Michał Sobierajski - objawienie The Voice Of Poland 2. Kim jest Michał Sobierajski?

Michał Sobierajski wielkim objawieniem The Voice of Poland 2

Michał Sobierajski - objawienie The Voice Of Poland 2. Kim jest Michał Sobierajski?

Za nami premierowy odcinek 2. edycji "The Voice of Poland", a już poznaliśmy jednego z największych faworytów do zwycięstwa. Michał Sobierajski, który ma 19 lat, swoim talentem oczarował nie tylko całe jury show, ale też fanów programu na Facebooku i Twitterze. Liczba komentarzy pełnych zachwytów mnoży się z każdą minutą. Dodatkowym dowodem sympatii jest ponad 1000 fanów, którzy dołączyli na fanpage Michała w ciągu kilku godzin od emisji występu! A pomyśleć, że to dopiero początek.

Michał wykonał cover "You Are The Sunshine Of My Life" Steviego Wondera, akompaniując sobie na fortepianie. TVP nie pokazało jego twarzy podczas występu, liczył się tylko głos.

- Zazdroszczę ci wrażliwości muzycznej, mój koteczku - mówiła Justyna Steczkowska, której wtórował duet z Afromental, Tomson i Baron: - Jesteś fantastyczny! Daj spokój, jak ty śpiewasz?


Ale brawurowy występ nie był jedynym tego wieczoru. Michał zdradził, że na co dzień komponuje własne utwory, od roku ma zespół i marzy o wydaniu płyty. Jury poprosiło go by zaprezentował coś swojego. Komplementy sypały się jak z rękawa:

- Talent na miarę światową - podsumowała Patrycja Markowska.


Młody artysta na końcu musiał zdecydować, do czyjej drużyny chce dołączyć. Decyzja nie była łatwa, bo o jego obecność w swojej grupie zabiegała cała piątka. Ostatecznie Michał zdecydował się na współpracę z Justyną Steczkowską. Powód?

- Ja tutaj przyszedłem dla pani Justyny Steczkowskiej - powiedział skromnie Michał przytulając się do gwiazdy.


Coś czujemy, że o Michale będzie bardzo głośno. Z niecierpliwością czekamy na finałowe odcinki programu, które warto będzie oglądać chociażby dla tego 19-latka. Posłuchajcie jak śpiewa, warto:

Konferencja prasowa 2. edycji "The Voice of Poland":

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10