Uczestnicy "Design Dream"
Mat. prasowe
TV-Show

"Design Dream. Pojedynek na wnętrza": Kim są uczestnicy nowego show Telewizji Polsat?

Uwielbiasz piękne wnętrza? "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" to zdecydowanie program dla Ciebie. Poznaj 6 projektów, którzy wezmą udział w nowym show Polsatu.

Już dziś, w niedzielę 7 marca swoją premierę będzie miało nowe show Polsatu. "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" z pewnością przyniesie nam wiele emocji, bo zobaczymy w nim nie tylko wnętrzarskie inspiracje, ale i prawdziwą rywalizację. Co więcej jego uczestnicy będą walczyć nie tylko o miano najlepszego projektanta programu, ale również o 100 tysięcy złotych, a w każdym z odcinków będą musieli stworzyć aranżację wnętrza dopasowanego do bohatera, który pojawi się w show! Kim są zdolni projektanci, których zmagania będzie oglądać cała Polska?

Dramatyczna historia uczestnika "The Voice Senior". Jerzy Zwierzyński przeżył koszmar: "Byłem bity, wychudzony, uciekłem"

Uczestnicy "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"

O główną wygraną nowego show Telewizji Polsat zawalczy aż szóstka uczestników. Kim są bohaterowie "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"? Kto z nich odpadnie już przy pierwszym starciu, a kto znajdzie się w ścisłym finale? Poznajcie projektantów, o których już niebawem usłyszy cała Polska!

Monika Bonecka-Turek

Dla tej uczestniczki praca jest największą pasją. Monika od trzech lat prowadzi własną pracownię projektową i od trzech lat mieszka w Szczecinie. Choć z początku sądziła, że zajmie się architekturą, jej wrodzony zmysł estetki popchnął ją w stronę aranżacji wnętrz. Jaki styl jest jej konikiem? Monika upodobała sobie klasyczne wnętrza i złote dodatki. Teraz pochłania ją najważniejszy projekt w jej życiu, którym jest jej nowy dom. Co więcej, zaprojektowała i urządziła go od A do Z całkowicie sama!

Monika
Mat. prasowe

Agnieszka Kumuda 

Agnieszka jest absolwentką wydziału architektury i urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej i zajmuje się nie tylko aranżacją wnętrz. 28-latka z Bieszczad maluje obrazy w technice grafiki komputerowej, a jej konikiem są akty! Na swoim koncie ma logotypy, ilustracje i wiele koncepcji architektonicznych, a przez ostatnie trzy lata zajmowała się projektowaniem przestrzeni eventowych, korporacyjnych i showroomów. Co więcej to urodzona optymistka, która z pewnością wniesie do programu sporo uśmiechu.

Agnieszka
Mat. prasowe

Anna Mazur 

Jej przygoda z projektowaniem wnętrz zaczęła się, kiedy miała zaledwie 6 lat. Właśnie wtedy jako mała dziewczynka budowała domy dla swoich bohaterów w grze komputerowej. Kiedy już dorosła, skończyła wydział Budownictwa i Architektury na Politechnice Świętokrzyskiej, a dziś prowadzi własną pracownię, która zajmuje się wnętrzami użytkowymi i mieszkalnymi. Kocha kicz, ale zawsze go kontroluje, i uwielbia mieszać style. Jej idealne wnętrze? Nowoczesne, ale z zabytkowymi detalami. 

Anna
Mat. prasowe

Marcin Pajewski 

Marcin ma wiele talentów. Ten architekt, który niemal od 20 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, związany był również z produkcją filmową i reklamową, a także zajmował się scenografią i rekwizytami. Do tego ma naprawdę pokaźne portfolio i był architektem wnętrz przy Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, przy szczycie NATO w Warszawie , a także szczycie UNESCO w Krakowie. Teraz jednak skupia się na aranżacji wnętrz domów i mieszkań. Swoją pracownię projektową prowadzi wraz z żoną, która namówiła go do udziału w programie. Co więcej to również zapalony maratończyk!

Marcin
Mat. prasowe

Karol Smagacz 

Jego przygoda z aranżacją wnętrz zaczęła się od projektu... własnego pokoju! 32-letni uczestnik dziś prowadzi własną pracownię, projektuje pomieszczenia w eleganckim stylu i unikatowe meble, a z wykształcenia jest architektem wnętrz. Jego styl? Karol uwielbia złoto i marmur, a także pałacowy look i mediolański sznyt. Cóż, zapowiada się naprawdę ciekawie, bo kocha on robić efekt wow! Co więcej, ma rękę nie tylko do pięknych czterech kątów, ale również do roślin. 

Karol
Mat. prasowe

Weronika Szczepaniak 

Ta 29-latka z wykształcenia jest graficzką i projektantkę wnętrz, a jej prace obiegły wiele wystaw w całej Polsce. Od siedmiu lat mieszka w Warszawie, gdzie ukończyła projektowanie wnętrz na ASP, zanim jednak to się stało, Weronika zdążyła zostać absolwentką grafiki na Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym! Obecnie rozwija własną działalność i pracuje w firmie projektującej biura. Co więcej ma naprawdę imponującą karierę nie tylko jako artystka. Weronika reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Moskie w beach tennisie! 

Weronika
Mat. prasowe

Jeżeli macie słabość do pięknych wnętrz "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" z pewnością skradnie wasze serca. Który uczestnik wyjdzie na prowadzenie? Tego dowiemy się już w niedzielę o 17:40 włączając Polsat!

Zobacz także: "The Voice Kids": Ten chłopiec odwrócił wszystkie fotele! Dawid pozwolił sobie aż przekląć! 

Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała kolejne wnętrza nowego domu! Łazienka jest ogromna!
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała kolejne wnętrza nowego domu! Łazienka jest ogromna!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zamieściła na swoim kanale Youtube kolejny filmik, na którym możemy zobaczyć efekty pracy przy budowie nowego domu. Trzeba przyznać, że dom rośnie w ekspresowym tempie, a my możemy zobaczyć nowe ujęcia z ich wymarzonego gniazdka. Zobaczcie, jak wyglądają wnętrza!  Zobacz także:  Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" w świątecznym swetrze. Znamy markę i cenę! Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała kolejne wnętrza nowego domu Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" przed świętami Bożego Narodzenia mają naprawdę mnóstwo pracy. Oczywiście oprócz tradycyjnych przygotowań do świąt, domykają jeszcze sprawy związane z budową domu. Para, która poznała się na planie 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" decyzję o rozpoczęciu budowy swojego gniazdka podjęła na początku tego roku. Na razie jeszcze Ania i Grzegorz mieszkają z rodzicami rolnika, ale już niedługo się to zmieni, bowiem nowy dom rośnie w ekspresowym tempie.  Ania Bardowska co jakiś czas pokazuje swoim fanom kolejne etapy prac z budowy domu. Widomo już, że ich gniazdko będzie naprawdę przestronne i znajdzie się w nim również mnóstwo miejsca dla gości. Aktualnie para domyka sprawy związane z oknami, ale w najnowszym filmie żony Grzegorza Bardowskiego możemy zobaczyć, jak na ten moment wyglądają wnętrza ich domu. Już wiadomo, że łazienka będzie naprawdę duża! Tu jest nasza łazienka i musimy ostatnie decyzje podjąć przed powstaniem ścian - powiedziała na filmiku Ania Bardowska.  Ponadto w najnowszym filmiku Ani możemy zobaczyć, jak wygląda poddasze ich domu. To właśnie tu znajdą się między innymi pokoiki dzieci, a także miejsce dla gości, którzy zdecydują się zostać na noc.  Więcej...

Dorota Szelągowska o związku
Newsy
Jak połączyć pracę z życiem prywatnym? Dorota Szelągowska zdradza tajemnicę: "Większość moich przyjaciół..."
Dorota Szelągowska to wyjątkowo zapracowana gwiazda telewizji.

