Na platformie Player.pl jest już dostępny finałowy odcinek 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym poznaliśmy decyzje par. Jednym z najbardziej wzruszających momentów była rozmowa ekspertek z Magdą i Krzysztofem - para w naprawdę pięknych słowach podsumowała swój udział w eksperymencie. Wypowiedź małżonków bardzo poruszyła wszystkie ekspertki, a najbardziej Hannę Kąkol, która nie mogła powstrzymać łez. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

UWAGA - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9": Wzruszające wyznanie Magdy i Krzysztofa poruszyło ekspertkę do łez

Po dwunastu tygodniach emisji 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się kontynuować swoje małżeństwo, a kto postanowił wziąć rozwód. Fani, którzy już mieli okazję obejrzeć finałowy odcinek programu na platformie Player.pl, nie ukrywają, że najbardziej poruszył ich moment decyzji Magdy i Krzysztofa. Para oczywiście potwierdziła, że chce pozostać w małżeństwie, a do tego zdecydowała się również na piękne słowa przed ekspertkami. Najpierw na poruszające wyznanie zdecydowała się Magda. Mówiąc prosto w oczy swojemu mężowi, powiedziała:

Ja Ci chciałam podziękować, że się zgłosiłeś i jak były takie momenty, że może myślałeś, że kogoś ranisz swoim zgłoszeniem, to jednak dotarłeś do tego programu i czekałeś w tym Ogrodzieńcu, bo pewnie jakby nie ty, to by mnie w tym programie nie było. I chciałam Ci powiedzieć, że bardzo dużo się przez ten miesiąc od Ciebie nauczyłam, a wchodząc do programu myślałam, że już bardzo dużo wiem...
- powiedziała Magda
Ślub od pierwszego wejrzenia Magda i Krzysztof w finale
Screen/Player.pl

Zobacz także: Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystraszył się wyznania Kornelii? Ekspertka rozwiewa wątpliwości

Wtedy wzruszony Krzysztof wstał, mocno przytulił Magdę i powiedział do niej "kocham Cię"! Ten obrazek bardzo poruszył ekspertki, a w szczególności Hannę Kąkol, która ze łzami w oczach powiedziała:

Zobacz także
No to ekspertka prosi o chusteczkę
- powiedziała ze łzami w oczach, wzruszona Hanna Kąkol
Ślub od pierwszego wejrzenia ekspertka płacze w finale
Screen/Player.pl

Zobacz także: Adam ze "Ślubu" nagle zapadł się pod ziemię, w końcu wrócił. Co dziś się z nim dzieje?
Również Krzysztof zdecydował się na piękne wyznanie do Magdy.

Madziu, ja Tobie też dziękuję za wszystko. Za to, że jesteś... Taką gwiazdeczką na niebie
- powiedział Krzysztof i ucałował dłoń swojej żony.
Reklama

Doskonale rozumiemy wzruszenie ekspertek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas decyzji Magdy i Krzysztofa, bo naprawdę wspaniale patrzy się na ich szczęście! Parze życzymy oczywiście wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że po emisji finałowego odcinka w telewizji, zakochani zdradzą nam, co słychać u nich dziś!

Ślub od pierwszego wejrzenia Magda i Krzysztof w finale
Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama