Dominik z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał, jaki prezent kupił swojej partnerce! Okazuje się, że ukochana uczestnika hitowego programu TTV otrzymała pod choinkę "upominek", który kosztował prawie milion złotych! Co takiego kupił Dominik? Spójrzcie na TE zdjęcia!

Reklama

Dominik z "Gogglebox" kupił samochód

Dominik w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" tworzy duet razem z Krzysztofem Radzikowskim. W hicie TTV nie widać partnerki Dominika, jednak na jego profilu na Instagramie możecie znaleźć całkiem sporo zdjęć zakochanej pary. Teraz w sieci pojawiło się również zdjęcie wyjątkowego prezentu, jaki Dominik kupił swojej partnerce. Okazuje się, że Iga Muszakowska otrzumała pod choinkę bardzo drogi samochód!

To jest najbardziej hardcorowa Corvetta jaka wyszła. Taki model jest tylko jeden w Polsce. Iga też bardzo lubi sportowe samochody. Jak zobaczyła tę Corvettę to była wniebowzięta- Dominik zdradził w rozmowie z "Faktem".

Według informacji "Faktu" samochód, który otrzymała partnerka Dominika kosztował prawie milion złotych! Jak komentują to internauci?

- Zaszalałeś chłopie ????
- to jest odpowiedni prezent pod choinkę ????????????????
- ????????????????no no taki mąż to skarb????
- Ale czad ???? Takiego Mikołaja można nosić na rękach ???? no może z tydzień bo za ciężki jest ???????? Zdrowych Świąt ????????- piszą fani.

Spójrzcie tylko na to auto!

Zobacz także: Dominik z "Gogglebox" pokazał zdjęcie swojej żony w bikini! Figury pozazdrościłaby jej sama Anna Lewandowska

Zobacz także

Dominik z "Gogglebox" kupił swojej żonie samochód za prawie milion złotych.

Fajny prezent pod choinkę? :)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama