W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Conan Kaźmierski wdał się w dyskusję z Iwoną Pavlović. W sieci zawrzało, a internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Okazało się nawet, że produkcja tanecznego show ma dość zachowania syna Dagmary Kaźmierskiej, a jego obecność w studiu nagraniowym miała być pod znakiem zapytania. Teraz wszystko stało się jasne.

Reklama

Conan Kaźmierski z dala od parkietu "Tańca z Gwiazdami". To musiało się tak skończyć

W ostatnim odcinku Conan Kaźmierski wtargnął na parkiet "Tańca z Gwiazdami" i skradł całe show. Wdał się w niecodzienną dyskusję z Czarną Mambą, co nie spodobało się fanom, produkcji, a nawet jego mamie- Dagmarze Kaźmierskiej, która przed naszą kamerą przyznała, że zachowanie Conana było karygodne i nie powinien już nigdy więcej pojawić się w studiu "Tańca z Gwiazdami".

Potrzebuję jego siły, ale on powinien mieć karę i w ogóle nie wejść na show(...) Conanem zawładnęły emocje(...) nigdy nie będzie siedział przy stoliku, bo nigdy nie wiadomo co mu do tej głowy wpadnie!
- mówiła wówczas Kaźmierska.
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Teraz Conan Kaźmierski dodał na swój Instagram wymowne zdjęcie, gdzie namawia internautów do wspierania swojej mamy głosami. To nic dziwnego, ponieważ robił to już nie raz, jednak uwagę fanów "Tańca z Gwiazdami" zwrócił fakt, że produkcja posadziła Conana na samej górze - w miejscu, z którego nie da się wejść na parkiet.

Głosujemy na mamę!
- napisał Conan.
Conan Kaźmierski
@conanbestia

Wygląda na to, że Kaźmierska zmieniła zdanie i postanowiła zaprosić syna na publiczność, jednak produkcja tanecznego formatu zakazała mu siedzieć przy stoliku, z którego jest swobodny dostęp na parkiet. Conan Kaźmierski musi więc wspierać matkę z niemałej wysokości.

Myślicie, że to słuszna decyzja produkcji programu?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "To już męczące". Pavlović po tańcu Kaźmierskiej nie wytrzymała. Dagmara szybko ją zgasiła

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama