Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram
TYLKO U NAS!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" już po ślubie? Właśnie pokazała obrączki!

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram

Kolejny ślub w programie "Rolnik szuka żony"! Elżbieta Aniszewska z 5. edycji programu pokazała obrączki na swoim profilu instagramowym. Uczestniczka telewizyjnego show nie znalazła miłości przed kamerami. Jednak szczęście uśmiechnęło się do niej zaraz po opuszczeniu programu.

Zobaczcie jak wygląda partner Eli! Czy już jest po hucznej uroczystości?

Ślub w Rolnik szuka żony

Elżbieta Aniszewska do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się dla Jana. Choć rolnik spodobał się jej w telewizji, jednak na miejscu szybko okazało się, że para nie ma nic ze sobą wspólnego. Co prawda Ela została zaproszona na gospodarstwo, ale przed ogłoszeniem wyniku opuściła je, bo i tak wiedziała, że nic z tego nie będzie. A rolnik Jan zakochał się w Małgosi Płazie. Zresztą w dodatkowym odcinku programu zerwał z uczestniczką na wizji, czego ta zupełnie się nie spodziewała...

Zobacz także: Szykuje się kolejny ślub w "Rolniku"? Elżbieta znalazła mężczyznę swojego życia!

Elżbieta szybko zapomniała o przygodzie w show i zaczęła szukać miłości wokół siebie. Dwa miesiące temu zdradziła, że jest zakochana! Najwyraźniej Ela i jej ukochany postanowili nie czekać ze ślubem i szybko się zaręczyli! Na Instagramie Aniszewskiej często można było przeczytać komentarze dotyczące ślubu. Ceremonia będzie mieć miejsce za 2 tygodnie. Para ma już gotowe obrączki! 

Miłość od pierwszego zobaczenia:) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  - napisała Ela pokazując obrączki.

I dodała w rozmowie z nami, że czasu coraz mniej a kreacja jeszcze nie jest gotowa!

Na pewno dodam zdjęcia, ale czy w sukni? Jeszcze nie wiem, na razie panikuję, bo nie mam pomysłu na siebie a tylko kilka dni żeby wszystko ogarnąć - powiedziała nam Ela.

Zobaczcie jak wygląda partner Eli. Pasują do siebie?

Elżbieta pochwaliła się obrączkami.

Elżbieta obrączki rolnik szuka żony
Instagram

Elżbieta pokazała partnera. 

Elżbieta z
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49