TV-Show

"Hotel Paradise" 2: Ania i Ivan o swoich wadach. Wada Ani to dla nas zaskoczenie!

"Hotel Paradise" 2: Ania i Ivan o swoich wadach. Wada Ani to dla nas zaskoczenie!

Ania i Ivan są jedyną parą, która po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" 2 jest razem. Swój związek kontynuowali od razu po przylocie do Polski. To wtedy Ania przeprowadziła się do Ivana, ale przez kilka miesięcy musieli swój związek utrzymywać w tajemnicy do czasu aż w TVN7 widzowie zobaczą wielki finał. To wtedy opublikowali w mediach społecznościowych oświadczenie, że nadal są razem! 

W rozmowie z Party.pl zdradzili, jak obecnie wygląda ich związek. Jak sobie radzą z wadami partnera?

Wiemy nad czym mamy pracować i staramy się - powiedziała Ania na temat wad.

Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, jak Ania i Ivan reagują na swoje wady. Co ciekawe para szczerze mówi, że widzi wady drugiej strony! Jaka jest największa wada Ani? Będziecie zaskoczeni...

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sonia jest skonfliktowana z Madzią?! Finalistka show zdradziła nam, co wydarzyło się po powrocie do kraju!

Ania i Ivan z
Mat. prasowe

 

Zobacz także
Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise" 2: Sonia ostro o Łukaszu! "Na pewno rozwaliłby tę kulę mi o głowę"!

Hotel Paradise

"Hotel Paradise": Sonia jest skonfliktowana z Madzią?! Finalistka show zdradziła nam, co wydarzyło się po powrocie do kraju!

 

Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Jak Łukasz zareagował na hejt, który na niego spłynął? "Najgorsze, to być..."
"Hotel Paradise": Jak Łukasz zareagował na hejt, który na niego spłynął? "Najgorsze, to być..."

Łukasz Karpiński z drugiej edycji "Hotelu Paradise" był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci w show TVN7. Uczestnik na samym początku budził wiele kontrowersji wśród fanów show, którym nie spodobało się jego zachowanie w programie. Fani zarzucali mu między innymi, że jest zbyt nachalny w stosunku do dziewczyn w programie. Zobacz także:   Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!" Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Łukaszem. Uczestnik drugiej edycji "Hotelu Paradise" powiedział nam, jak on zareagował na hejt, który spłynął na jego osobę. Mnie hejty zawsze budują . Najgorsze, to być niezauważonym - powiedział nam Łukasz. Łukasz w rozmowie z reporterką Party.pl odniósł się również do słów pana lektora, które mogliśmy usłyszeć, gdy chłopak po raz pierwszy odpadł z programu.  Możecie mi wierzyć lub nie, ale prywatnie to naprawdę bardzo fajny facet. Szkoda, że na czas programu przybrał pozę, której sam nie był w stanie udźwignąć - powiedział wówczas pan lektor.  Co na to Łukasz? Wszystkie szczegóły możecie zobaczyć w naszym wideo powyżej!   

Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Sonia szczerze o kłótni z Julią! "Padły dużo gorsze słowa niż zostały wyemitowane"
"Hotel Paradise": Sonia szczerze o kłótni z Julią! "Padły dużo gorsze słowa niż zostały wyemitowane"

W drugiej edycji "Hotelu Paradise" uczestnicy dostarczyli nam naprawdę wielu emocji! Byliśmy świadkami nie tylko romantycznych scen, ale również zgrzytów i kłótni. Każdy fan hitu TVN7 na pewno doskonale pamięta ostatnią puszkę Pandory, podczas której dosłownie wrzało! Jedna z największych sprzeczek słownych wywiązała się pomiędzy Sonią i Julią!  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Sonia ostro o Dominice. Zdradziła coś, czego nie widzieliśmy w programie Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Sonią, która zdradziła nam trochę więcej szczegółów właśnie z tej sytuacji. Jak się okazało, ostatnia "pandora" trwała kilka godzin, a na niej padło jeszcze więcej gorzkich słów, które nie zostały wyemitowane.  Tam padały ostre słowa. Pamiętam, że było źle, była złość, krzyki. Ja miałam tak zdarte gardło, bo ta Pandora trwała kilka godzin. Miałam zdarte gardło od krzyku, od złości na tą Julę... - powiedziała nam Sonia.  A o co tak naprawdę poszło? Czy teraz dziewczyny mają ze sobą kontakt? Zobaczcie, co jeszcze na temat kłótni z Julią wyjawiła nam Sonia! 

Łukasz i Ivan w Hotelu Paradise
Instagram/mat. pras.
TV-Show
Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"
Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

Za nami wielki finał Hotelu Paradise 2 . Nasza reporterka postanowiła porozmawiać z Łukasze, który w programie miał konflikt z Ivanem. "Czy ty uważasz Ivana za leszcza?" - zapytaliśmy wprost Łukasza. Jak zareagował? Powiem tak... to się wytnie, prawda?! Moje słowa w stronę Ivana były bezpośrednie, bo ja jestem bezpośrednim człowiekiem - powiedział nam Łukasz. Dodał również wprost, że jego zdaniem, Ivan jest "pod pantoflem Ani"! Jak uzasadnił swoje zdanie? Zobaczcie koniecznie nasze wideo do końca żeby dowiedzieć się, co jeszcze nam powiedział! Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" zoperowała sobie nos! Zwyciężczyni show spełniła wielkie marzenie ZDJĘCIE Zgadzacie się z Łukaszem?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner