Gwiazda z "Przyjaciółek" wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Uwielbiana aktorka na parkiecie show
Znamy kolejną gwiazdę, którą już w marcu zobaczymy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". To znana aktorka z serialu "Przyjaciółki". Domyślacie się o kim mowa?

Kolejną gwiazdą, ogłoszoną przez produkcję "TZG", okazała się aktorka Anita Sokołowska, znana z serialu "Przyjaciółki". Gwiazda znana jest również z roli Leny Starskiej w "Na dobre i na złe". Teraz, porzuca karierę aktorki na rzecz udziału w tanecznym show.
Anita Sokołowska w "Tańcu z Gwiazdami"
Zaraz po tym, jak produkcja "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, że Sokołowska zatańczy w nadchodzącej edycji show, aktorka zamieściła na swoim Instagramie post, w którym dzieli się tą radosną nowiną z fanami.
Marzyłam o tym, by nauczyć się tańczyć tango
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Warto zaznaczyć, że Anita Sokołowska ma rzeszę fanów, która na pewno będzie trzymać za nią kciuki. Przydadzą się również głosy, ponieważ Anita stanie na parkiecie u boku takich gwiazd jak: Roksana Węgiel, Maciej Musiał czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, którzy również mają swoich zwolenników. Na ten moment nie wiemy, z kim zatańczy Sokołowska i czy będzie to tancerz, który swój debiut w programie "TZG" ma za sobą, czy jednak wspólnie przejdą tę drogę po raz pierwszy.

Anitę oraz innych uczestników show, oceniać będzie odmienione jury w składzie: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz Rafał Maserak. W kuluarach mówi się o tym, że udział w programie również wezmą: Dagmara Kaźmierska i Filip Chajzer.
Który tancerz pasuje według Was do Anity Sokołowskiej?
Zobacz także: Produkcja "Tańca z gwiazdami" ujawniła pierwszego uczestnika! Fani zachwyceni. "Nareszcie"
