Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" poznała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram

Ewa Mrozowska na co dzień zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych makijaży. Jednak największą popularność przyniósł jej program "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje wraz ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą. Już niedługo Ewa Mrozowska przeżyje prawdziwą rewolucję. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się bowiem jej pierwsze dziecko

Jakiej płci będzie pociecha celebrytki? Ewa Mrozowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym o tym wspomina...

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Ewa Mrozowska niedawno pochwaliła się na Instagramie, że wykonała bardzo ważne podczas ciąży badanie. W czasie połówkowego USG można się bowiem dowiedzieć, czy dziecko jest zdrowe. Przy okazji - jeśli mama oczywiście sobie tego życzy - lekarz ujawnia również płeć maleństwa. Ewa Mrozowska wie już, jakiej płci będzie dziecko, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. 

Misie już na 100% wiemy co kica w moim brzuszku 🥰🥰👼 już niedługo podzielę się z wami tą cudowna informacją 🦋❤️  - napisała celebrytka.

Niestety zdjęcie, które opublikowała razem z wpisem, nie rozwiewa żadnych wątpliwości. Ewa Mrozowska pozuje na nim ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą. Obie trzymają tabliczki z całkiem innymi komunikatami: To chłopiec oraz To dziewczynka. Jak myślicie, który z nich jest prawdziwy?

Sylwia Bomba będzie miała drugie dziecko?

Sylwia Bomba niedawno została mamą uroczej Antosi. Jej fani zaczęli jednak dopytywać, czy celebrytka planuje rodzeństwo dla córki. Odpowiedź Sylwii Bomby była jednoznaczna. 

Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - zapewniła Sylwia Bomba.

Myślicie, że zmieni zdanie, kiedy jej przyjaciółka urodzi swoje pierwsze dziecko?

Ewa Mrozowska na razie nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca czy też dziewczynki

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram

Ewa Mrozowska świetnie wygląda w ciąży

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuszek
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17