Za nami bardzo ważny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym poznaliśmy decyzje rolników. Jak się okazało, Agnieszka jako jedyna nie zdecydowała się dać szansy żadnemu ze swoich kandydatów i tym samym już teraz wiemy, że rolniczce nie udało się znaleźć miłości w programie. Tuż po odcinku, w którym zobaczyliśmy decyzje rolników, w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów programu. Mocnych podsumowań nie zabrakło właśnie w kierunku Agnieszki...

Reklama

"Rolnik szuka żony 10": Fani komentują decyzję Agnieszki

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" od początku wzbudzała mnóstwo emocji wśród fanów programu. Już na etapie czytania listów widzowie zwrócili uwagę na to, że rolniczka ma bardzo wysokie wymagania i tak naprawdę żaden kandydat nie przykuł jej szczególnej uwagi. Choć Agnieszka ostatecznie wybrała na swoje gospodarstwo Ireneusza, Jana i Mateusza, to jednak jak już wiemy, żaden z panów nie zdołał podbić jej serca. Jako pierwszy z programem pożegnał się Mateusz, a w minionym odcinku show TVP1, Agnieszka odesłała do domu dwóch pozostałych kandydatów - Ireneusza i Jana.

Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony

Zobacz także: Reżyser "Rolnik szuka żony" szczerze o Waldemarze: "Mieliśmy trudne momenty"

Wielu fanów "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że decyzja Agnieszki ich nie zaskoczyła. Widzowie uważają bowiem, że rolniczka od początku postawiła swoim kandydatom poprzeczkę tak wysoko, że po prostu żaden z nich nie był w stanie sprostać jej wymaganiom. Niektórzy fani nawet żartują, że panowie, którzy opuścili gospodarstwo Agnieszki, "oszukali przeznaczenie" i " wygrali życia". Nie zabrakło też komentarzy, w których internauci piszą wprost, że ze względu na wysokie wymagania rolniczki, może być jej trudno znaleźć odpowiedniego partnera również poza kamerami.

Chłopaki wygrali życia. A Agnieszka cóż, niech zastanowi się nad sobą i swoim zachowaniem.
Panowie, to dopiero oszukać przeznaczenie.
Panowie... wygraliście
Zastanawiam się, po co ona poszła do tego programu z takim podejściem i wymogami to raczej zostanie sama.
Ona jest niedecydowana, sama nie wie, jakiego chce! Niech sobie kupi kota! Bo takie wymaganie ma!
- piszą fani programu.
Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z piękną kobietą. Nie chodzi o Ewę!

Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" pojawiły się również komentarze, w których część widzów staje po stronie Agnieszki i popiera jej decyzję.

Popieram wybór w 100 %. Bardzo mądra kobieta
Postąpiła uczciwie i za to się chwali
Bardzo mądrze zrobiła. Postąpiła uczciwie.
- dodają inni widzowie.
Reklama

A Wy, co sądzicie o decyzji Agnieszki?

Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama