Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram
TV-Show

Szykuje się kolejny ślub w "Rolniku"? Elżbieta znalazła mężczyznę swojego życia!

Szykuje się kolejny ślub w "Rolniku"? Elżbieta znalazła mężczyznę swojego życia!

Szczęście uśmiechnęło się również do niej! Elżbieta Aniszewska, uczestniczka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", znalazła miłość! Na jej Instagramie pojawiły się nawet zdjęcia jej ukochanego. Kim jest ten tajemniczy mężczyzna? I czy stanie wraz z Elżbietą na ślubnym kobiercu? Zobaczcie poniżej!

"Rolnik szuka żony": Elżbieta miała plany na przyszłość z Markiem: "Może krótkie życie ale wspólne"

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 5" jest zakochana!

Elżbieta Aniszewska zgłosiła się do 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", ponieważ urzekła ją wizytówka Jana. Przystojny emeryt zdawał się być dla niej odpowiednim kandydatem. Bardzo szybko okazało się jednak, że Ela i Jan zupełnie do siebie nie pasują. Zresztą rolnik od początku wodził wzrokiem za Małgosią, którą ostatecznie wybrał. Elżbieta postanowiła odejść z programu jeszcze przed podjęciem przez niego decyzji. 

Po zakończeniu show TVP1 kobieta długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Aż do teraz... Okazuje się bowiem, że jej serce znowu jest zajęte! Ela pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się bowiem kilka zdjęć z nowym partnerem. Elżbieta nie zdradziła na razie, jak ma na imię jej wybranek oraz jak się poznali. Fani Eli zauważyli jednak, że jest on bardzo podobny do... Jana! 

Pan Jan? - dopytywali pod zdjęciami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciąg dalszy zwiedzania :) :) :) :)

Post udostępniony przez Elżbieta Aniszewska Zd Wasiak (@aniszewskazdwasiak)

Kciuki za swoją przyjaciółkę trzyma między innymi Małgorzata Płaza, która również starała się o względy Jana. Choć jej związek z emerytem rozpadł się, kobieta dzięki programowi znalazła powierniczkę swoich tajemnic. Ela i Małgosia często rozmawiają ze sobą za pośrednictwem mediów społecznościowych. W takiej sytuacji pod zdjęciami Elżbiety i jej partnera nie mogło również zabraknąć komentarzy Małgorzaty. 

Pasujecie do siebie 😃😃😃 - stwierdziła Małgosia. 

Kilka ciepłych słów napisała także inna uczestniczka "Rolnika", Agata Rusak.

Ojej jaka niespodziankaaaaaaaa 😊 Suuuuuuuper 🙃 Jak ja lubię patrzeć na ludzi zakochanych i cieszysz się ich szczęściem ☺️ Tak bardzo się cieszę moja Droga że jesteś zakochana po uszy jak nastolatka, w końcu to Twoje życie więc przeżyj je jak najlepiej i według siebie nie patrząc na uwagi innych 😘 Gratulacje i dużo niekończącej się miłości ❤️ - czytamy w jednym z komentarzy. 

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 5" bierze ślub?

Nie da się ukryć, że Elżbieta jest zakochana po uszy. Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia, z których bije szczęście. Co ciekawe, Ela w jednym z komentarzy zasugerowała, że być może już niedługo w jej życiu zajdą spore zmiany...

Możliwe że niedługo zmienię status :) :) :) :) - napisała tajemniczo Elżbieta. 

Trzymamy za nich kciuki!

Elżbieta z
Instagram

Jak myślicie, czy Ela już niedługo zostanie żoną?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:) :) :) :) :) :) :) :)

Post udostępniony przez Elżbieta Aniszewska Zd Wasiak (@aniszewskazdwasiak)

Zobacz także
Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"

Ela ma żal do produkcji "Rolnika"? "Wiele nas tam zeszpecili i dodali kilogramów". Mamy komentarz produkcji!

Małgorzata Płaza w programie "Rolnik szuka żony 4"

Małgorzata z "Rolnika" pochwaliła się zdjęciem bez makijażu! Podoba wam się w takim wydaniu?

 

Rolnik szuka żony, Face App
Party.pl
TV-Show
Babcie Agata i Jessika, dziadek Grzegorz... Jak zestarzeją się najpopularniejsi uczestnicy "Rolnik szuka żony"?
Babcie Agata i Jessika, dziadek Grzegorz... Jak zestarzeją się najpopularniejsi uczestnicy "Rolnik szuka żony"?

Czas leci, przed nami już 6. seria „Rolnik szuka żony” . Uwierzycie, że pierwszy odcinek oglądaliśmy 5 lat temu? A co będzie za kolejne kilkadziesiąt lat? Jak będą wyglądali rolnicy z ostatniego sezonu przebojowego show. Korzystając z popularnej ostatnio aplikacji postarzyliśmy rolników i ich kandydatki. Jakimi dziadkami będą Łukasz i Grzegorz Bardowski ? Jak będzie wyglądała babcia Agata czy babcia Jessika? Zobaczcie, co nam wyszło.  Zobacz także:  Adam Kraśko pokazał zdjęcia z wesela Kasi i Piotra! Są gorące pocałunki, ale… kto siedzi z Grzegorzem?

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram
TV-Show
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcia z mężem. Miłość kwitnie!
Elżbieta niedawno wyszła za mąż. Uczestniczka "Rolnika" chętnie chwali się w sieci zdjęciami z mężem. Zobaczcie najnowsze fotografie, które pokazała na Instagramie

Elżbieta to uczestniczka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Kobieta zgłosiła się do show TVP1, ponieważ miała nadzieję, że znajdzie w nim miłość. Eli wpadł w oko dojrzały i stateczny Jan. Jednak bardzo szybko okazało się, że mężczyzna zainteresowany jest inną kobietą. Po programie Ela zdołała jednak ułożyć sobie życie. Niedawno wzięła ślub z tajemniczym blondynem. Uczestniczka "Rolnika" chętnie chwali się ich wspólnymi zdjęciami w sieci. Na jej Instagramie pojawiły się właśnie nowe zdjęcia Elżbiety z mężem. Zobaczcie sami! Elżbieta z "Rolnik szuka żony" pokazała męża  Jak już wspomnieliśmy, Elżbieta nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony". Jan wybrał bowiem jej koleżankę, Małgorzatę. Jednak ich związek również nie przetrwał. Co ciekawe, Ela i Małgosia zaprzyjaźniły się i wciąż są ze sobą w kontakcie. To właśnie Małgorzata najbardziej kibicowała swojej przyjaciółce z programu, gdy okazało się, że poznała pewnego mężczyznę... Miłość Eli i jej wybranka wybuchła nagle. Jednak kobieta nie miała wątpliwości, że to ten jedyny. Jakiś czas temu pochwaliła się nawet na Instagramie, że planują ślub. Tak też się stało. Ela jest już mężatką . Uczestniczka "Rolnika" potwierdziła to publikując w sieci zdjęcia ich obrączek.  Zobacz także:  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwisko! Kolejna uczestniczka programu znalazła miłość... Elżbieta jest teraz bardzo szczęśliwa. Chętnie chwali się swoim mężem w internecie. Ostatnio pokazała ich wspólne fotki z jesiennego spaceru. Widać, że miłość między nimi kwitnie. Jesienne promienie słońca... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ - napisała Ela pod zdjęciem.  Trzymamy kciuki!...

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony 5"
Instagram
TV-Show
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" już po ślubie? Właśnie pokazała obrączki!
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" już po ślubie? Właśnie pokazała obrączki!

Kolejny ślub w programie " Rolnik szuka żony "! Elżbieta Aniszewska z 5. edycji programu pokazała obrączki na swoim profilu instagramowym. Uczestniczka telewizyjnego show nie znalazła miłości przed kamerami. Jednak szczęście uśmiechnęło się do niej zaraz po opuszczeniu programu. Zobaczcie jak wygląda partner Eli! Czy już jest po hucznej uroczystości? Ślub w Rolnik szuka żony Elżbieta Aniszewska do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się dla Jana. Choć rolnik spodobał się jej w telewizji, jednak na miejscu szybko okazało się, że para nie ma nic ze sobą wspólnego. Co prawda Ela została zaproszona na gospodarstwo, ale przed ogłoszeniem wyniku opuściła je, bo i tak wiedziała, że nic z tego nie będzie. A rolnik Jan zakochał się w Małgosi Płazie. Zresztą w dodatkowym odcinku programu zerwał z uczestniczką na wizji, czego ta zupełnie się nie spodziewała... Zobacz także:   Szykuje się kolejny ślub w "Rolniku"? Elżbieta znalazła mężczyznę swojego życia! Elżbieta szybko zapomniała o przygodzie w show i zaczęła szukać miłości wokół siebie. Dwa miesiące temu zdradziła, że  jest zakochana ! Najwyraźniej Ela i jej ukochany postanowili nie czekać ze ślubem i szybko się zaręczyli! Na Instagramie Aniszewskiej często można było przeczytać komentarze dotyczące ślubu. Ceremonia będzie mieć miejsce za 2 tygodnie. P ara ma już gotowe obrączki!  Miłość od pierwszego zobaczenia:) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  - napisała Ela pokazując obrączki. I dodała w rozmowie z nami, że czasu coraz mniej a kreacja jeszcze nie jest gotowa! Na pewno dodam zdjęcia, ale czy w sukni? Jeszcze nie wiem, na razie panikuję, bo nie mam pomysłu na siebie a tylko kilka dni żeby wszystko ogarnąć - powiedziała nam Ela. Zobaczcie jak wygląda partner Eli. Pasują do...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner