Party Stories
TV-Show

Dziewczyna Kamila Kuroczko jest zazdrosna o Magdę Beredę! Dlaczego?

Magda Bereda i Kamil Kuroczko tworzą duet w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Młoda piosenkarka nie do końca radzi sobie jednak na parkiecie. Co tydzień wysłuchuje ostrych słów krytyki od Iwony Pavlović. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego tanecznego partnera. Co ciekawe, niedawno pojawiła się plotka, że tych dwoje ma się ku sobie. Jaka jest prawda? I dlaczego dziewczyna Kamila Kuroczko jest zazdrosna o Magdę Beredę? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej?

Kibicujecie tej parze? Czy według was ma szansę na wygraną? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Magda Bereda Taniec z gwiazdami
Instagram

Zobacz także: Zaskakujący finał 5. odcinka "Tańca z gwiazdami"! Odpadają kolejni faworyci jury

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sandra Kubicka i Adam Adamonis w programie "Taniec z gwiazdami"
East News
TV-Show
Sandra Kubicka ma już dość "Tańca z Gwiazdami"? Zdradza Adam Adamonis!

Sandra Kubicka to jedna z największych gwiazd obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" . Światowej sławy modelka świetnie radzi sobie na parkiecie mimo swoich licznych kontuzji. Jej trener, Adam Adamonis , pęka z dumy! Czy to właśnie oni sięgną po Kryształową Kulę? Zobacz, co Adam Adamonis opowiedział nam o swojej tanecznej partnerce. Czy Sandra Kubicka stresuje się przed piątkowym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"? Zobaczcie sami! Sandra Kubicka nie tylko pięknie wygląda, ale również świetnie tańczy! Kibicujecie jej? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! Zobacz także:  W „Tańcu z gwiazdami” ma odzyskać wiarę w siebie, dlaczego Sandra Kubicka tę wiarę straciła?

Gwiazdy programu "Taniec z gwiazdami"
East News
TV-Show
Kto powinien zatańczyć w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Zdecyduj głosując na swoich ulubieńców!

Przed nami kolejny, emocjonujący odcinek programu "Taniec z gwiazdami" . Poprzednie tygodnie udowodniły, że nawet ulubieńcy widzów i jurorów nie mogą czuć się pewnie. Przypomnijmy, że z show pożegnała się typowana na zwyciężczynię Joanna Lazer . Taki sam los spotkał również Rafała Szatana, który był uznawany za czarnego konia "Tańca z gwiazdami". Zobacz także:  Odpadnięcie z "Tańca z gwiazdami" załamało Joannę Lazer "Rudą"? "Nie kumam tego w ogóle..." W programie zostało już tylko osiem gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Monika Miller, Sandra Kubicka, Magda Bereda, Damian Kordas, Akop Szostak, Ola Kot oraz Adam Małczyk. Kto z nich powinien zatańczyć w kolejnym odcinku? Zagłosujcie w naszym plebiscycie na swoich ulubieńców!

Adam Adamonis zmienił nazwisko
TV-Show
Adam Adamonis zmienił nazwisko! Jak wcześniej nazywał się uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?

Kiedy okazało się, że gwiazdor "Przyjaciółek" wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" jako uczestnik, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, niewiele bowiem osób wiedziało, że Adam Adamonis jest także profesjonalnym tancerzem i instruktorem tańca sportowego. To jednak niejedyny sekret w jego życiu! Czy wiecie, że aktor jakiś czas temu zmienił nazwisko? Dlaczego? Co się z tym wiążę? Poznajcie szczegóły! Adam Adamonis zmienił nazwisko Karierę robi jako Adam Adamonis, choć jeszcze kilka lat temu wszyscy znaliśmy go jako... Adama Krawczyka. Dlaczego gwiazdor zdecydował się na zmianę? Wiążę się to z jego dziadkiem, bohaterem wojennym, Czesławem Adamonisem, który zmarł kilka lat temu: Zmiana nazwiska pojawiła się z pragnienia, a nie z potrzeby, że coś mi to da. Poczułem, że albo je wezmę, będzie ze mną i będę cały czas trzymał taką ideę i energię dziadka, albo nie. Nie było ważne, że wykonując zawód, pracowałem na nazwisko Krawczyk. Dopiero później pojawiła się chwila zastanowienia, pomyślałem, że ludzie mogą mnie nie kojarzyć - powiedział w wywiadzie dla agencji LifeStyle Newseria. Aktorowi trudno było przyzwyczaić się do nowego nazwiska: Na planie "Przyjaciółek" reżyser na początku mówił do mnie: "Adonis zaczynamy". Nie mógł się przyzwyczaić. Teraz już mówi poprawnie i wszyscy zaczynają mówić. Czasem jednak ludzie pytają: "Wziąłeś to nazwisko, żeby mieć lepsze brzmienie, tak?". Odpowiadam wtedy: "Jeśli tak myślisz, to tak" - tłumaczy. Zaskoczeni? :) Gwiazdy, które zmieniły nazwisko Jest ich wiele! Borys Szyc jakiś czas temu nazywał się Borys Michalak. Nie chciał zatrzymać nazwiska ojca po tym, jak zostawił mamę. Dziś się pogodzili, ale...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner