Party Stories
Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

Dramatyczny wypadek w "Hotel Paradise 3"! Sebastian trafił do szpitala! W jakim jest stanie?

Dramatyczne chwile w "Hotelu Paradise". W najnowszym odcinku programu doszło do groźnie wyglądającego wypadku, po którym Sebastian trafił do szpitala!

Dramatyczne chwile w "Hotelu Paradise". W najnowszym odcinku programu doszło do groźnie wyglądającego wypadku, po którym Sebastian trafił do szpitala! Uczestnik hitu TVN7 tak niefortunnie upadł, że stracił przytomność i wybił sobie bark. Sprawdźcie, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise"!

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Wypadek Sebastiana w "Hotelu Paradise"

W ostatnim odcinku "Hotelu Parasie" ogromne emocje przyniosły nam nie tylko sercowe wybory uczestników programu i nowa uczestniczka, która odbiła partnera Kornelii, ale przede wszytkim groźny upadek Sebastiana po którym wybił sobie bark. Do wypadku doszło kiedy Sebastian założył spodnie Krystiana i naciągnął je aż pod samą szyję. Wszyscy świetnie się bawili, aż do chwili kiedy  Dawid postanowił go podnieść... Krystian upadł na ziemie tak niefortunnie, że wybił sobie bark. Na miejscu pojawili się ratownicy, a wtedy okazało się, że Sebastian stracił na chwilę przytomność. 

Medycy zabrali Sebastiana do szpitala, gdzie miał wykonaną tomografię. Okazało się, że Sebastian ma również wstrząśnienie mózgu. 

Wyszło mi, że nie jest złamany, ale jest bardzo mocno wybity - mówił na drugi dzień Sebastian.

Cała sytuacja załamała Dawida, który miał łzy w oczach mówiąc o koledze z programu.

Mam wyrzuty sumienia, nie chciałbym żeby go to w jakimś stopniu wyeliminowało z całego udziału, bo jest dobry zawodnik i godny przeciwnik i czekam, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku... - powiedział przed kamerami.

Sebastianowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3" to były chłopak gwiazdy "Love Island"! Udziałem w show robi jej na złość?!

Sebastian miał wypadek w "Hotelu Paradise".

Uczestnik programu ma wybity bark.

 

Sebastian Tokarski z
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy uczestnik rozbije związek Adama i Violi?
TV-Show
"Hotel Paradise": nowy uczestnik rozbije związek Violi i Adama?! Padła zaskakująca propozycja! 
Czy Łukasz, nowy uczestnik w Hotelu Paradise, odbije Violę Adamowi? Z kim będzie Viola?

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" pojawił się nowy uczestnik - Łukasz Białach. Okazało się, że prywatnie jest on przyjacielem... Violi! A to zaniepokoiło Adama, który jest aktualnie w parze z dziewczyną. Czy przystojny trener będzie chciał odbić przyjaciółkę? W nowym odcinku padnie zaskakująca propozycja! "Hotel Paradise": Adam straci Violę?  Na oficjalnej stronie "Hotelu Paradise" na tvn.pl pojawił się fragment dzisiejszego odcinka, w którym Łukasz proponuje Violi układ - dojście do finału razem! Co na to dziewczyna? Viola wyraźnie zaprotestowała, ponieważ chce być lojalna co do Adama! Łukasz: Ty, a nie możemy się zmaczować, byśmy sobie to wygrali  Viola: Nie możemy. Łukasz: Dlaczego? Viola: Nie mogę zostawić Adama Łukasz: A kto Ci nie pozwoli? Viola: Czuję do niego lojalność i inne rzeczy, bardzo go lubię, musiałabym zadecydować, że odpada z programu Łukasz: We mnie miałabyś mur beton, a jak Ci wypadnie nagle gościu, to gdzie będziesz szukać schronienia? Wydaje się, że związku Adama i Violi nikt nie będzie w stanie zniszczyć. Ale tak też było z Olą i Martyną, więc kto wie? W "Hotelu Paradise" wszystko jest możliwe! Kolejny odcinek już dziś o 20. w TVN 7! Zobacz także:  Klaudia El Dursi nago w wannie. Tym odważnym zdjęciem podsumowała pracę na planie "Hotelu Paradise" Adam i Viola tworzą, na razie, zgraną parę! Oto nowy uczestnik. Czy Łukasz namiesza w show?           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Poznajcie Łukasza 😎 Więcej w naszym #instastory ☝️ #hotelparadisetvn7...

Hotel Paradise 2 - jak uważnie oglądałaś pierwszy odcinek? QUIZ
TV-Show
Piątek bez "Hotelu Paradise 2"! Kiedy rajskie rozdanie? Wiemy!
Hotel Paradise 3: kiedy rajskie rozdanie? Dlaczego nie ma Hotelu Paradise w piątki? Emisja Hotelu Paradise 2 - kiedy rajskie rozdanie?

Za nami pierwsze cztery odcinki " Hotelu Paradise". Widzowie z niecierpliwością czekają na rajskie rozdanie, podczas którego odpadnie jeden z uczestników. W przeciwieństwie do pierwszej edycji show TVN 7 nie będzie ono odbywało się w piątki (jak informowaliśmy wcześniej druga odsłona programu jest nadawana od poniedziałku do czwartku). Zatem kiedy zobaczymy rajskie rozdanie ?  Kiedy "rajskie rozdanie" w Hotelu Paradise 2? W nowej odsłonie "Hotelu Paradise" doszło do paru zmian. Program będzie miał emisję od poniedziałku do czwartku, ale będzie trwał dłużej - w przeciwieństwie do pierwszej edycji ma aż o 8 odcinków więcej (łącznie 48). Rajskie rozdanie, czyli moment, kiedy uczestnicy dobierają się w pary i jeden z nich opuszcza hotel, będzie wydarzeniem ruchomym, pokazywanym co sześć odcinków. Łatwo policzyć, że najbliższe  rajskie rozdanie odbędzie się już we wtorek, 8 września.  Zobacz także:   Ważne zmiany w drugiej edycji "Hotelu Paradise"! To musisz wiedzieć przed pierwszym odcinkiem! Przypomnijmy - na razie singlem w "Hotelu Paradise" jest Bartek, który stracił Madzię, po tym jak Sonia, na "Puszcze Pandory", zadecydowała, że zwiążę się ona z Łukaszem.  W czwartkowym odcinku między uczestnikami doszło do poważnej awantury, polały się łzy, nie zabrakło oskarżeń i wyzwisk. Ale Magda ostatecznie wybaczyła chłopakowi. Czy jednak wybierze go podczas rajskiego rozdania? O tym przekonamy się we wtorek, oczywiście w TVN 7! Czekacie? Łukasz w "Hotelu Paradise" wzbudza skrajne emocje. Sonia pojawiła się najpóźniej w show i już sporo namieszała!  

 - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik! 
Czy Marta wykorzystała Maćka i zamieni go na kogoś innego? Uczestniczka zdradziła, kto skradł jej serce. Do gry wszedł również nowy uczestnik. Jemu również się spodobała.

Po odejściu Sandry Maciek w końcu mógł cieszyć się swoim związkiem z Martą. Nowa uczestniczka spędziła w hotelu zaledwie dwa dni, ale wygląda na to, że nieźle może namieszać! Okazuje się, że bardziej od Maćka polubiła innego uczestnika... Co zrobi Maciek, gdy tylko się o tym dowie? Postawa Marty nie spodobała się innym uczestnikom. Adam stanął w obronie przyjaciela i postawił ją pomiędzy młotem a kowadłem.  Czy jej obecność w "Hotelu Paradise" nie potrwa zbyt długo?  Na rajskiej wyspie pojawił się również nowy uczestnik. Od razu spodobała mu się Marta i postanowił nie tracić czasu. Co z tego wyniknie?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ostra kłótnia Ani i Adama: "Ty śmieciu"! O co poszło? "Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?  Maciek całkowicie stracił głowę dla Marty. W dzisiejszym odcinku spędzili pierwszą noc we wspólnym pokoju:  Jeżeli wchodzi ktoś, na widok kogo czujesz motylki w brzuchu to wszystko leci na łeb na szyje  Niestety okazuje się, że Marta wcale nie podziela tych uczuć. W rozmowie z uczestniczkami zdradziła, że bardzo polubiła Maćka i ceni jego sposób bycia oraz charakter, ale bardziej zainteresowana jest... Adamem!  Adam ma to coś... Ale ja nie mogę powiedzieć mu (Maćkowi) teraz siema nara, bo on mnie przecież uratował! Mam w głowie Adama. On mi się podoba na maxa. Ale nie chce tutaj żadnej kosy. W tym odcinku do programu dołączył również nowy uczestnik - 31-letni trener personalny Łukasz Białach. Marta wpadła mu w oko niemalże od razu! Nie uszło to uwadze innych uczestników, którzy postanowili porozmawiać z nową i przypomnieć jej, co dla niej zrobił Maciek:  Pamiętaj, co zrobił dla ciebie Maciek. nie masz prawa nic zrobić, żeby go...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner