Party Stories
Ewa Chodakowska w filmie Serce nie sługa
Newsy

Ewa Chodakowska przekazała 50 tysięcy złotych ofiarom przemocy w rodzinie! Dlaczego?

 

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Na początku grudnia Ewa Chodakowska przyłączyła się do światowej akcji #OrangeTheWorld zorganizowanej z okazji  Międzynarodowego Dnia na rzecz Eliminacji Przemocy wobec Kobiet. W swoich mediach społecznościowych zachęcała fanki i osoby obserwujące jej profil, by nie pozostawały bierne, kiedy są świadkami przemocy w rodzinie, tylko reagowały! Co więcej, trenerka zaprosiła do prowadzonego przez siebie w "Pytaniu na śniadanie Extra" cyklu kobietę, która padła ofiarą przemocy w rodzinie, ale przełamała wstyd i opowiedziała o swojej tragedii na antenie, zachęcając inne panie, by też odważyły się powiedzieć "dość" swoim oprawcom.

 

Przeczytaj: Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Katarzynę Nosowską?

Ale to nie koniec! Ewa, wspólnie z mecenas Anną Łowicką, poprosiły też o zgłaszanie się adwokatów i radców prawnych, którzy pro bono udzielą pomocy prawnej poszkodowanym kobietom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania Chodakowskiej, bo na jej apel odpowiedziało 300 osób, a ich adresy i numery telefonów Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Facebooku.

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Facebook

Lewandowska czy Chodakowska? Z kim ćwiczy Iwona z "Sanatorium miłości"?

 

Ewa Chodakowska przekazała dużą sumę na rzecz Centrum Praw Kobiet!

Na uznanie zasługuje też inny gest trenerki! Jaki? Chodakowska i stworzona przez nią marka Mission Swim przeznaczyły 10 złotych ze sprzedaży każdego kostiumu na rzecz pokrzywdzonych kobiet. Łącznie przekazały na rzecz Centrum Praw kobiet już 50 tysięcy złotych i na tym nie poprzestaną!  Pieniądze trafiły do schroniska "Sowa", które jest dla wielu kobiet i ich dzieci ostatnią deską ratunku, a często też szansą na rozpoczęcie nowego, wolnego od przemocy i godnego życia.


Brawo! Miejmy nadzieję, że inne gwiazdy też przyłączą się do podobnych akcji.

Zobacz także: Ewa Chodakowska została aktorką! Ekipa filmowa miała niemały problem z gwiazdą.

Ewa Chodakowska zaangażowała się w pomoc kobietom – ofiarom przemocy.

Ewa Chodakowska na premierze filmu
ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa
ONS.pl
Newsy
Ewa Chodakowska w nowej roli na premierze filmu "Serce nie sługa"! Trenerka postawiła na drapieżny look za ponad 20 tys. zł
Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis wychodzą z restauracji
Newsy
„Między nami nie zawsze jest różowo…”. Co Ewa Chodakowska zarzuca mężowi? WYWIAD
ONS
Newsy
Ewa Chodakowska: Mam dużo ubrań. Rozdaję je
Trenerka chętnie się dzieli

Ewa Chodakowska to wciąż najbardziej gorące nazwisko w polskim fitnessie! Rezolutna trenerka rozruszała Polskę, poderwała z kanap wiele kobiet, dzięki czemu zyskała rozgłos w całym kraju. Właśnie trwa promocja jej książki pod tytułem "Uniwersalny trening personalny". Ostatnio Ewa Chodakowska została także redaktor naczelną nowego magazynu "Be Active. Dietetyka&Fitness". Zobacz też: Chodakowska nie ogląda telewizji. Zdradziła jakie ma inne pasje pozna fitnessem Ewa Chodakowska jest nie tylko wysportowana i sympatyczna, ale także hojna. Trenerka w wywiadzie dla telewizji TVN wyznała, że ma szafę pełną ubrań, które chętnie oddaje swojej licznej rodzinie: Przyznaję, że jest ich sporo, ale też przyznaję, że te rzeczy, które były parę miesięcy temu w kolekcji, po prostu oddaję. Mam bardzo dużą rodzinę, więc wysyłam siostrom czy siostrzenicom – powiedziała.   Uważacie, że to miły gest z jej strony? Zobacz także na Polki.pl: Nowa książka Chodakowskiej bije rekordy sprzedaży  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner