Ewa Farna na planie „Śpiewajmy razem. All Together Now” Ewa Farna na planie „Śpiewajmy razem. All Together Now” Ewa Farna jurorem nowego show Polsatu Ewa Farna jurorem nowego show Polsatu Saszan jurorem nowego show Polsatu
Ewa Farna na planie „Śpiewajmy razem. All Together Now”
1/8
Ewa Farna na planie „Śpiewajmy razem. All Together Now”

 

Rusza nowy program Polsatu - „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Dziś odbyło się spotkanie prasowe z jurorami show - a jest ich setka, przewodniczącą panelu - Ewą Farną oraz prowadzącym - Igorem Kwiatkowskim!  Jakie są zasady w programie? Kogo jeszcze zobaczymy w jury? Poznajcie wszystkie szczegóły! 

 

Zobacz: Znamy oficjalny skład jury nowego show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now"! Kto dołączy do Ewy Farnej?

 

O co chodzi w show? Uczestnicy (zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większy grupy muzyczne), podczas swojego występu muszą zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej sędziów wstanie z miejsca i zacznie śpiewać, tym wyższy wynik. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

 

A wśród jury zasiądą m.in. Saszan, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Dżaga (Mariusz Ząbkowski, przyjaciel Dody), Madox, Conrado Yanez, Betty Q czy Ramona Rey. Nie da się więc ukryć, że największą gwiazdą show będzie oczywiście Ewa Farna! Jak wyglądała na konferencji? W czerwonej marynarce, białym t-shircie z nadrukiem i kwiecistej spódnicy - jak nastolatka! :) Zobaczcie zdjęcia!

Będziecie oglądać nowy program w Polsacie? 

 

Zobacz także: Ewa Farna skróciła włosy! "Młodo wyglądam", "Dziewczynka" Zobaczcie ZDJĘCIA

 

2/8
Ewa Farna na planie „Śpiewajmy razem. All Together Now”
3/8
Ewa Farna jurorem nowego show Polsatu
4/8
Ewa Farna jurorem nowego show Polsatu
5/8
Saszan jurorem nowego show Polsatu
6/8
Staszek Karpiel Bułecka jurorem nowego show Polsatu
7/8
Dżaga jurorem nowego show Polsatu
8/8
Betty Q jurorem nowego show Polsatu

 

 Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska

Więcej na temat Ewa Farna Saszan