Dorota Osińska w "The Voice of Poland 2"
TV-Show

The Voice: Niedowidząca uczestniczka zachwyciła i doprowadziła jury do łez

Ogromny talent w muzycznym show

Muzyczne talent show co tydzień zaskakują nas nowymi odkryciami. Jak widać Polska pełna jest znakomitych wokalistów, którzy czekają na swoją szansę, aby zaistnieć. W najbliższą sobotę w "The Voice of Poland 2" widzowie poznają niedowidzącą Dorotę Osińską. 34-letnia kobieta podczas przesłuchań w ciemno swoim wykonaniem piosenki "Calling You" z filmu "Bagdad Cafe" powaliła wszystkich trenerów na kolana, a nawet doprowadziła ich do łez wzruszenia.

Słuchając Doroty, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Patrycja Markowska oraz Baron i Tomson z Afromenta, nie mieli świadomości, że uczestniczka jest niemal niewidoma. Osińska na jedno oko widzi tylko w 20%, na drugie - wcale. Wokalistka z wykształcenia jest andragogiem i animatorem kultury. Na co dzień jest jednak aktorką teatralną i pracuje w stołecznym Teatrze Rampa.

- Wiem, że takie śpiewanie duszą nie jest dziś w modzie, dlatego jestem szczęśliwa, że przydarzył mi się "The Voice of Poland", bo tutaj znowu poczułam, że to moje śpiewanie ma jednak sens. Bardzo potrzebowałam to poczuć... - tak swój występ skomentowała uczestniczka.


Podczas występu wokalistki obróciły się wszystkie cztery czerwone fotele. Ostatecznie Dorota postanowiła dołączyć do drużyny Marka Piekarczyka.

Zobacz: Michał Sobierajski wielkim objawieniem The Voice 2

 

 

Beata Spychalska śpiewa
TV-Show
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów

Beata Spychalska zachwyciła jurorów w "The Voice of Poland"! Wokalistka już została okrzyknięta polską Adele ze względu na bardzo podobną barwę głosu i charyzmę. Co ciekawe uczestniczka show nie zajmuje się śpiewem zawodowo. Beata Spychalska to 25-latka, która na co dzień jest managerem w rodzinnej restauracji. W wolnych chwilach swoją największą pasją, czyli muzyką dzieli się z innymi. Często kieruje się sercem, choć czasem rozum podpowiada inaczej. Lubi pomagać innym, sprawia jej to ogromną przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. To właśnie muzykę i optymizm postanowiła podarować Trenerom w programie „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała piosenkę Adele When we were young. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich Trenerów, najbardziej jednak Andrzeja Piasecznego, który postanowił zaprosić ją na drinka. Jakie inne triki zastosują pozostali Trenerzy?   Czekacie na nowy odcinek "The Voice of Poland"?   Zobacz:  Niesamowity występ uczestnika "The Voice of Poland"! Chłopak zachwycił trenerów   Beata Spychalska zachwyciła jurorów swoim występem w "The Voice of Poland" Beata Spychalska to jedna z uczestniczek "The Voice of Poland"

Konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak
ONS
Newsy
Steczkowska o kulisach The Voice: Nie wiedziałam, że dołączy do nas Edyta
Artystka jako pierwsza podpisała kontrakt

Udział Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland od początku budzi ogromne emocje. Prasa kolorowa nieustannie rozpisuje się o domniemanym konflikcie gwiazd, donosząc o kolejnych konfliktach i napiętych sytuacjach na planie. Obie panie konsekwentnie zaprzeczają, ale umiejętnie podkręcają atmosferę podczas nagrań. Przypomnijmy: "Diwa, nie wkurzaj się!" Wielu zastanawiało się, jak producentom programu udało się nakłonić wokalistki do wspólnej pracy. W najnowszym wywiadzie Steczkowska zdradza kulisy negocjacji i przyznaje, że w chwili podpisywania kontraktu nie wiedziała, że dołączy do niego również Górniak. Zapewnia jednak, że bardzo szanuje swoją koleżankę i docenia jej ogromny talent, a ich relacje na planie wyglądają normalnie. Jej zdaniem konflikt został sztucznie wykreowany przez media.   Jedna nie wie o działaniach managementu drugiej. Umowę dostałam od producentów od razu po zakończeniu poprzedniej edycji. Zależało im na moim uczestnictwie, więc się spokojnie dogadaliśmy. Nie wiedziałam jednak, że dołączy do nas Edyta. Nasza relacja wygląda normalnie. Szanuję ją jako wokalistkę, uważam, że świetnie śpiewa, jest ładną dziewczyną, robi wrażenie na scenie, zawsze miło się na nią patrzy. Jestem pełna atencji dla niej, jak zresztą dla każdej utalentowanej artystki - przekonuje w "Grazii". Steczkowska zaprzecza też, jakoby Edyta miała być jej wrogiem medialnym. Ani Edyta nie jest moim wrogiem, ani ja nie jestem wrogiem Edyty. Obie dobrze bawimy się w "The Voice of Poland", bo wiemy, czym jest śpiewanie, ale wiemy też dobrze, jakimi prawami rządzi się telewizyjny show. Wiemy też, że prasa musi zarobić, a konflikt sprzedaje się najlepiej. Więc media budują go, a my budujemy markę programu poza konfliktami i plotkami, i nie dajemy się w to wciągnąć. My to wiemy, ale większość widzów nie -...

Violet Oliferuk
Instagram
Newsy
Wielki dzień "Psiapsi" Michała Szpaka! Violet Oliferuk pochwaliła się ważnym wydarzeniem
Wielki dzień "Psiapsi" Michała Szpaka! Violet Oliferuk pochwaliła się ważnym wydarzeniem

Jej pojawienie się w ostatniej edycji "The Voice of Poland" było nie lada sensacją. Jak się okazało, Violet Oliferuk jest przyjaciółką jednego z jurorów "Voice'a" - Michała Szpaka. A on nie miał pojęcia, że dziewczyna występuje w programie. Teraz "Psiapsi" Michała pochwaliła się na Facebooku dużym wydarzeniem w swoim życiu. Co się stało? Zobacz także:   Edyta Górniak szczerze o Michale Szpaku! Chciałaby, żeby wystąpił w "The Voice of Poland"? "Psiapsi" Michała Szpaka dostała amerykańskie obywatelstwo O Violet Oliferuk usłyszeliśmy wszyscy, gdy wzięła udział w "The Voice of Poland". Przy jej pierwszym występie na scenie, Michał Szpak odwrócił swój fotel i... go zamurowało!  Gwiazdor nie miał świadomości, że w programie, w którym jest jurorem, zobaczy swoją przyjaciółkę! Co ty tutaj robisz?! - mówił wyraźnie zaskoczony  Michał Szpak . - Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi-siostra - wytłumaczył. Michał dodał wtedy, że zna Violet już 8 lat, mieli tego samego nauczyciela oraz występowali na jednej scenie! Nie wiedział, że jego bliska przyjaciółka przyleciała do Polski specjalnie na przesłuchania do  "The Voice of Poland" . Przyjaciółka Szpaka pochodzi z Bielska Podlaskiego. Jako nastolatka wyjechała z rodzin do Los Angeles. W USA prowadzi firmą medyczną, ale jej pasją jest śpiewanie. Teraz pokazała na Facebooku zdjęcie z amerykańską flagą i podpisem: #AmericanCitizen ...czyli obywatelka Stanów Zjednoczonych! To, że rzeczywiście właśnie otrzymała obywatelstwo USA potwierdziła potem również w komentarzach. Pod postem wokalistki oczywiście zaroiło się od gratulacji, do których i my się...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner