Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni
1/5
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni

 

Po ostatnim odcinku "Ameryka Express" najgłośniej zrobiło się o duecie Fit Lovers - Mateuszu Januszu i Pameli Stefanowicz. A wszystko za sprawą ich kłótni, do której doszło podczas jednego z odcinków.  Para posprzeczała się m.in. o długość sukienki Pameli, która według Mateusza była za krótka. Widzowie określili zachowania mężczyzny jako agresywne i zaborcze!

Czy duet w jakikolwiek sposób odniósł się do tego incydentu?

Zaglądając na ich Instagram, wydaje się, że wszystko jest w porządku, a Fit Lovers już zapomnieli o tym, co wydarzyło się w tym odcinku. W komentarzach rozgorzała się jednak poważna dyskusja na ten temat! Niektórzy mocno bronią ekspertów od fitnessu, inni domagają się, żeby w końcu wytłumaczyli, co tak naprawdę się stało:

Rozumiem, że obraliście taktykę 'nie reagujemy'. Trochę słabe to jest. Liczyłam, że odniesie się do tej chorej sytuacji Pamela. Unfollow.


Jestem zaskoczona,ze nawet nie masz zamiaru jakkolwiek skomentować swojego żałosnego zachowania po tym jak sie odezwałeś do swojej narzeczonej. Głupie są komentarze ludzi typu”nie znacie ich na co dzień” wy tez ich nie znacie.... oni pokazują to co chcecie widzieć,przecież nie nagrają ci filmiku jak sie np kłócą.. żałosne jest tez to jak zareagowali na domówce.....

(pisownia oryg.)

 

Co na to "Fit Loversi"? Zobaczcie!

 

Zobacz także: Powstanie kolejna edycja "Ameryka Express"? Stacja TVN podjęła już decyzję!

2/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

 

Duet "Fit Lovers" na czas afery z nimi w rolach głównych udał się do USA, a dokładnie do Los Angeles. Być może dlatego Pamela i Mateusz nie odnoszą się do awantury z ich udziałem. Na swoim InstaStories pokazali jednak zdjęcie, które jest idealnym komentarzem!

 

3/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

 

Pamela i Mateusz zapomnieli już o wydarzeniach w programie i nadal wstawiają bardzo romantyczne fotki, tak, jak ta powyżej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że są w sobie nadal szaleńczo zakochani! I to chyba najlepszy możliwy komentarz do tej sytuacji.

A co Wy o tym sądzicie?

 

Zobacz: Fit Lovers idą jak burza w "Ameryka Express"! Czy będziemy mieli drugich Lewandowskich?

4/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

 

Kibicujecie im w "Ameryka Express"?

 

Zobacz: Jakie ćwiczenia fitness dla początkujących?

5/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express
Więcej na temat Azja Express