Dorota Szelągowska przeżywa wyjątkowy czas. Jej najnowszy program "Totalne remonty Szelągowskiej" wkrótce będzie miał swoją premierę na antenie TVN. Oznacza to, że dziennikarka właśnie awansowała na jedną z głównych gwiazd tej stacji. Wiąże się to jednak z wyjątkowo napiętym grafikiem - Dorota nagrywa obecnie dwa programy telewizyjne (i to w różnych zakątkach Polski!), aktywnie uczestniczy w tworzeniu projektów metamorfoz domów i mieszkań, ma własną firmę projektową, a oprócz tego jest przecież mamą - ma 2,5-letnią córeczkę Wandę oraz 19-letniego syna Antoniego! Jak udaje się jej połączyć wszystkie te obowiązki? Zobacz także :  Ile razy się przeprowadzała? Na co wydaje najwięcej pieniędzy? Tego nie wiedzieliście o Dorocie Szelągowskiej Jak Dorota Szelągowska łączy pracę z życiem prywatnym Przede wszystkim może liczyć na pomoc niani oraz rodziny. W opiece nad małą Wandą bardzo często pomaga jej syn! Antek jest genialnym bratem, a moja córka jest w niego wpatrzona. W czasie pandemii, gdy potrzebowałam czasu na pracę, Antek całkowicie przejmował opiekę nad Wandą - wyznała gwiazda w najnowszym magazynie "Flesz".  To nie wszystko! Szelągowska znalazła również bardzo ciekawy sposób na łączenie pracy z życiem prywatnym.  W momencie kiedy ma się tak mało czasu jak ja, trzeba żyć kompaktowo. Mój dom i moje biuro są w odległości 50 metrów, także dotarcie do pracy zajmuje mi minutę. Większość moich przyjaciół ze mną pracuje, więc oszczędzam czas na spotkania po pracy. Śmieje się dziennikarka i dodaje, że z przyjaciółmi nie tylko pracuje - jeździ też z nimi na wakacje, a nawet spędza wspólnie święta. I choć jej grafik zapełniony jest po brzegi, a czas na urlop znajdzie...

Kinga Duda w białym płaszczu
East News
Newsy
Kinga Duda zaczęła pracę w warszawskiej kancelarii prawnej. A co robią inne córki prezydentów?
Kinga Duda zaczęła pracę w warszawskiej kancelarii prawnej. A co robią inne córki prezydentów?

W maju obroniła pracę magisterską na Uniwersytecie Jagiellońskim i jednocześnie skończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie w USA. Wszyscy spodziewali się, że Kinga Duda wybierze zagraniczną ścieżkę kariery: żeby mieć większe możliwości i uniknąć zainteresowania mediów. Jednak Kinga wróciła z Waszyngtonu do Polski i wybrała posadę młodszego prawnika w prestiżowej warszawskiej kancelarii Maruta Wachta, która została najlepszą firmą prawniczą w Polsce w 2018 roku w konkursie „The Lawyer European Awards”. Córka prezydenta Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy może liczyć na bardzo przyzwoitą pensję. Z Raportu Hays 2018 podanego przez rynekprawniczy.pl wynika, że młodszy prawnik zarabia dziś od 5 tys. do 7 tys. złotych. Kiedy cztery lata temu jaj tata został prezydentem polski wydało się, że Kinga będzie robić oszołamiającą karierę w show-biznesie. Wszyscy zakładali się o to, czy i kiedy wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. W tym programie widzieliśmy już przecież dwie córki prezydentów - Marię Victorię Wałęsę oraz Olę Kwaśniewską, a także Kasię Tusk, córkę premiera. Okazało się jednak, że już na samym początku Kinga Duda postanowiła usunąć się w cień, nie przeprowadziła się razem z rodzicami do Warszawy, tylko zamieszkała w ich starym mieszkaniu w Krakowie i poświęciła się studiom. Ale co ciekawe,  Kinga Duda od zawsze była pilną i ambitną dziewczyną. Już po maturze poszła na dwumiesięcznie praktyki do jednej z krakowskich kancelarii i otrzymała certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, wydawany przez University of Cambridge. Potem w wakacje pracowała dla jednej z największych w Polsce kancelarii prawniczych Baker McKenzie Polska i w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jest bez wątpienia najbardziej ambitną z...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner