Hanna Lis nie obejrzała premierowego odcinka "Azja Express". Za nami pierwsza odsłona programu, który od samego początku wzbudzał ogromne emocje - niestety, nie zawsze pozytywne. Show stacji TVN był mocno krytykowany m.in. przez Paulinę Młynarską, która zarzuciła uczestnikom, że na planie bawili się w biednych ludzi. Hanna Lis w wielu wywiadach przyznała, że przez udział w "Azja Express" musiała zmierzyć się z ogromną falą hejtu.

Reklama

Zobacz: Hanna Lis skomentowała hejt za udział w "Azja Express". "Nagle na głowę wylała mi się ciężarówka szamba"

Dziennikarka, która od kilku dni przebywa za granicą gdzie kręci nowe odcinki swojego programu, zdradziła na Instagramie, że nie obejrzała premierowego odcinka show.

Nie obejrzałam @azjaexpresstvn - na obczyźnie obecnie stacjonuję. Nawet gdybym była w Polsce, nie wiem czy miałabym odwagę. Dla nas to była najpiękniejsza podróż, a nie program. Ale ciekawa jestem Waszych opinii. Jak Wam sie podobało?- pytała swoich fanów w sieci.

Internauci wspierali dziennikarkę i zapewniali, że w programie wypadła świetnie.

Zobacz także

Brawa za odwagę i siłę wystąpienia w Azja Ekspress. Odcinek super! Przygoda i wspomnienia na całe życie. A na pewno było tam wiele trudnych momentów. No, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni!

Pani Haniu nie ma czego się bać.. Efekt fenomenalny

Fajny program i dobrze Pani wypadła.Więc bez obaw może Pani oglądać

A Wy oglądaliście pierwszą odsłonę Azja Express? Myślicie, że Hanna Lis i Łukasz Jemioł mają szansę wygrać program?

Zobacz także: Ćwiczenie relaksacyjne w walce ze stresem

Hanna Lis nie oglądała Azja Express.

Instagram

Reklama

Kibicujecie dziennikarce w programie?

ONS
Reklama
Reklama
Reklama