Ewa Mrozowska w białej koszuli
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała swoje mieszkanie! Największe wrażenie robi łazienka i pokój dziecięcy

Ewa Mrozowska w białej koszuli
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła mieszkaniem. Jak urządziła swoje królestwo? Gwiazda hitowego programu TTV postawiła na jasne kolory i stylowe meble. Największe wrażenie robi piękna łazienka z nietypową szafką pod umywalkę i uroczy pokoik jej synka. Zobaczcie sami, jak mieszka Ewa Mrozowska!

Stylowe mieszkanie Ewy Mrozowskiej

Ewa Mrozowska już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie od samego początku tworzy duet z Sylwią Bombą, z którą przyjaźni się również poza ekranem. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam, jak mieszka Sylwia, a teraz postanowiliśmy zebrać zdjęcia na których widać apartament Ewy Mrozowskiej. Uczestniczka hitu TTV co jakiś czas publikuje na Instagramie fotki zrobione w jej mieszkaniu, dzięki czemu możecie zobaczyć, jak urządziła swoje gniazdko!

My jesteśmy zachwyceni mieszkaniem Ewy Mrozowskiej. W królestwie gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" jest naprawdę przytulnie i stylowo!

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała twarz synka. Podobny do mamy?

Zobaczcie sami, jak mieszka Ewa Mrozowska! My jesteśmy zachwyceni łazienką gwiazdy programu TTV. Tylko spójrzcie na stylową konsolę na której została ustawiona umywalka! Na ścianach pojawiły się białe cegły, a na suficie kryształowy żyrandol. 

W pokoiku synka gwiazda "Gogglebox"  postawiła na połączenie bieli i szarości.

W kuchni również pojawiły się białe meble na tle których wyróżnia się ogromna czarna lodówka. Wygląda na to, że w mieszkaniu Ewy Mrozowskiej kuchnia jest połączona z przestronnym salonem. Zobaczcie sami!

Jak wam się podoba mieszkanie Ewy Mrozowskiej?

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22