i potrzebny jest kosztowna rehabilitacja. Jaki jest stan zdrowia Sebastiana? Poznajcie szczegóły!

Basia z "Hotelu Paradise 3" zbiera pieniądze na operację Sebastiana!

Z pozoru łagodny wypadek Sebastiana w jednym z odcinków "Hotelu Paradise 3" okazał się bardzo dramatyczny w skutkach. Mężczyzna musiał zrezygnować z udziału w programie, w Polsce przeszedł skomplikowaną operację barku:

Okazał się prawie najgorszy scenariusz - wycięto 1 cm obojczyka, przewiercono go wraz ze stawem kruczkowym i wpuszczono przez niego metalowy drut z 2 blachami - relacjonował Sebastian na swoim Instagramie jakiś czas temu.

Ten zabieg okazał się jednak niewystarczający - Basia, na stronie pomagam.pl, gdzie zbierane są pieniądze na rzecz Sebastiana, informuje:

Kochani, robię zbiórkę dla mojego przyjaciela, który niestety przez niefortunny wypadek w programie stracił swoje zdrowie, prace, pasję oraz możliwość dalszego rozwoju. Jest to młody mężczyzna, który ma całe życie przed sobą i wiele dobrego może jeszcze zrobić na tym świecie. Sytuacja Sebastiana jest bardzo ciężka w tym momencie, dlatego też proszę Was o pomoc. - czytamy

Basia apeluje o pomoc do swoich fanów, ale również pozostałych uczestników show. Potrzebne jest 25 tysięcy złotych. Link do zbiórki - tutaj. 

Sebastian z "Hotelu Paradise" podczas jednej z transmisji na żywo opowiedział dokładnie o swojej sytuacji zdrowotnej. 

Sebastian walczy o powrót do zdrowia. Na razie nie może wykonywać żadnej pracy. Nie wiadomo więc, kiedy wróci do swojego zawodu i pasji - sztuk walki. 

Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Zbiórkę zorganizowała Basia Pędlowska. 

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48