Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland
Youtube The Voice od Poland

Czy Edyta Górniak pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"?

Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland
Youtube The Voice od Poland

Edytę Górniak oglądamy wszyscy co sobotę w fotelu jurorskim w "Voice of Poland". Jej udział w kolejnej edycji stoi jednak pod znakiem zapytania, a wszystko przez... sukces. Edyta Górniak w tym roku świętowała 25 lat na scenie i w związku z tym jubileuszem wyruszyła w wielką trasę koncertową po Polsce. Diwa do udziału w swoich koncertach zaprosiła m.in. Ewę Farną i Mietka Szcześniaka. Teraz organizator trasy “Love 2 Love” myśli już o kolejnych występach.

Będzie druga trasa koncertowa “Love 2 Love” Edyty Górniak?

“To była pierwsza tak duża trasa koncertowa Edyty od lat. Fani jej nie zawiedli i na każdym koncercie była spora frekwencja. W Kielcach zagrała dla 4 tysięcznej publiczności! Organizatorzy chcą po Nowym Roku zrobić drugą trasę koncertową w miastach, w których Edyta nie zdążyła zagrać”, zdradza nasz informator.

Edyta Górniak i Ewa Farna podczas koncertu we Wrocławiu
ONS

Edyta Górniak zrezygnuje z “The Voice of Poland”?

Piosenkarka chce w przyszłym roku grać koncerty i dokończyć płytę, dlatego pod znakiem zapytania stanął jej udział w kolejnej edycji “The Voice of Poland”.

“Obecna edycja “The Voice of Poland” ma bardzo dobrą oglądalność i świetne oceny widzów. Edyta, Marysia Sadowska, Tomson i Baron z Afromental i Andrzej Piaseczny stworzyli świetny zespół, który z przyjemnością się ogląda, dlatego producentom zależy na takim samym składzie jurorskim w kolejnej edycji. Już zgłosili się do Edyty, ale ona chce dokończyć płytę i ruszyć w kolejną trasę koncertową. Do tego musi mieć czas dla Allana, który teraz jej bardzo potrzebuje. Edyta jeszcze nie podjęła decyzji, czy pojawi się w kolejnej edycji”, zdradza nasz informator.

“Love 2 Love” to pierwsza trasa koncertowa Edyty od lat. Udało jej się przyciągnąć tysiące fanów na koncerty, dlatego nie chce z tego rezygnować i marzy o kolejnej trasie. Czy uda jej się pogodzić koncerty z udziałem w “The Voice of Poland”? Okaże się już wiosną!

 

 

Edyta Górniak na planie The Voice of Poland
YouTube

 

Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland

 

Edyta Górniak w 6. odcinku The Voice of Poland

 

Edyta Górniak - plakat trasy koncertowej Love 2 Love

 

 

 
 
 
 
 
 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23