Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

"Hotel Paradise 2": Sonia w programie nie była miła dla Łukasza! Co pisze o nim po? "Jest z Ciebie super człowiek"

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

Podczas pierwszego rajskiego rozdania w "Hotelu Paradise 2" z programem pożegnał się Łukasz. Uczestnik show rywalizował z Bartkiem o Madzię, ta jednak postawiła na Bartosza, twierdząc, że po "Puszcze Pandory", gdzie Łukasz ją zaatakował, nie jest w stanie mu zaufać. Karpiński nie ukrywał swojego rozczarowania takim wynikiem gry. Rozczarowani są również widzowie - choć 24-latek nie wzbudzał wielkiej sympatii, był wyrazisty i robił spore zamieszanie w show. Zdanie o trenerze zmieniła również Sonia!

Sonia o Łukaszu z "Hotel Paradise 2": "Prywatnie jest z Ciebie super człowiek"

Kiedy Sonia weszła do programu, nie złapała dobrego kontaktu z Łukaszem, co więcej - zdążyli się posprzeczać! Podczas "Puszki Pandory" dziewczyna nazwała uczestnika konfidentem, po tym jak zdradził Magdę. Rzeczywiście, Łukasz nie był sobą, co zauważył na sam koniec również pan Lektor, twierdząc, że to... naprawdę miły człowiek, ale zgubiła go tzw. "poza". Tego samego zdania jest także Sonia, która na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć z Karpińskim i napisała:

TAK BYM CIĘ CZASEM CHCIAŁA UDUSIĆ! I POMIMO TEGO JEST MI PRZYKRO, ŻE OPUŚCIŁEŚ HOTEL ☹️ Łukaszu, minęło już sporo czasu, teraz śmiało mogę powiedzieć - lektor się nie mylił, prywatnie jest z Ciebie super człowiek. ❤️💪🏽 Powodzenia!

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

Łukasz zdobył sympatię uczestników, ale dopiero po nagraniach!

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

Co napisał Łukasz po swoim odejściu z "Hotelu Paradise 2"? Zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć moi drodzy!☺️ Jak sami widzieliście moja przygoda w Hotel Paradise dobiegła końca.. Był to fantastyczny czas w, którym poznalem fajnych ludzi. Zdajcie sobie z tego sprawę, że każdy ma swoje zdanie, poczucie humoru oraz podejście do życia. Byłem maksymalnie szczery i samokrytyczny wobec siebie i innych!😎 Zdążyliśmy się trochę poznać, jednak tylko przez kilka dni.. Szkoda, że nie poznaliście moich wszystkich twarzy G, oczywiście tych najlepszych😃 Dziekuje za duużo miłych oraz życzliwych słów. Life is game... Ściskam słodko🐯 #tvn7 #fun #realityshow #rajskierozdanie #telewizja #kobiety #dziewczyny #mezczyzni #atrakcje #projekt #tvn #indonezja #tvn7 #atrakcje #srodmiescie #mokotow #warszawa #warsaw #polska #poznań #wrocław #kraków #szczecin #łódź #milosc #love #bali

Post udostępniony przez Smirlov Łukasz Karpiński (@lukaskarpinski)

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00